Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

FINLANDIA: BEHM - Tivolit Empty FINLANDIA: BEHM - Tivolit

Pon Mar 23, 2020 2:07 am
Moikka!

Wracam na forum debiutując jednocześnie w PdF! Bardzo mi brakowało comiesięcznych muzycznych nowości, więc już nie mogę doczekać się na tę serię. Co do wybranego kraju - musiała to być Finlandia, cieszę się, że będę mógł jednocześnie być może trochę szlifować język, odkrywać coraz to nowe zakamarki fińskiego rynku muzycznego oraz przedstawiać moje odkrycia Wam, licząc, że i Wam się spodobają Uśmiech Kończąc ten przydługi wstęp, oto mój wybór na pierwszą edycję - artystka, w której zakochałem się od jej poprzedniego utworu, czyli Hei rakas ze swoim najnowszym singlem. Oto BEHM i Tivolit!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1871
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

FINLANDIA: BEHM - Tivolit Empty Re: FINLANDIA: BEHM - Tivolit

Wto Mar 24, 2020 10:58 am
Witaj ponownie! Uśmiech Mam nadzieję, że powrót do konkursu Ci się spodoba. Bardzo podoba mi się kierunek, w którym zamierzasz pójść. Chyba dość dawno (poprawcie mnie jakby co) nie było fińskiego w PdF, więc ta piosenka jest takim małym powiewem świeżości i ogólnie nieźle się jej słucha.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

FINLANDIA: BEHM - Tivolit Empty Re: FINLANDIA: BEHM - Tivolit

Wto Mar 24, 2020 11:15 am
Fenistil napisał:Chyba dość dawno (poprawcie mnie jakby co) nie było fińskiego w PdF.
Poprawiam - ostatnio wystawiałem go w 17. edycji. Uśmiech

Co do wokalistki - jak najbardziej znam, utwór bardzo ciekawy - gdybym nie zapomniał zagłosować w półfinale 11. edycji, to pewnie BEHM doszłaby do TOP 10, choć tego przewidzieć się nie da. Uśmiech Ale właśnie tego Ci życzę na Twój powrót - żebyś był dość wysoko. Uśmiech
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1871
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

FINLANDIA: BEHM - Tivolit Empty Re: FINLANDIA: BEHM - Tivolit

Wto Mar 24, 2020 11:41 am
Aleks napisał:
Fenistil napisał:Chyba dość dawno (poprawcie mnie jakby co) nie było fińskiego w PdF.
Poprawiam - ostatnio wystawiałem go w 17. edycji. Uśmiech

No, czyli dawno. :P Hehe... Ale na pewno dawno jeśli pominiemy krajówki.
Sponsored content

FINLANDIA: BEHM - Tivolit Empty Re: FINLANDIA: BEHM - Tivolit

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach