Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1873
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty WYNIKI

Nie 22 Paź - 22:57
I PÓŁFINAŁ

WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ


WYNIKI:

Podobno to dziwna edycja - wyniki też są dziwne, czy jednak spodziewane? Dajcie znać w komentarzach!
vv.
vv.
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kaliopi

Liczba postów : 47
Płeć : Other / Decline to state

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 23 Paź - 2:28
Bardzo dziękuję za historyczny awans - w KP sobie nań poczekałem bodaj z dwie lub trzy edycje, a tu poszło tak pięknie od razu ❤ Cieszę się mocno!!

Proszę o wybaczenie nieobecności na wieczorku - wróciłem chwilowo w rodzinne strony i offline zdecydowanie przeważył nad onlinem. Gratuluję wszystkim awansującym - tym, którym tym razem zabrakło szczęścia pokrzepiam; do usłyszenia w Finale ❤

Daniell, marjuz, Fenistil and Radek lubią ten post

Radek
Radek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 88
Płeć : Male
Wiek : 34
Skąd : Łódzkie

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Wto 24 Paź - 12:40
Trochę bym pozmieniał te wyniki, ale takie życie... Nie znacie się po prostu Język 2 Język 2 Język 2 Język 2 Język 2 Język 2  - żart, żeby nie było

Szkoda mi :snorway: Norwegii - klimatyczna piosenka

vestmann lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1873
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 29 Paź - 22:43
FINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

I PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zadowolonych z wyniku. A my ani na moment się nie zatrzymujemy! Już za moment kolejną edycję poprowadzi dla nas @Dawid.

Hasło do moich głosów: subwencja

Dawid, KarolStark, Drover and Sebek lubią ten post

Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 29 Paź - 23:02
ogromne brawa dla siostry @KarolStark za zasłużony win w tym kąkursie, w ramach nagrody za zwycięstwo otrzymujesz ten słodki kuferek
WYNIKI Wygraj-kuferek-slodko-sci-marki-goplana-i-solidarno-s-c

Dawid, KarolStark, marjuz, Fenistil and CB93 lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 29 Paź - 23:05
Nie wiem czego się spodziewałem po tym wynikach, ale jednak szkoda, że moi główni faworyci wylądowali poza top10. Cóż, dla mnie "Flamingo" i 'Vesuvio" genialne piosenki! Ale chociaż "novembre" wygrało, też bardzo fajny utwór. Dziękuję za 3 miejsce, cieszę się, że tak się wam spodobało jak mi. Dawno nie byłem na podium i nie liczyłem nawet na jakiś mega sukces, ale na razie ta seria mnie zaskakuje swoimi werdyktami. Szeroki uśmiech

Widzimy się w kolejnej edycji, która mam nadzieję, że będzie interesująca, bo wybór jest spory...

KarolStark, marjuz, Fenistil and Morison lubią ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 936
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 29 Paź - 23:30
Sebek napisał:ogromne brawa dla siostry @KarolStark za zasłużony win w tym kąkursie, w ramach nagrody za zwycięstwo otrzymujesz ten słodki kuferek
WYNIKI Wygraj-kuferek-slodko-sci-marki-goplana-i-solidarno-s-c

dziekuje są PRZEPYSZNE

gratulacje dla wszystkich biorących udział. Bardzo ciesze sie z :lebanon: w  top3. Wyżej dałbym :sanmarino: i wyniki byłyby idealne. Dziekuje za wszystkie punkciki male i duże, ktore przyczynily sie do mojego czwartego zwycięstwa. Podczas 78. edycji widzimy się w stolicy Korsyki :france: Ajaccio. (tam urodzila sie Alizée)

Dawid, marjuz, Drover, Sebek, vv. and CB93 lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 30 Paź - 18:59
Gratulacje :france: @KarolStark! Utwór nie dość, że w Twoim stylu to całkiem nietypowy i po prostu udany. viva la francja

Dziękuję nielicznym tym, którzy docenili mój art. Wynik :belgium: Belgium to za to zbrodnia na art'cie. Żeby 6 osób dało utwór na dno to już naprawdę apogeum. No cóż, mamy czasy pochwalające przeciętność. Na plus wysokie miejsce :faroes: Owczych i :sweden: Szwecji! :georgia: Gruzja myślałem, że ostatecznie skończy nieco wyżej, ale wciąż top10.

KarolStark and marjuz lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach