Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

HISZPANIA: Elai Botner & Meshi Kleinstein - Last Bus to Haifa Empty HISZPANIA: Elai Botner & Meshi Kleinstein - Last Bus to Haifa

Nie 10 Mar - 10:53
HISZPANIA: Elai Botner & Meshi Kleinstein - Last Bus to Haifa F9d41841623567c3a6c820ca6f3e3f5dca528169

W poszukiwaniu reprezentanta Hiszpanii w pierwszej edycji PdF zawędrowałem na drugi koniec regionu śródziemnomorskiego, a zdecydowałem się na utwór izraelskiego producenta Elaia Botnera, który zaprosił do współpracy pochodzącą z wielopokoleniowej muzycznej rodziny wokalistkę tego samego pochodzenia - Meshi Kleinstein. Mam nadzieję że wsiądzecie w ostatni autobus do Hajfy Szeroki uśmiech :spain: :israel:

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

HISZPANIA: Elai Botner & Meshi Kleinstein - Last Bus to Haifa Empty Re: HISZPANIA: Elai Botner & Meshi Kleinstein - Last Bus to Haifa

Nie 10 Mar - 12:36
Bardzo ciekawy wybór. Na wielki plus język hebrajski. Do tego te "uderzenia" w tle dodają tajemniczości i intrygują. Refren może trochę psuje wrażenia, ale i tak słuchało mi się tego dość dobrze i pewnie nieraz wrócę do tej propozycji. Oby tak dalej, powodzenia Wink
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

HISZPANIA: Elai Botner & Meshi Kleinstein - Last Bus to Haifa Empty Re: HISZPANIA: Elai Botner & Meshi Kleinstein - Last Bus to Haifa

Wto 12 Mar - 19:16
Witaj w PdF! Uśmiech Cieszę się, że ktoś zaopiekuje się Hiszpanią, którą miałem ostatnio pod opieką w poprzednim konkursie. Tak więc liczę na Ciebie. Szeroki uśmiech

No i Twoja pierwsza piosenka już na start jest bardzo dobra. Przede wszystkim uwielbiam brzmienie hebrajskiego, który zdecydowanie zbyt rzadko można w piosenkach usłyszeć. Ten utwór jest nieco tajemniczy i rytmicznie zmierza do refrenu, w którym bardzo nieoczekiwanie zostaje uwolnione mnóstwo energii - bardzo mi się to podoba.

Życzę Ci powodzenia i osiągnięcia dobrego wyniku. Uśmiech
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

HISZPANIA: Elai Botner & Meshi Kleinstein - Last Bus to Haifa Empty Re: HISZPANIA: Elai Botner & Meshi Kleinstein - Last Bus to Haifa

Wto 12 Mar - 20:23
Wsiądę w ostatni autobus do Hajfy - piosenka bardzo dobra, świetnie wyprodukowana, język hebrajski też brzmi tu bardzo dobrze, mi się podoba - powodzenia życzę. Uśmiech
Sponsored content

HISZPANIA: Elai Botner & Meshi Kleinstein - Last Bus to Haifa Empty Re: HISZPANIA: Elai Botner & Meshi Kleinstein - Last Bus to Haifa

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach