Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

LITWA: Imarhan - Tumast Empty LITWA: Imarhan - Tumast

Wto 15 Paź - 0:47
:lithuania: :lithuania: :lithuania:

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Jeśli będzie chciał przelecieć Murzynkę...
- Nie mam Murzynki w agencji!
- To pomalujesz jednego z naszych chłopców czarną farbą
Mniej więcej tak przebiegały moje poszukiwania reprezentanta na tę edycję. Ale udało się. Co z tego wyszło, oceńcie sami :P Uśmiech

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.]
(skrót 2:00 - 2:50)
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

LITWA: Imarhan - Tumast Empty Re: LITWA: Imarhan - Tumast

Wto 15 Paź - 14:08
a od kiedy Arabowie są zaliczani do rasy czarne? Wink
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

LITWA: Imarhan - Tumast Empty Re: LITWA: Imarhan - Tumast

Wto 15 Paź - 22:25
Jeżeli już jesteśmy dokładni to Berberowie :P A i kierowałem się tym:
Czarna - Zgłaszamy piosenki czarnoskórych artystów. Nie ma to podtekstu rasistowskiego i nikt nie będzie oceniał, czy dany artysta jest wystarczająco czarny lub czy jest mulatem. Wierzymy, że wśród uczestników nie ma rasistów i nikt sobie żartów z koloru skóry robił nie będzie.
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

LITWA: Imarhan - Tumast Empty Re: LITWA: Imarhan - Tumast

Sro 16 Paź - 18:03
Liver napisał:Jeżeli już jesteśmy dokładni to Berberowie :P A i kierowałem się tym:
Jeśli regulamin jest nieścisły no to ja już nic na to nie poradzę.
Ja tylko chciałem przypomnieć swoim postem, że ludy północnej Afryki, Bliskiego Wschodu jak i Hindusi zaliczani są do rasy białej a że sporo osób min.naszych rodaków ma z tym problem lub po prostu o tym nie wie no to cóż ja na to poradzę. Wink
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 104
Skąd : Manjolowo (gmina)

LITWA: Imarhan - Tumast Empty Re: LITWA: Imarhan - Tumast

Sro 16 Paź - 20:04
Liver napisał:Jeżeli już jesteśmy dokładni to Berberowie :P A i kierowałem się tym:
Czarna - Zgłaszamy piosenki czarnoskórych artystów. Nie ma to podtekstu rasistowskiego i nikt nie będzie oceniał, czy dany artysta jest wystarczająco czarny lub czy jest mulatem. Wierzymy, że wśród uczestników nie ma rasistów i nikt sobie żartów z koloru skóry robił nie będzie.

Jak wspomniał Szymek79, Berberowie "stanowią w większości odrębny typ somatyczny w ramach rasy białej", więc dla mnie, jak i większości ludzi, nie są czarni. Z tego względu nalegałbym na zmianę na piosenki. Jeśli jednak uważasz, że są czarni, to możesz zastosować się do tego co cytowałeś, ale wiąże się z pewną ignorancją definicji Berberów i może być piętnowane publicznym wytykaniem palcami Uśmiech
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

LITWA: Imarhan - Tumast Empty Re: LITWA: Imarhan - Tumast

Sro 16 Paź - 22:32
Nie to nie :P
Sponsored content

LITWA: Imarhan - Tumast Empty Re: LITWA: Imarhan - Tumast

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach