Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
Contratiempo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 54

GRUZJA: Sultan-Uragan i Murat Tchagalegov - Na diskoteku Empty GRUZJA: Sultan-Uragan i Murat Tchagalegov - Na diskoteku

Sob 9 Mar - 20:27
Mam nadzieje,  że  wam spodoba sie.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

GRUZJA: Sultan-Uragan i Murat Tchagalegov - Na diskoteku Empty Re: GRUZJA: Sultan-Uragan i Murat Tchagalegov - Na diskoteku

Sob 9 Mar - 20:44
Wioska, ale fajna wioska :DD Bardzo ciekawi mnie jak ocenią to inni. Według mnie debiut udany i życzę dobrego miejsca ^^

Powodzenia ^^
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

GRUZJA: Sultan-Uragan i Murat Tchagalegov - Na diskoteku Empty Re: GRUZJA: Sultan-Uragan i Murat Tchagalegov - Na diskoteku

Nie 10 Mar - 1:08
My w gronie forumowiczów już zazwyczaj wiemy czego się między sobą mniej więcej spodziewać jeśli chodzi o smaki muzyczne, ale Ty jesteś dla nas świeżym mięskiem i muszę przyznać, że tym wyborem mnie zaskoczyłaś i narobiłaś smaka na kolejne edycje. Uśmiech Na pewno wyraźnie będziesz się wyróżniać w tej edycji z taką piosenką, ale moim zdaniem niesamowicie pozytywnie. Jest w tej piosence duży luz i dobrze się tego słucha. Jestem ciekawy jak sobie poradzi w konkursie.

Mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawić. Powodzenia! Uśmiech
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

GRUZJA: Sultan-Uragan i Murat Tchagalegov - Na diskoteku Empty Re: GRUZJA: Sultan-Uragan i Murat Tchagalegov - Na diskoteku

Nie 10 Mar - 10:46
Przyznam szczerze, że sam sobie nie wierzę, ale bardzo mi się to podoba. Nawet teledysk pomysłowy i z historią. I pięknymi paniami Szeroki uśmiech
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

GRUZJA: Sultan-Uragan i Murat Tchagalegov - Na diskoteku Empty Re: GRUZJA: Sultan-Uragan i Murat Tchagalegov - Na diskoteku

Nie 10 Mar - 16:18
Fajnie, że zdecydowałaś się na udział w konkursie. <3 Piosenka z pewnością wyróżnia się na tle tego co zgłosili inni, od razu wpada w ucho, takie trochę guilty pleasure. Również uważam, że zaliczyłaś udany debiut. Powodzenia.   Serce
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

GRUZJA: Sultan-Uragan i Murat Tchagalegov - Na diskoteku Empty Re: GRUZJA: Sultan-Uragan i Murat Tchagalegov - Na diskoteku

Pon 11 Mar - 21:44
Nie będę oryginalny, mi też się ten wybór podoba. Prawdziwa twarz Wschodu Szeroki uśmiech Gratuluję odwagi i życzę powodzenia w konkursie, bo mimo że pojawiają się tutaj (jak na razie) jedynie pozytywne komentarze, rzeczywistość może być brutalna.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

GRUZJA: Sultan-Uragan i Murat Tchagalegov - Na diskoteku Empty Re: GRUZJA: Sultan-Uragan i Murat Tchagalegov - Na diskoteku

Sro 13 Mar - 17:43
Dastame napisał:Wioska, ale fajna wioska :DD

Cała kwintesencja tematu... ^^

Wybór bardzo mi się podoba - mocno odstaje od stylu uprawianego przez większość uczestników za czasów KP i bardzo dobrze, bo najlepiej jest jeśli w konkursie jest różnorodność. Wink Trzeba nam było w konkursie czegoś, co przy pierwszym przesłuchaniu da uśmiech na twarzy. Uśmiech Tak jak moi poprzednicy, z niecierpliwością czekam na Twoje kolejne wybory piosenek i życzę powodzenia! Szeroki uśmiech
Sponsored content

GRUZJA: Sultan-Uragan i Murat Tchagalegov - Na diskoteku Empty Re: GRUZJA: Sultan-Uragan i Murat Tchagalegov - Na diskoteku

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach