Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

ŁOTWA: Dons (Hollow) Empty ŁOTWA: Dons (Hollow)

Pią 19 Sty - 19:57
Temat zostanie zaktualizowany po wyborze reprezentanta :latvia: Łotwy na Konkurs Piosenki Eurowizji 2024.


Ostatnio zmieniony przez Łosoś dnia Nie 11 Lut - 19:01, w całości zmieniany 1 raz
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

ŁOTWA: Dons (Hollow) Empty Re: ŁOTWA: Dons (Hollow)

Pią 19 Sty - 20:07
ŁOTWA: Dons (Hollow) Latvia-supernova-2024-artists

Opublikowane zostały utwory biorące udział w tegorocznych łotewskich preselekcjach. Podobnie jak w zeszłym roku konkurs składa się z jednego półfinału z 15 uczestnikami, z którego do finału przejdzie najlepsza dziesiątka z nich. W półfinałach głosować będą wyłącznie telewidzowie, zaś w finale zwycięzca zostanie wybrany poprzez kombinacje głosów widzów i jury. Półfinał preselekcji odbędzie się 3 lutego, zaś Finał - 10 lutego.

UCZESTNICY:

Agnese Rakovska - Al
Alekss Silvers - For the Show
Avéi - Mine
B/H - Amsterdam
Dons - Hollow
Ecto - Outsider
Edvards Strazdiņš - Rock n' Roll Supernova
Funkinbiz - Na Chystu Vodu
Jar of Kings - Wildfire
Katrīna Gupalo - The Cat's Song
Papīra Lidmašīnas - Mind Breaker
Patrīcija Spale - Heaven's Raining Down on Me
Saint Levića - Tick Tock
Sasha Sil - Love is a Language
Vēstulēs - kur?

PLAYLISTA

:latvia: :latvia: :latvia:
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ŁOTWA: Dons (Hollow) Empty Re: ŁOTWA: Dons (Hollow)

Sro 14 Lut - 0:38
Zaczyna się nieźle, głos wokalisty brzmi ładnie, ale potem tracę jakiekolwiek zainteresowanie. Piosenka idzie w takie rejony, że nie prezentuje sobą absolutnie nic nowego.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

ŁOTWA: Dons (Hollow) Empty Re: ŁOTWA: Dons (Hollow)

Sro 14 Lut - 19:19
Może dziwne skojarzenie, ale ten refren mi przypomina Imagine Dragons/Nickelback gdyby wykonywali adult contemporary...
avatar
lepik
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 199
Płeć : Male
Wiek : 29

ŁOTWA: Dons (Hollow) Empty Re: ŁOTWA: Dons (Hollow)

Nie 18 Lut - 14:27
Nie wyobrażam sobie Eurowizji bez tego typu utworów, nawet jeśli miałyby się umiejscawiać w tyłach mojego rankingu (w chwili pisania tego posta Dons wypada poza moje top 10). Bardzo ładny głos (z miejsca miałem deja vu, że podobny tembr już się pojawił na Eurowizji i po krótkiej próbie zlokalizowania go dotarło do mnie, że to przecież Aram MP3), obawiam się jednak, że przeciętny televoter (którego zresztą niespecjalnie grzeje sam napis "Łotwa") może się zanudzić. I zgodzę się z Droverem - zwłaszcza refren w sposobie śpiewania jest zIDragonizowany, co, moim zdaniem, jeszcze bardziej dodaje piosence wtórności. No chyba w przyszłym roku będzie atak na niechlubny rekord Holandii...

Zbierałem się 2 tygodnie do nadrobienia Supernovy, jak już się zebrałem to i tak zrobiłem to na 2 raty. "Hollow" to zdecydowanie najkompetentniejsza ze wszystkich 15 propozycji. Szczerze mówiąc, nie wiem jakie Łotwa ma perspektywy na przyszłość. Za dużo kawałków brzmi jak twoi znajomi z osiedla, którzy coś tam grywają w garażu i w końcu zdecydowali się pochwalić dorobkiem szerszej publice. Aminato ratuj!

marjuz lubi ten post

yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 272
Płeć : Male

ŁOTWA: Dons (Hollow) Empty Re: ŁOTWA: Dons (Hollow)

Pią 3 Maj - 21:08
[postbg=https://i.servimg.com/u/f51/19/62/66/77/bckgrd10.jpg]:slatvia: ŁOTWA // po próbach

Inscenizacja zawiera ogromny okrągły rekwizyt (może trzy lub cztery metry średnicy), na którym Dons stoi na początku utworu. Nie porusza się, nie obraca ani nie świeci, ale tworzy naprawdę potężny punkt centralny na scenie. Dons ma na sobie swój charakterystyczny niebieski kombinezon bez rękawów w stylu gladiatora, a za nim znajduje się ściana LED z delikatnie pulsującymi światłami i okręgami. Efekty świetlne są naprawdę sprytne - mnóstwo wolno poruszających się niebieskich reflektorów w zwrotkach, które przechodzą w znacznie jaśniejsze, bielsze światła w refrenie - bez wątpienia nadają całemu występowi nastrój. Bardzo klasyczny występ, lecz niezwykle dobrze przygotowany.
avatar
lepik
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 199
Płeć : Male
Wiek : 29

ŁOTWA: Dons (Hollow) Empty Re: ŁOTWA: Dons (Hollow)

Wto 7 Maj - 14:28
Ku mojemu lekkiemu zaskoczeniu "Hollow" wyrosło na moją ulubioną (nieproblematyczną) balladę tego roku. Czuję, że sam się trochę okłamuję i jest w tej całkiem wysokiej lokacie garść współczucia przed prawdopodobną porażką w czwartek. Tak jak w zeszłym roku, łotewska piosenka jest satysfakcjonująco kompetentna, i to niestety punktów nie przynosi.

13. miejsce, 8/16 w II półfinale
Sponsored content

ŁOTWA: Dons (Hollow) Empty Re: ŁOTWA: Dons (Hollow)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach