Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 257
Płeć : Female
Wiek : 25

IRLANDIA:  Tom Odell - Go Tell Her Now Empty IRLANDIA: Tom Odell - Go Tell Her Now

Sob 9 Mar - 21:26
IRLANDIA:  Tom Odell - Go Tell Her Now Jubilee-Road-banner

W tej legendarnej pierwszej edycji nowego konkursu rozpoczniemy od Toma Odella i jego piosenki "Go Tell Her".

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1256
Wiek : 23

IRLANDIA:  Tom Odell - Go Tell Her Now Empty Re: IRLANDIA: Tom Odell - Go Tell Her Now

Sob 9 Mar - 21:55
oo kochana, widzę że nie jestem jedynym odellomaniakiem na tym forum 8)
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

IRLANDIA:  Tom Odell - Go Tell Her Now Empty Re: IRLANDIA: Tom Odell - Go Tell Her Now

Sro 13 Mar - 18:02
Może nie jestem Odellomaniakiem, ale bardzo doceniam piosenkę za genialną partię fortepianu w warstwie instrumentalnej i pozytywny klimat. Myślę, że znajdzie swoich miłośników wśród naszego grona (takich jak kolega wyżej). Uśmiech

Życzę powodzenia! Szeroki uśmiech
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

IRLANDIA:  Tom Odell - Go Tell Her Now Empty Re: IRLANDIA: Tom Odell - Go Tell Her Now

Czw 14 Mar - 23:14
Ja znam za to Odella tylko z Another Love :P Na starym forum pod zakończeniem 100 edycji napisałem, że jesteś moim ulubionym zawodnikiem, więc jestem trochę zawiedziony. Jest to piosena oczywiście bardzo dobra i wpadająca w ucho, ale nie mam efektu wow tak jak przy Mystery of Love i Sober. Nie mam pojęcia jak to końcowo ocenie, bo nie słyszałem jeszcze wszystkich piosenek.

Powodzenia ^^
Sponsored content

IRLANDIA:  Tom Odell - Go Tell Her Now Empty Re: IRLANDIA: Tom Odell - Go Tell Her Now

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach