Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Kto z Polski? Empty Kto z Polski?

Sro 3 Lip - 23:22
Chyba pora otworzyć temat tego kogo i jak Polska wybierze na organizowaną przez siebie Junior Eurowizję 2019? Póki co wiemy że wybierzemy tak jak rok temu wewnętrznie. Najpoważniejszą kandydatką jest AniKa Dąbrowska ale nie dotarło do niej jeszcze zaproszenie od TVP choć jej team już zaczyna pracować nad szukaniem odpowiedniej propozycji.
Pojawia się więc pytanie czy Telewizja Polska przestraszyła się kolejnego, potencjalnego sukcesu z AniKą i szuka kogoś słabszego?
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

Kto z Polski? Empty Re: Kto z Polski?

Czw 11 Lip - 1:02
Opłacało się założyć ten temat, jako że wyskoczyła ciekawa wiadomość. Reprezentant Polski zostanie wybrany przez Szansę na sukces.


Piosenka pewnie i tak zostanie wybrana później, więc pomysł sensowny.
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Kto z Polski? Empty Re: Kto z Polski?

Czw 11 Lip - 2:34
W moim odczuciu sytuacja jaka wczoraj wytworzyła się w TVP jest zdecydowanie nie na miejscu i nie przystoi organizatorowi 17 edycji Junior Eurowizji. Pamiętam że w lutym padło to (od 2:05 a w szczególności 2:30) co prawda nie automatycznie ale jednak i to od jej Prezesa: https://youtu.be/5tne5GFfKVc
AniKa z tego co się orientuje przyjęła ofertę i teraz tworzy piosenkę a TVP zamiast na nią poczekać i pomóc robi taką szopkę. Jak im nie wstyd rujnować dziewczynie marzenie nad którym pracowała już od 2016 roku :(
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

Kto z Polski? Empty Re: Kto z Polski?

Czw 11 Lip - 11:25
Jacek Kurski dla Interia Muzyka:


"W tym roku w programie nie znaleźliśmy tak wybitnej i wyróżniającej się wokalistki jak rok temu Roksana Węgiel. Tym razem konkurencja była na bardziej wyrównanym poziomie i zabrakło nam uczestnika z tak fantastyczną piosenką, jak "Anyone I Want to Be". Wtedy miałem intuicję i pewność, że czynię dobrze rezygnując z preselekcji i 'dyktatorsko' wyznaczając Roxie i 'Anyone I want to be'. Teraz takiej intuicji nie miałem."
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Kto z Polski? Empty Re: Kto z Polski?

Czw 11 Lip - 15:18
Najbardziej żenująca wypowiedź na miejscu finalistów The Voice Kids czułbym się urażony - to tak jakbym dostał w twarz.
Finał ma odbyć się 29 września a od 8 września ruszają półfinały: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/szansa-na-sukces-tvp2-jesien-2019-udzial-dzieci-eurowizji-junior-2019
Chyba TVP zalicza milowy krok do przodu - w przeciwieństwie do dorosłej Eurowizji proces selekcyjny ma półfinały.
Triss
Triss
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 38
Płeć : Female

Kto z Polski? Empty Re: Kto z Polski?

Czw 18 Lip - 11:31
Jak można być takim dzbanem? Kurski nigdy nie grzeszył inteligentnymi wypowiedziami, ale w tym momencie przeszedł samego siebie. Jak muszą czuć się uczestnicy Voice Kids? To prawda, Roksana* ma to "coś", czego nie mogłam znaleźć w tegorocznych uczestnikach VK, jednak żadne z tych dzieci nie zasłużyło na taki publiczny pojazd.

* Osobiście uważam, że jej kariera zmierza w złą stronę. DZIECKO, BIERZ SIĘ ZA NAUKĘ, ELO.
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Kto z Polski? Empty Re: Kto z Polski?

Czw 18 Lip - 12:42
W reakcji na tą wypowiedź internauci stworzyli akcje #anikanaeurovision gdzie poprzez hasztagi wyrażali oni swoje nie zadowolenie. Akcje tą poparły portale muzyczne (na przykład facebook'owa "Najlepsza Polska Muzyka") zaś ja poszedłem o krok dalej i napisałem list do TVP. W podobnym czasie by przykryć problem "Szansa na Sukces" zaczęła blokować internautów w social mediach którzy popierają akcje. Teraz jednak program dusi się własnym sosie ponieważ frekwencja jest tak mała na tyle że 20 lipca robią ostatni casting. Swoją drogą polecam ten materiał zrobiony we współpracy ze mną - w jego opisie jest treść mojego listu: https://youtu.be/4NFk7k_BYcw
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Kto z Polski? Empty Re: Kto z Polski?

Wto 30 Lip - 19:35
Odcinki z udziałem 21 półfinalistów już się kręcą - w jednym z odcinków 2 osoby wskaże Majka Jeżowska.
Sponsored content

Kto z Polski? Empty Re: Kto z Polski?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach