Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1258
Wiek : 23

CHORWACJA: Severina - Kao Empty CHORWACJA: Severina - Kao

Pią 26 Kwi - 18:55
CHORWACJA: Severina - Kao Severina_imas_pravo_437121539



Aro, Drover, Fenistil, KarolStark, Skrzeczek, Aleks, Dastame, Xytros, Szymek79, Liver, Cryo, Łosoś, Poland, syguu, vestmann - dzięki za votes Szeroki uśmiech (wynik 9:6)
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

CHORWACJA: Severina - Kao Empty Re: CHORWACJA: Severina - Kao

Pon 6 Maj - 18:32
Nie zagłosowałem w pre ale gdybym to zrobił byłoby oczywiście 10:6 Serce Taka ciekawostka że gdy jeszcze żyło ESCforum.pl i KP (*) i była w planach edycja nieanglojęzyczna przygotowywałem się by zaskoczyć, wrócić do korzeni i wystawić coś po chorwacku, zacząłem wtedy szukać i zatrzymałem się właśnie na tym utworze. Teraz oczywiście już to nieaktualne ale nie z powodu Twojego wystawienia bo po pierwsze już zapomniałem o niej a po drugie po takim czasie ulokowałem już inny cel na nieanglojęzyczną. "Kao" to taki typ ballady który chciałbym usłyszeć na Eurowizji w tym roku od Chorwacji i nie tylko, ogólnie, bo niestety poziom ballad w tym roku mizerny, może jedynie "Kruna" Serbii trzyma poziom bo Maceodnia trochę za bardzo patetyczna a Rosja hmm... jeszcze bardziej więc wracając do PdF'u jak najbardziej "Kao" to świetna, melodyjna ballada w pięknym języku i jestem bardzo ciekawy jak sobie poradzi w finale, powodzenia Wink
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach