Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 104
Skąd : Manjolowo (gmina)

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob 25 Maj - 21:57
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU

OTO FINALIŚCI:
















:spoland: POLSKA









:sspain: HISZPANIA









:sportugal: PORTUGALIA









:sunitedkingdom: WIELKA BRYTANIA









:sgreece: GRECJA









:sbelgium: BELGIA









:srussia: ROSJA





PUNKTY FINALISTÓW
1. 79
2. 68
3. 67
4. 66
5. 64
6. 63
7. 61

DO FINAŁU NIE PRZESZLI:

08. :sgeorgia: GRUZJA: Nightwish - Élan (57 pkt.)
09. :sestonia: ESTONIA: Idina Menzel ft. Tracie Thoms - Take me or leave me (56 pkt.)
10. :sdenmark: DANIA: PNAU - Go Bang (45 pkt.)
11. :sczech: CZECHY: The SLoT - Esli (37 pkt.)
12. :sireland: IRLANDIA: Kensington - Do I Ever (33 pkt.) -50%
13. :sliechtenstein:: LIECHTENSTEIN: nublu ft. reket - MINA KA (28 pkt.)
_______________________________________________________________________________________________________________

WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU

OTO FINALIŚCI:










:sfinland: FINLANDIA









:ssweden: SZWECJA









:snorway: NORWEGIA







:siceland: ISLANDIA









:sisrael: IZRAEL









:saustralia: AUSTRALIA









:sarmenia: ARMENIA





PUNKTY FINALISTÓW
1. 71
2. 69
3. 67
4. 65
5. 63
6. 61
7. 60

DO FINAŁU NIE PRZESZLI:

08. :sgermany: NIEMCY: Karl-Erik Taukar - Salaja (58 pkt.)
09. :sfrance: FRANCJA: Vendredi sur Mer - Écoute chérie (56 pkt.)
10. :sukraine: UKRAINA: Vaz - Sunshine (55 pkt.)
11. :slithuania: LITWA: Radical Face - The Road to Nowhere (53 pkt.)
12. :sitaly: WŁOCHY: Chimène Badi - Les retardataires (49 pkt.)
13. :snetherlands: HOLANDIA: Jay Chou - Fearless (27 pkt.)
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 25 Maj - 22:17
Z pierwszego półfinału mogłaby wejść :georgia: Gruzja i :czech: Czechy, jednak najważniejsze, że udało się to :spain: Hiszpanii. Nie smuci mnie, że w końcu zająłem magiczne ostatnie miejsce. Grunt to wprowadzić trochę kolorytu (którego swoją drogą spodziewałem się więcej po "Zamianie Stref", ale dobra :P) i że nie ma 0 Szeroki uśmiech

W drugim półfinale mocno wsparłbym punktami zarówno :netherlands: Holandię, jak i :germany: Niemcy. :france: Francja również zasłużyła przynajmniej na awans.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 25 Maj - 22:26
Dzięki za prawie awans Serce Coś tak czułem, że teraz trochę zabraknie no i stało się Szeroki uśmiech Cóż, dzięki za każdy punkcik, zabrakło niewiele naprawdę. Ogólne II półfinał był niesamowicie wyrównany, o czym świadczy ścisk w tabeli.

Co do reszty wyników to są one naprawdę niezłe. Przeszli wszyscy moi najwięksi faworyci, więc nie będę narzekać. Szkoda, że wśród awansujących zabrakło klimatycznej :lithuania: Litwy, która powinna wymienić się z jedną piosenkę, której nawet nie pamiętam.... A oprócz tego dziwi ostatnie miejsce :netherlands: Holandii, która mimo wszystko powinna być zdecydowanie wyżej.

Ze znanej mi stawki pierwszego semi to ostatnie miejsce :liechtenstein: Liechtensteinu (coś ten estoński nie ma wzięcia w tej edycji) i flop :denmark: Danii to słaby żart.
avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 26 Maj - 11:30
Bardzo ciasny był drugi półfinał patrząc na dorobki punktowe, cieszę się, że piosenka Lava przypadła do gustu na tyle, żeby dostała się do finału, dzięki wielkie! Szeroki uśmiech

Wyniki ogólnie dobre, główni faworyci dalej w grze, tym razem uważam, że jednak Włochy :italy: zasługiwały na finał, a Holandia :netherlands: zdecydowanie nie na ostatnie miejsce.
W pierwszym półfinale, na szybko słuchałem niektórych utworów i na pewno żałować będę braku awansu Gruzji :georgia: :oops: a tak to w większości awansowało to, co powinno. :P
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 26 Maj - 18:07
Wyniki półfinałów względnie mi się podobają, wymieniłbym chyba tylko 1 propozycja z I semi i dwie z II, ogólnie muszę też przyznać, że stawka jest bardzo mocna i każdy duży punkt za miejsce w top 10 finału będzie bardzo wartościowy, 2x bardziej niż w dwóch poprzednich edycjach Szeroki uśmiech

Przede wszystkim muszę zwrócić uwagę na dwie rzeczy - mega wyrównane wyniki punktowe, zwłaszcza II semi oraz skandalicznie mało pkt dla :netherlands:, obawiałem się, że Jet Li będzie na styku, jeśli chodzi o awans i że może zabraknąć paru punktów, bo nie każdy jest fanem takich klimatów, a okazało się, że propozycja została zjechana po całości, Fu na taką punktacje, ciekawe czy Fenistil oprócz ukąszeń owadów leczy również złamane serduszko XD

Na szczęście pozostali moi faworyci znaleźli się w finale, :ukraine: również powinna być wyżej, przepraszam pana :georgia: Contratiempo, bo wydaje mi się, że wiem co narobiłem swoimi głosami :/
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 26 Maj - 19:26
Morison napisał:przepraszam pana :georgia: Contratiempo, bo wydaje mi się, że wiem co narobiłem swoimi głosami :/
to pani xD i szkoda, że znowu pod kreską :/

Mnie wyniki się podobają, ale wiadomo szkoda, że tak mało mi brakowało, bo piosenka chyba moja ulubiona z tych co wystawilem. W każdym razie fajnie, że po 4 edycjach nadal nie wypadłem za top 20 ani razu.

Aaa to co się stało z piosenką Fena w drugim semi to jakieś nieporozumienie. Ciekawe czy każdy song z dalekiej Azji będzie tak umierał :c
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 26 Maj - 22:37
Morison napisał:ciekawe czy Fenistil oprócz ukąszeń owadów leczy również złamane serduszko XD
Oczywiście że tak, mam wiele zastosowań! Szeroki uśmiech No i cóż, nie udało się - trudno, czasem tak bywa. Już w momencie podziału na półfinały jęknąłem cicho widząc, że towarzystwo w drugim półfinale jest (w moim odczuciu) zdecydowanie mniej azjolubne niż towarzystwo w pierwszym i że o awans może nie być łatwo. Ostatnie miejsce ze znaczącą stratą to na pewno rozczarowanie, ale i tak jestem z tego wyboru bardzo dumny i mam nadzieję, że przyszłe próby wejścia w te rejony będą wypadały lepiej. Dzięki Wam za punkty i za mocne wsparcie w komentarzach. Uśmiech

Poza moim rezultatem wyniki też nie są dobre - doskwiera mi bardzo mocno brak miejsca w finale dla :estonia: :germany: :france: i przede wszystkim najlepszej piosenki edycji :liechtenstein:. Mimo to ogólny poziom mieliśmy dość wysoki, a co za tym idzie - w finale tak czy inaczej mamy kilka naprawdę fajnych piosenek i postanowiłem nie rozpaczać za bardzo (choć pierwotnie bardzo miałem na to ochotę :P ). Powodzenia dla finalistów!
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 27 Maj - 11:54
Dastame napisał:
Morison napisał:przepraszam pana :georgia: Contratiempo, bo wydaje mi się, że wiem co narobiłem swoimi głosami :/
to pani xD

To przepraszam ponownie Szeroki uśmiech
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Wto 28 Maj - 18:17
Nie ma tragedii, ale rezultaty :ukraine: :liechtenstein: :france: niesmaczne.
Dzia za awans.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pią 31 Maj - 17:35
Szkoda bardzo, że :ireland: Irlandia zepsuła sobie awans przez brak głosów (choć w zależności od tego, jak ułożyłaby głosy, mogłaby się też z niego wykopać). Zdecydowanie najlepszy utwór, jaki w tej edycji poznałem. Była szansa na drugą dwunastkę z rzędu ode mnie dla tego kraju. Poza tym szkoda, choć już w dużo mniejszym stopniu, że nie przesły :georgia: Gruzja i :liechtenstein: Liechtenstein, na który już kiedyś gdzieś się natknąłem. W mniejszym stopniu szkoda :czech: Czech.
Wyniki II semi nieco rozczarowały mnie, bo liczyłem na przejście bardzo dobrzej :ukraine: Ukrainy. Z kolei :germany: Niemcy poradziły sobie lepiej, niż przypuszczałem, ale nadal zabrakło do awansu. I :netherlands: Holandia to utwór jak dla mnie daleki od zasługiwania na ostatnie miejsce. Miło byłoby też zobaczyć w finale :lithuania: Litwę :p, ale nie nastawiałem się na to i przynajmniej nadal pół setki punktów jest przekroczone, więc mogło być gorzej. No i szczerze mówiąc to uważam awans :armenia: Armenii za bardzo niesłuszny, ale to już moje zdanie, jak widać przeważały inne opinie.

Miłego odsłuchu finału i dnia wszystkim!
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pią 31 Maj - 18:03
Bardzo dziękuję za drugi awans z rzędu Serce , w ciągu czterech edycji 1. serii PdF osiągnąłem więcej awansów niż w ciągu całej ostatniej serii KP. Lol  Z wyjątkiem :estonia: Estonii i :ireland: Irlandii, dla których powinno się znaleźć miejsce w finale (choć akurat :ireland: Irlandia sama sobie zasłużyła na pozostanie w semi), wyniki uważam za bardzo dobre. Uśmiech

Do zobaczenia na jutrzejszym wieczorku finałowym! Uśmiech
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 104
Skąd : Manjolowo (gmina)

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 1 Cze - 21:55
WYNIKI FINAŁU 4. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

https://scorewiz.eu/scoreboard/view/265475/pdf-4---final/rXFUA5cS




























1. :srussia: ROSJA: Albin Lee Meldau - I Need Your Love  - 120 pkt. (Łosoś)

2. :spoland: POLSKA: Conan Gray - Greek God - 120 pkt. (Dawid)

3. :siceland: ISLANDIA: Lucia - Yours - 119 pkt. (vestmann)

4. :sspain: HISZPANIA: Slimane - Viens on s'aime - 118 pkt. (Morison)
5. :saustralia: AUSTRALIA: Levante - Andrà tutto bene - 114 pkt. (iguś)

WYNIKI Finaaa10
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/263347/pdf-4---i-semifinal/dNxQDQJe








WYNIKI 1semis10
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/263588/pdf-4---ii-semifinal/rxH8PBX8








WYNIKI 2semi10
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Brawa dla Łososia za jego pierwsze zwycięstwo w konkursie!
Dziękuję wszystkim za udział w 4. edycji PdF. Do zobaczenia w kolejnej, którą poprowadzi dla Was @KarolStark.
avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 1 Cze - 22:00
nieslychane uzytkownicy poraz kolejny udowadniaja ze nie maja gustu o my gosh

(łapka w duł = jestes zjebem)


Ostatnio zmieniony przez Cryo dnia Sob 15 Cze - 22:40, w całości zmieniany 2 razy
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 1 Cze - 22:12
Mało zabrakło, aby regulamin wypaczył wyniki. Dalej potrzymuję wersję, że powinniśmy trzymać się eurowizych przepisów i dawać wyżej piosenkę z mniejszą ilością zer.
Wyniki na żywo to była jakaś karuzela, ale zawsze jedyne co można z nich wywnioskować to gust poszczególnych użytkowników, bo tabela zmienia się co chwilę. Dobrze więc, że mamy już ostateczne rezultaty.
Ostateczne wyniki zaskakująco dobre. Podium wypełniły wyłącznie niezbyt znane piosenki i żadne nie było pójściem na łatwiznę. Brawo forumowicze, wracamy na dobre tory! Kilka rezultatów oczywiście wciąż niezrozumiałych i zawyżonych, ale możecie sobie wyczytać z moich punktów wszystko.
Dziękuję za wszyściutkie punkty dla :poland: Polski, miło że doceniliście. 12 od Cryo, Eyidy, igiego i Łososia największe buziaki. Właściwie sam sobie 'odebrałem' zwycięstwo, ale z drugiej strony dałem 12 zwycięzcy, zwycięzca dał 12 mi, czego chcieć więcej?
Wszystko udało się wyjątkowo spk, nie zepsujmy tego już za edycję.  Powodzonka Uśmiech


Ostatnio zmieniony przez Dawid dnia Sob 1 Cze - 22:17, w całości zmieniany 1 raz
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 1 Cze - 22:23
Dzięki za zwycięstwo, w niesłychanych okolicznościach Serce. Lekko dla mnie niespodziewane, choć miałem nadzieję, że będe wysoko. Ogółem wyniki wyszły bardzo dobre, chociaż początkowo wskazywało na leeki dramat. Cieszę się że moje top 2 tak wysoko, z jednym wręcz zaszła bosska wymiana. Dzięki za 12 od :croatia: marjuza, :poland: Dawida, :unitedkingdom: Wondera oraz :israel: Szymka, no i za 10 od :netherlands: Holandii oraz :belgium: Belgii, oraz inne pomniejsze punkty :P

Trochę natomiast szkoda :finland: Finlandii, no i :sweden: Szwecja za wysoko.

Ogółem to była najlepsza edycja i miejmy nadzieję, że poziom się utrzyma.

Widzimy się oczywiście nigdzie indziej niż na Krymie! Symferopol zaprasza max kisses Uśmiech
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach