Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

MOŁDAWIA: O melodie pentru Europa 2020 Empty MOŁDAWIA: O melodie pentru Europa 2020

Sro 5 Lut - 14:52
MOŁDAWIA: O melodie pentru Europa 2020 O-melodie-pentru-Europa-2

Pomimo początkowego planu rezygnacji z preselekcji, telewizja :moldova: TRM zdecydowała się ponownie na wybór swojego reprezentanta poprzez "O melodie pentru Europa". W tegorocznej edycji weźmie udział 20 uczestników.

Początkowo zdecydowano się na przeprowadzenie wewnętrznych audycji podczas których miał zostać wybrany reprezentant kraju.
W późniejszym czasie padł pomysł na ewentualny wybór 5 uczestników do preselekcji, jednakże poziom audycji okazał się na tyle wysoki, że postanowiono spośród 34 uczestników audycji, zakwalifikować najlepszą dwudziestkę. Zwycięzca zostanie wybrany tak jak zwykle - poprzez głosowanie jury oraz widzów.

UCZESTNICY:

Alexandru Cibotaru - Cine te-a facut să plîngi
Catarina Sandu - Die For You
Denis Midone - Like a Champion
Diana Rotaru - Dale dale
Dima Jelezoglo - Do It Slow
Geta Burlacu - Răspunde! (reprezentantka Mołdawii na ESC 2008)
Irina Kit - Chain Reaction
Julia Ilienko feat. Mishel Dar - Tears
LANJERON - Hi Five
Lavinia Rusu - Touch
Live Beat - Love Me Now
Maria Ciolac - Our Home
Maxim Zavidia - Take Control
Natalia Gordienko - Prison (reprezentantka Mołdawii na ESC 2006)
Pasha Parfeni - My Wine (reprezentant Mołdawii na ESC 2012)
Petronela Donciu & Andreea Portărescu - We Will Be Legends
Sasha Letty - Summer of Love
Valentin Uzun & Irina Kovalsky - Moldovița
Valeria Pașa - It’s Time
Viorela Moraru - Remedy

DATA: 29.02

PLAYLISTA

:moldova: :moldova: :moldova: :moldova: :moldova:
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 894
Płeć : Male
Wiek : 23

MOŁDAWIA: O melodie pentru Europa 2020 Empty Re: MOŁDAWIA: O melodie pentru Europa 2020

Czw 6 Lut - 10:51
wtf to serio są spoko pre
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

MOŁDAWIA: O melodie pentru Europa 2020 Empty Re: MOŁDAWIA: O melodie pentru Europa 2020

Pon 17 Lut - 19:16
No to się pozmieniało, Mołdawia ma jedne z najlepszych preselekcji w tym roku :affraid: . Sceptycznie podszedłem do tego fragmentu:
"W późniejszym czasie padł pomysł na ewentualny wybór 5 uczestników do preselekcji, jednakże poziom audycji okazał się na tyle wysoki, że postanowiono spośród 34 uczestników audycji, zakwalifikować najlepszą dwudziestkę."

Ale jak przesłuchałem pierwszy raz utwory, żeby utworzyć mój ranking, to byłem lekko zszokowany. Normalnie przy tworzeniu najpierw odrzucam piosenki, które w ogóle mi nie podchodzą. Myślałem że z 20 piosenek, zostanie mi jakieś 6-8 i będę musiał przesłuchać odrzucone piosenki, żeby utworzyć TOP10. A tu z 20 piosenek, odrzuciłem tylko 5.  Może brakuje w preselekcjach większej różnorodności gatunków muzycznych, ale jeżeli chodzi o poziom wyprodukowanych piosenek, to Mołdawia jest w Europie w preselekcyjnej czołówce... Kilka piosenek jest lepszych niż połowa stawki wybranej tegorocznej esc...

PS. biorąc pod uwagę gust Mołdawian, i z jakim ten kraj na esc osiągał sukcesy to preselekcje powinna wygrać piosenka Moldovița.
Sponsored content

MOŁDAWIA: O melodie pentru Europa 2020 Empty Re: MOŁDAWIA: O melodie pentru Europa 2020

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach