Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Izabela 2019

+7
Fenistil
Łosoś
iguś
Dawid
Sebek
Aro
Skrzeczek
11 posters
Go down
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 894
Płeć : Male
Wiek : 23

Izabela 2019 - Page 2 Empty Re: Izabela 2019

Nie 28 Kwi 2019, 21:41
Cudowne wyniki <3 Moja :ireland: z awansem <3 :macedonia: :albania: :latvia: :denmark: No cudownie <3 Szkoda tylko, że :azer: wszedl :c :russia: udupiona Szeroki uśmiech Zaskoczeniem jest relatywnie wysokie piejsce pindy :austria: i szkoda, że Anka za :croatia:
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

Izabela 2019 - Page 2 Empty Re: Izabela 2019

Nie 28 Kwi 2019, 21:47
Aro napisał:W drugim półfinale powinno być więcej niespodzianek.


No ale bez przesady xd Przecież te wyniki wyglądają jak z randomizera. Awans Danii, Albanii. Łotwy, Irlandii i Macedonii to wielki szok, tym bardziej, że kosztem Rumunii i Armenii :( Brak awansu Szwecji i mimo wszystko Rosji też szokuje. Ogólnie baaardzo dziwnie to wygląda, mam nadzieję, że wyniki finału będą bardziej racjonalne.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

Izabela 2019 - Page 2 Empty Re: Izabela 2019

Nie 28 Kwi 2019, 22:15
Głosowanie półfinałowe w Lenie/Izabeli zawsze manipuluję i trochę tym razem przekombinowałem. Ale nie zmieniłoby to ostatecznie składu awansujących, który jest skandaliczny. Do notorycznego hejtu na :sweden: i :russia: już się przyzwyczaiłem na tym forum, ale żeby z tak dobrymi piosenkami nie wejść choćby do finału? Zażenowałem się. Awansu :austria: nie spodziewałem się, ale myślałem, że :armenia: będzie miało wystarczająco dużo fanów i byłaby lepszym wyborem niż :norway: :denmark: :malta: :switzerland: czy :ireland:. Meh.
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

Izabela 2019 - Page 2 Empty Re: Izabela 2019

Pon 29 Kwi 2019, 10:24
II półfinał zaskakujący! W ciemno bym obstawił, że na naszym forum :armenia: Armenia i :sweden: Szwecja spokojnie wejdą, a i pozycja :romania: Rumunii dziwi. Tym bardziej w drugą stronę chociażby z :macedonia: Macedonią... tylko czekać na prawdziwy II półfinał - biorąc pod uwagę ilość takich "pewniaków", 16. maja myślę również nieźle nas zaskoczą 8)
avatar
Gość
Gość

Izabela 2019 - Page 2 Empty Re: Izabela 2019

Pon 29 Kwi 2019, 13:42
Szczerze niespodziewałem się takich wyników, stawiałem Armenię :armenia:, Rosję :russia:, i Szwecje :sweden:, jako pewniaki do finału, a tu skromny dorobek punktowy, największy dla mnie pozytyw to awans Irlandii :ireland:, a samo zdziwienie mam przy Danii :denmark:, Łotwie :latvia: i Malcie :malta:.
Odnośnie Macedonii :macedonia: myślałem, że ma więcej zwolenników, tak patrząc na komentarze, widzę, że miałem mylne zdanie :shock:, w moim odczuciu to porządny kawałek, jak na ballade.
No i myślałem, że na ostatnim miejscu znajdzie się Chorwacja :croatia: :roll:
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

Izabela 2019 - Page 2 Empty Re: Izabela 2019

Sro 01 Maj 2019, 00:03
Finał się rozpoczyna!

Oto jego uczestnicy:

1. :albania: Jonida Maliqi - Ktheju tokës (Albania)
2. :azer: Chingiz - Truth (Azerbejdżan)
3. :belgium: Eliot - Wake Up (Belgia)
4. :cyprus: Tamta - Replay (Cypr)
5. :czech: Lake Malawi - Friend of a Friend (Czechy)
6. :denmark: Leonora - Love Is Forever (Dania)
7. :france: Bilal Hassani - Roi(Francja)
8. :greece: Katerine Duska - Better Love (Grecja)
9. :spain: Miki - La Venda (Hiszpania)
10. :netherlands: Duncan Laurence - Arcade (Holandia)
11. :ireland: Sarah McTernan - 22 (Irlandia)
12. :iceland: Hatari - Hatrið mun sigra (Islandia)
13. :israel: Kobi Marimi - Home(Izrael)
14. :latvia: Carousel - That Night (Łotwa)
15. :macedonia: Tamara Todewska - Proud (Macedonia Północna)
16. :malta: Michela Pace - Chameleon (Malta)
17. :germany: S!sters - Sister(Niemcy)
18. :norway: KEiiNO - Spirit in the Sky (Norwegia)
19. :poland: Tulia - Fire of Love (Pali się) (Polska)
20. :portugal: Conan Osíris - Telemóveis (Portugalia)
21. :sanmarino: Serhat - Say Na Na Na (San Marino)
22. :serbia: Nevena Božović - Kruna (Serbia)
23. :slovenia: Zala Kralj i Gašper Šantl - Sebi (Słowenia)
24. :switzerland: Luca Hänni - She Got Me (Szwajcaria)
25. :unitedkingdom: Michael Rice - Bigger Than Us (Wielka Brytania)
26. :italy: Mahmood - Soldi (Włochy)


*linki pochodzą z oficjalnej playlisty na kanale Eurowizji z YouTube.


Zasady:
-Każdy użytkownik forum (który posiada co najmniej 10 postów) może wziąć udział w plebiscycie;
-Należy przyznać punkty dziesięciu najbardziej lubianym utworom, używając „skali eurowizyjnej” (od 1 do 12, bez 9 i 11);
-Głosy proszę wysyłać do mnie w prywatnej wiadomości;
-Proszę nie ujawniać ich nikomu innemu. To, jak każdy głosował, zostanie przedstawione po zakończeniu plebiscytu. Ujawnienie głosów będzie karane ich niewliczeniem;
-Raz wysłane głosy są głosami ostatecznymi. Głosy wysłane drugi raz przez jedną osobę nie będą przyjmowane;
-Do finału awansuje 10 najlepiej ocenionych utworów;
-W przypadku remisu wyższe miejsce zajmie ten, który uzyskał punkty od większej liczby osób, a jeśli i tu jest tak samo, to ten, który zdobył kolejno więcej 12, 10, 8.
-Koniec głosowania następuje 11 maja (sobota) o godzinie 18:00, niedługo potem zaprezentowane będą wyniki. Zostanie umieszczony link do Scorewiza oraz opublikowane szczegółowe wyniki wszystkich trzech głosowań. Zapraszam nawet, jak ktoś nie wziął udziału w półfinałach, może jeszcze się przyłączyć Uśmiech!
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1873
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Izabela 2019 - Page 2 Empty Re: Izabela 2019

Sro 01 Maj 2019, 22:35
Zgodzę się, że ogółem wyniki drugiego półfinału zaskakują. Przede wszystkim nie spodziewałem się, że :ireland: Irlandii się uda - bardzo fajnie. Uśmiech Niech się cieszy awansem, bo na Eurowizji może być o wiele ciężej... Miejsca dla :latvia: Łotwy i :macedonia: Macedonii też na pewno były daleko od oczywistości.

W przeciwieństwie do niektórych, mnie brak awansu :russia: Rosji zupełnie nie dziwi - było wiadomo, że hejterki się zmobilizują. :P Za to :armenia: Armenii i :sweden: Szwecji już na pewno bym się w finale spodziewał. :austria: Austria też poradziła sobie lepiej niż przewidywałem.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

Izabela 2019 - Page 2 Empty Re: Izabela 2019

Sob 11 Maj 2019, 19:16
Wyniki finału Izabeli 2010:
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/260907/izabela-2019---fina



































Izabela 2019 - Page 2 RVF5O3o


Gratulacje dla :netherlands: Duncana Laurence'a! Oto skład podium:

1. :netherlands: Duncan Laurence - Arcade (Holandia) - 116 pkt.
2. :italy: Mahmood - Soldi (Włochy) - 111 pkt.
3. :portugal: Conan Osíris - Telemóveis (Portugalia) - 85 pkt.


Wyniki I półfinału:
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/257911/izabela-2019---i-pfina




Izabela 2019 - Page 2 YQbAmW4


Wyniki II półfinału:
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/258334/izabela-2019---ii-pfina



Izabela 2019 - Page 2 Vk2NKgt

Tak prezentują się wyniki. Dziękuję za uwagę i chętnych zapraszam do komentowania! Wink
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

Izabela 2019 - Page 2 Empty Re: Izabela 2019

Sob 11 Maj 2019, 20:16
Brałem udział tylko w finale ale gdybym go ominął wygrałyby Włochy więc jestem zadowolony że to Duncan jest górą Serce Żałuje troszkę że nie poczekałem z wysłaniem głosów bo teraz Cyprowi dałbym zamiast 4pkt to jakieś 7-8, bo oscyluje on u mnie teraz między 2-4 miejscem całej stawki ale nie zmieniłoby to drastycznie wyniku, jedynie poprawa o jedną pozycję. Zdecydowanie w finale zabrakło mi Armenii bo moim zdaniem ani Dania ani Łotwa to nie są lepsze piosenki pod żadnym pozorem, bawi flop Rosji i Szwecji Lol ale akurat też nie jestem zwolennikiem tych dwóch propozycji więc spoko.
W pierwszym semi natomiast przepuściłbym też prędzej Białoruś niż Czechy czy San Marino. Oczywiście w pierwszym semi to wgl top 3 spuściłbym do czeluści piekielnych xD ale to ja :P przyzwyczaiłem się mają sporo fanów na forum.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

Izabela 2019 - Page 2 Empty Re: Izabela 2019

Nie 12 Maj 2019, 15:53
Slayhat zdecydowanie za nisko, nawet mimo tego, że nie awansował w jakimś super stylu. Zwycięzca przewidywalny. Mnie nie kupuje, ale jeżeli ma wygrać Eurowizję to nic się nie stanie. On przynajmniej ma piosenkę :P

Ogólnie to czołówka wygląda fajnie. Są i Włochy, i Islandia, i Portugalia, i Azerbejdżan. No i Albania ledwo, ale załapała się do Top 10 Uśmiech
avatar
Gość
Gość

Izabela 2019 - Page 2 Empty Re: Izabela 2019

Nie 12 Maj 2019, 16:06
Bez zaskoczenia pojedynek pomiędzy Holandią :netherlands: a Włochami :italy:, wygrała ta piosenka, na którą liczę, że powtórzy swój rezultat na Eurowizji z Izabeli Szeroki uśmiech wyżej powinna znaleźć się Macedonia :macedonia: mimo, że nie dałem jej żadnych punktów (ponieważ finał stał na wysokim poziomie), no i jeszcze o tę parę oczek Irlandia :ireland: chociaż i tak powinno się cieszyć, że skończyła tak wysoko. Reszta raczej bez zarzutu.
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

Izabela 2019 - Page 2 Empty Re: Izabela 2019

Nie 12 Maj 2019, 16:22
Satysfakcjonujący widok, że przepchnięcie :czech: Czech do finału ponad :hungary: Węgry i :belarus: Białoruś, a także :latvia: Łotwy nad :russia: Rosję to moja zasługa Lol
Dobrze, że :netherlands: Holandia > :italy: Włochy Uśmiech  TOP 6 zwłaszcza bardzo ładne.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 894
Płeć : Male
Wiek : 23

Izabela 2019 - Page 2 Empty Re: Izabela 2019

Pon 13 Maj 2019, 15:55
Głosowałem na szybko i zapomniałem o Nevenie :/ No ale i tak byłaby na około 20 miejscu. Bardzo podoba mi się top 3
Sponsored content

Izabela 2019 - Page 2 Empty Re: Izabela 2019

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach