Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 936
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob 28 Gru - 22:05
WYNIKI FINAŁU 16. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/293663/16-edycja-pdf---bliskowschodnia-fina































01. :sunitedkingdom WIELKA BRYTANIA: Roni Dalumi - Kol Hazman - 88 pkt. (Cryo)

02. :skazakh: KAZACHSTAN: Rotana - Daddy - 80 pkt. (KarolStark)

03. :saustria: AUSTRIA: Azusena - In The Water - 80 pkt. (Wonder)

Blisko podium byli:
04. :snorway: NORWEGIA: Doli & Penn - Happy - 80 pkt. (Morison)
05. :slux: LUKSEMBURG: Bashar Murad - Voices - 75 pkt. (Wasil2)

WYNIKI 16_pdf10

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gratulacje dla :unitedkingdom: Cryo drugiej wygranej w konkursie! Od siebie dziękuję za udział w tej edycji, mam nadzieję że kolejna będzie obfitowała w podobną ilość uczestników. W :sunitedkingdom Wielkiej Brytanii widzimy się razem z @Sebek !
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 28 Gru - 22:16
Gratuluję Cryo drugiego zwycięstwa w PDF! (tym razem z utworem, który mi się spodobał). Jeśli mam być szczery, jestem rozczarowany swoim wynikiem, sądzę, że to był trafny wybór, jakoś wyróżniający się w stawce i wartościowy, ale z drugiej strony w 13 PDF. poszło mi dobrze, gdy na to się nie nastawiałem, to chociaż tyle i trzeba uszanować zdanie innych. Dzięki za punkty, szczególnie12 od marjuza i Drovera oraz noty 8 i 7 Uśmiech. Edycja przyjemna, podobała mi się większość piosenek, choć z drugiej strony nie miałem tu żadnych dużych faworytów. Wyniki, jak to wyniki, za każdym razem jest jakaś niespodzianka, czy coś tam bym zmienił. W tej edycji byłoby to przede wszystkim dużo wyżej dać Andorę i Finlandię, a zdecydowanie niżej Holandię (nie wiem, skąd tu taki dobry wynik, dla mnie to było męczące i dosyć przejęczane). Moje 11. miejsce to Kosowo i obstawiałem, że razem z UK, Łotwą i Francją ma największe szanse na dobry wynik. Sporo się pomyliłem w większości z nich.

Do zobaczenie w krajówce!
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 28 Gru - 23:43
Brawo Cryo.

Finlandia oraz Ukraina zdecydowanie za nisko, ale dawno nie sypnąłem punktów aż tylu krajom z czołówki + Luksemburg załapał się na sensowną pozycję. Szkoda, że Włochy na ostatnim. Biorąc pod uwagę, jak skromnie poradziło sobie Verstrahlt, byłem na nie przygotowany a tu aż 17. miejsce. Dzięki zarówno za punkty, jak i miłe słowa (nie było ich wiele, ale były Uśmiech).
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Wto 31 Gru - 13:49
Gratulacje @Cryo, zasłużona i spodziewana wygrana, od pierwszego odsłuchania Kol Hazman miałem wrażenie, że gdzieś podobny refren już słyszałem, a podobno z tym też byłeś na 1 miejscu Uśmiech :austria: tym razem nadspodziewanie wysoko moim zdaniem, :lux: znowu miał songa na top3 i zabrakło niewiele, :russia: i :belgium: mogą czuć się zawiedzione pozycjami spoza 10-tki.
Swój wynik, mimo otarcia się o podium, uznaję za bardzo pozytywne zaskoczenie, liczyłem na 2-3 dziesiątki i kilka ochłapów a wyszła cłkiem spora suma, wielkie dzięki @Batiooo, @Wasil2, @marjuz, @Aleks za najwyższe noty Szeroki uśmiech
Wasil2
Wasil2
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 39
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sro 1 Sty - 14:56
Wow dziękuję bardzo za wysokie piąte miejsce, szczególnie za dwunastki od Rosji, Norwegii i Białorusi <3
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1873
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 5 Sty - 22:34
Troszkę z opóźnieniem, ale jeszcze skomentuję. Wygrana :unitedkingdom: Wielkiej Brytanii mnie cieszy, bo po raz pierwszy od kilku edycji wygrała piosenka, która nie była dla mnie tylko tłem i której dałem solidne punkty. Już po wynikach preselekcji było widać, że będzie się liczyć w walce o zwycięstwo. Sam poziom edycji początkowo mnie nie zachwycił, ale z każdym kolejnym przesłuchaniem coraz bardziej mnie do siebie przekonywała. Szkoda, że przez ten cały ten okres świąteczny czasu na słuchanie było trochę mniej niż zwykle.

Jeśli chodzi o resztę wyników, to dość wysokie miejsce :netherlands: Holandii Niderlandów bardzo mnie cieszy i jednocześnie jest sporym zaskoczeniem. Ta piosenka ma bardzo mocny i powolnie rytmiczny refren, którego mógłbym słuchać bez końca. Szkoda, że :russia: Rosji nie udało się wejść do top 10, to również jest dla mnie zaskoczenie. :italy: Włochy na ostatnim - nie rozumiem jak to się stało. No i trochę nie doceniłem :lux: Luksemburgu; cieszę się z wysokiego miejsca tej piosenki, bo wciąż bardzo wyraźnie mam ją w głowie.

A dla :andorra: mnie przypadło trzecie miejsce od końca - mogło być gorzej. Wink Akurat do tej piosenki jestem przywiązany chyba najmniej spośród wszystkich moich dotychczasowych wyborów z KPdF. Mimo to oczywiście wciąż ją lubię i dziękuję za punkty dla niej.
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach