Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

WYNIKI Empty WYNIKI

Nie 19 Mar - 23:21
I PÓŁFINAŁ


WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ



WYNIKI:

Dziękuję wszystkim za wysłanie głosów. Gratuluję awansującym i zapraszam do finału!
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 19 Mar - 23:34
Pierwszy flop w półfinale od ponad 20 edycji - poziom edycji naprawdę wysoki, więc rozumiem. Z mojego półfinału szkoda :italy: Włoch, oryginalna i dobra piosenka. Z drugiego półfinału ZBRODNIĄ jest brak awansu dla :lebanon: Libanu, przecież to jest cudowny arabski bop z przesłaniem, ja po prostu nie mam słów na to co głosujący odwalili... Gratki dla @zatecki65, że w końcu się udało!

Dawid, marjuz, zatecki65 and justi578 lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 20 Mar - 7:38
Wyprowadźcie mnie z błędu, ale te 99pkt (średnio 9,9 na osobę!) to chyba nowy rekord półfinałowy. Mega imponujący wynik.
Wyniki słodko-gorzkie. Graty @zatecki65 za przełamanie. Szkoda najbardziej arabskich bopów z Libanu i Szwecji oraz Włoch do których przekonałem się odrobinę później.

zatecki65 and justi578 lubią ten post

zatecki65
zatecki65
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 54
Płeć : Male
Wiek : 20
Skąd : z dupy miasta lublin

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 20 Mar - 13:52
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA PIERWSZY FINAŁ OD LISTOPADA JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAPIEEEEEEEEEEEERDOOOOOOOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE HELSINKI NIE ŚPIĄ PRZEZ TYDZIEŃ NASTĘPNY COŚ NIESAMOWITEGO

Dawid, marjuz, Sebek and CB93 lubią ten post

Radek
Radek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 88
Płeć : Male
Wiek : 34
Skąd : Łódzkie

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 20 Mar - 16:40
Wciąż nie rozumiem braku awansu dla Islandii 🇮🇸🤔😢
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 26 Mar - 22:37
FINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

I PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

Dziękuję za kolejne tygodnie zabawy! Od teraz na forum rządzić będzie miłość za sprawą edycji Kiss Erotycznej, którą poprowadzę ja!

KarolStark and Aleks lubią ten post

Szymek79 nie lubi tego postu

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sro 29 Mar - 16:31
Miałem obawy, że wygra The Hardest Part, które krzyczy "typowy PdF winner", na szczęście tak się nie stało (chociaż sama piosenka nie jest zła, ale no były lepsze). Gratulacje dla Eyidy. Mnie najbardziej urzekła propozycja Cryo i Karola (z tych, których nie znałem wcześniej). Trochę dziwi mnie miejsce Szwajcarii poza top10 i 12 jedynie ode mnie.

Mój wynik całkiem mnie cieszy - miejsca w finale się nie spodziewałem, a fajnie, że dostałem jakieś wyższe noty.
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach