Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob 9 Lis - 21:50
WYNIKI FINAŁU 13. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

[You must be registered and logged in to see this link.]
























1. :saustria: AUSTRIA: Atzur - Light - 87 pkt. (Wonder)

2. :sgermany: NIEMCY: Elane - My Ivory Fairy - 85 pkt. (Drover)

3. :sfrance: FRANCJA: DESPRÉS - Hide - 81 pkt. (Sebek)

4. :slatvia: ŁOTWA: Carnival Youth - Never Have Enough - 79 pkt. (Skrzeczek)
5. :snorway: NORWEGIA: Amanda Delara - Soldiers - 78 pkt. (Morison)

[You must be registered and logged in to see this image.]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Brawa dla Wondera za jego trzecie zwycięstwo w konkursie!
Dziękuję wszystkim za udział w 13. edycji PdF. Do zobaczenia w kolejnej edycji, którą poprowadzi dla Was winnerka [You must be registered and logged in to see this link.].
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 104
Skąd : Manjolowo (gmina)

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 9 Lis - 22:05
[You must be registered and logged in to see this link.]
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 9 Lis - 23:21
Gratuluję Austrii i dzięki za 10 miejsce dla Ukrainu! Uśmiech

od siebie dodam, że to była ciekawa i całkiem miła dla ucha edycja - wszystkie piosenki były ok. i miały to "coś" niestety punktów jest tylko dla 10 z nich.

pozdrawiam.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 9 Lis - 23:49
Brawo :austria: Wonder.

Bardzo się cieszę z tak wysokiego miejsca :germany: Niemiec, Drover wystawił coś innego i opłaciło mu się. :andorra: Andora bez niespodzianki, ale też bez tragedii, więc również ok. Dzięki za punkty dla :lithuania: Litwy. Wynik jak wynik, jednak zawsze mogło być gorzej :P
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 344
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 10 Lis - 9:07
Cóż, nie była to moja ulubiona edycja, niewiele było utworów które szczególnie przypadły mi do gustu. Cieszę sie jednak, że większość z nich zajęła dobre miejsca. :austria: Austria to bardzo dobry zwycięzca. Super, że :france: Francja znalazla się na podium. :russia: Rosja i :lithuania: Litwa mogłyby się znaleźć wyżej. :belarus: Białorusi też trochę szkoda - lubię ten zespół, ale myślę że można było lepiej wybrać utwór (np. "Opushka"
Dziękuję za wszystkie punkty dla :belgium: Belgii. Nie spodziewałem sie tak wysokiego miejsca i 3 z rzędu miejsca w Top 10. Dzięki Szeroki uśmiech
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Czw 14 Lis - 20:13
Wyniki ogólnie w porządku. Miło zaskoczyło mnie czwarte miejsce dla :latvia:, bo miałem dosyć złe przeczucia, jak może być z wynikiem, a nawet nie było daleko od ewentualnej wygranej. Dziękuję za punkty Uśmiech. Fajnie, że Belgia zajęła dobre miejsce, gorzej, że Andora ostatecznie poza top10, które bardzo jej się należało i Szwecja, która chyba nieszczególnie poruszyła większość osób, a naprawdę dobrze mi się jej słuchało. Gratulacje dla zwycięzcy, a wynik Niemiec to dosyć duże zaskoczenie, choć największe to jednak słaby rezultat Kazachstanu - sądziłem, że się spodoba. Edycja mi się podobała, lubię większość utworów, a już szczególnie piosenki z mojego top3. Na 11. miejscu miałem Finlandię.
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pią 15 Lis - 21:36
Trochę po czasie, nie znam się ALE SIE WYPOWIEM. Wyniki całkiem spoko, chociaż jak zwykle część mojego topu zbiera kurz w dolnej części tabeli, najbardziej szkoda :switzerland:, :russia: też dałbym dużo wyżej, natomiast :germany: i :latvia: zaskakująco wysoko, chociaż po czasie muszę stwierdzić, że obu całkiem dobrze się słucha, znając już dobrze całe utwory.
Wielkie dzięki za wszystkie punktasy, głównie od Cytrusa, Igusia i Yngwiego, swojego songa wybierałem na szybko i z każdych punktów byłbym zadowolony, wyszło nawet lepiej niż myślałem, gratulacje dla :austria: za wybór piosenki i miasta-gospodarza kolejnej edycji Szeroki uśmiech
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach