Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Na ile punktów zasługuje irlandzka piosenka?

0 - 0%
1 - 25%
2 - 50%
1 - 25%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 4
 
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1586
Płeć : Male
Wiek : 22

IRLANDIA: Lesley Roy (Story of My Life) Empty IRLANDIA: Lesley Roy (Story of My Life)

Czw 5 Mar - 12:15
Dzisiejszego dnia, swojego reprezentanta ogłosiła :ireland: irlandzka telewizja. W tym roku, zieloną wyspę będzie reprezentować wokalistka Lesley Roy, która zaśpiewa w Rotterdamie utwór
"Story of My Life".


IRLANDIA: Lesley Roy (Story of My Life) Lesley-Roy-Ireland-Eurovision-Image-Luca-Truffarelli

Lesley urodziła się w 1987 roku, w Dublinie. Dotychczas jej największym sukcesem jest wydany w 2008 roku, album "Unfaithful". Album debiutował na listach Bilboard, zaś utwory "I'm Gone, I'm Going" oraz "Unfaithful" znalazły się w top 50 listy Bilboard Pop.
Wokalistka poza albumem ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Katy Perry czy Adam Lambert. Od czasu wydania albumu, Lesley skupiła się na pisaniu tekstów piosenek. Piosenkarka napisała teksty piosenek dla wspomnianego Adama Lamberta, ale również i dla Mediny, Desmond Child czy Miss Montreal. W tym roku została wybrana wewnętrznie jako reprezentantka Irlandii na Eurowizji w Rotterdamie.

:ireland: (AUDIO) :ireland:

TEKST:

Everybody told me that I'd never be someone
I'm not a puppet on a string, no, no I'm not
And everybody said that I was always breaking rules
Why would I ever wanna put myself outside the box?

I don't care what they say
And who are they any-y-way?

The story of my life it's mine
I made it on my own that's right
And I'll sing, na-na-na-na-na-na, hey, hey, hey
My life, it's mine, my, my life, it's mine

They said if I was blonde that I could make it, so I did it
Then they said, "You're almost perfect, but you talk too much", ha
Try and dumb it down a little, make sure that you're in the middle
Rock it all you want, but make it pop enough

I don't care what they say
And who are they any-y-way?

(Refren)
The story of my life it's mine
I made it on my own that's right
And I'll sing, na-na-na-na-na-na, hey, hey, hey
My life, it's mine, my, my life
It's the story of my life, that's right
There's part of me that meets the eye
And I'll sing, na-na-na-na-na-na, hey, hey, hey
My life, it's mine, my, my life, it's mine

My life, yeah, I'm gonna be me, yeah
I'm gonna believe it's right
My life, yeah, I gotta be me
I gotta believe it's right

(Refren)

My life, yeah, I'm gonna be me, yeah
I'm gonna believe it's right
My life, yeah, I gotta be me
I gotta believe it's right

I don't care what you say


:sireland: :sireland: :sireland: :sireland: :sireland:
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

IRLANDIA: Lesley Roy (Story of My Life) Empty Re: IRLANDIA: Lesley Roy (Story of My Life)

Czw 5 Mar - 13:18
To brzmi jak piosenki które leciały na Disney Channel jak byłem mały w trakcie reklam czasem xD Raczej pozytywnie, ale chyba pewne, że Irlandia zostanie w semi
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

IRLANDIA: Lesley Roy (Story of My Life) Empty Re: IRLANDIA: Lesley Roy (Story of My Life)

Czw 5 Mar - 16:56
Fajna, lekka, przyjemna popowa propozycja z powerem - takich nam na tegorocznej ESC brakuje. Rzeczywiście brzmi to trochę jak coś, co Avril, Katy czy P!nk mogły wydać kilka(naście) lat temu, ale mi to nie przeszkadza. Wyróżnia się, myślę, że jednak uda się dotrwać do finału.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1249
Wiek : 23

IRLANDIA: Lesley Roy (Story of My Life) Empty Re: IRLANDIA: Lesley Roy (Story of My Life)

Czw 5 Mar - 17:06
Każda osoba ma raczej te same skojarzenia, jest to utwór przywołujący klimat sprzed ok. 10 lat, czyli w przypadku większości forumowiczów jest to nasza młodość. Mi akurat przypomina piosenki Carly Rae Jepsen. Klasyczna popowa łupanka, która nie próbuje robić z siebie niczego wyjątkowego. Ja to kupuję, nie jest to dziwadło, nawet wpada w ucho i sympatycznie mijają te 3 minuty. Irlandia powalczy o awans, o ile nie zrobią cyrku na scenie (a na to się szykuje). 7/12

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 913
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

IRLANDIA: Lesley Roy (Story of My Life) Empty Re: IRLANDIA: Lesley Roy (Story of My Life)

Czw 5 Mar - 23:00
Oboss, ale to jest super. Serce

Faktycznie jest to mieszanka stylu Katy Perry/P!nk/Kelly Clarkson/Carly Rae Jepsen i nie wiadomo kogo jeszcze sprzed 10 lat, ale wypada to znakomicie! Szeroki uśmiech Utwór kojarzy mi się na maxa z dzieciństwiem i jest to skojarzenie bardzo pozytywne, Story Of My Life wzbudza wręcz we mnie niesamowicie przyjemną nostalgię. <3 Piosenka nie jest ambitna, ale też nie stara się taka być na siłę, ma po prostu bawić i być przyjemna w odsłuchu i swoje zadanie spełnia w całości.

Nie spodziewałem się po Irlandii w zasadzie niczego, super pozytywne zaskoczenie. Uśmiech Nie mam pojęcia czy są tu szanse na awans w 1-szym semi, ale z całego serca życzę, aby się udało.

Rozum mówi 6/12, serce mówi 12/12, więc daję 8/12.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

IRLANDIA: Lesley Roy (Story of My Life) Empty Re: IRLANDIA: Lesley Roy (Story of My Life)

Nie 8 Mar - 9:58
Na tle wielu nudnych ballad, to piosenka jest jak orzeźwienie. Jak dla mnie piosenka jednak lepiej pasowałaby na juniora, śpiewana przez 3 albo 4 dziewczyny. Mam nadzieję że Irlandia w tym roku poważnie podejdzie do występu w maju, bo ma trudny półfinał.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

IRLANDIA: Lesley Roy (Story of My Life) Empty Re: IRLANDIA: Lesley Roy (Story of My Life)

Pon 9 Mar - 18:41
Ostatnio wykonała to na żywo i było kiepsko, ale sama to słyszała, więc może się poprawi do maja https://www.youtube.com/watch?v=xBL73Dsv3TY
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

IRLANDIA: Lesley Roy (Story of My Life) Empty Re: IRLANDIA: Lesley Roy (Story of My Life)

Nie 15 Mar - 11:19
Jakieś wybitne arcydzieło muzyczne to nie jest, ale przywołuje u mnie wspomniane wyżej przez innych pozytywne skojarzenia i bardzo pozytywnie na mnie działa. Bardzo lubię raz na jakiś czas posłuchać piosenek, które brzmią jakby stworzone dla nastolatków. Życzę Irlandii zdecydowanie awansu na ten moment. Najlepsza propozycja tego kraju od dosyć długiego czasu. Piosenka chwytliwa, może się uda.

8/12

marjuz napisał:powalczy o awans, o ile nie zrobią cyrku na scenie (a na to się szykuje).

Trochę się tego obawiam :|
Sponsored content

IRLANDIA: Lesley Roy (Story of My Life) Empty Re: IRLANDIA: Lesley Roy (Story of My Life)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach