Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

ESC 2006 - nasze rankingi Empty ESC 2006 - nasze rankingi

Nie 5 Kwi - 18:01
Ranking ogólny:

01. :sweden: Carola - Invincible
02. :finland: Lordi - Hard Rock Hallelujah
03. :ukraine: Tina Karol - Show Me Your Love
04. :greece: Anna Vissi - Everything
05. :cyprus: Annet Artani - Why Angels Cry
06. :bosnia: Hari Mata Hari - Lejla
07. :russia: Dima Bilan - Never Let You Go
08. :belgium: Kate Ryan - Je t'adore
09. :norway: Christine Guldbrandsen - Alvedansen
10. :macedonia: Elena Risteska - Ninanajna

11. :poland: Ich Troje feat. Real McCoy - Follow My Heart
12. :ireland: Brian Kennedy - Every Song Is a Cry for Love
13. :monaco: Séverine Ferrer - La Coco-Dance
14. :andorra: Jenny - Sense tu
15. :armenia: André - Without Your Love
16. :israel: Eddie Butler - Together We Are One
17. :iceland: Silvia Night - Congratulations
18. :netherlands: Treble - Amambanda
19. :bulgaria: Mariana Popova - Let Me Cry
20. :denmark: Sidsel Ben Semmane - Twist of Love

21. :albania: Luiz Ejlli - Zjarr e ftohtë
22. :germany: Texas Lightning - No No Never
23. :estonia: Sandra Oxenryd - Through My Window
24. :france: Virginie Pouchain - Il était temps
25. :portugal: Nonstop - Coisas de nada
26. :croatia: Severina - Moja štikla
27. :turkey: Sibel Tüzün - Süper Star
28. :spain: Las Ketchup - Un Blodymary
29. :slovenia: Anžej Dežan - Mr Nobody
30. :moldova: Arsenium feat. Natalia Gordienko - Loca

31. :switzerland: six4one - If We All Give a Little
32. :romania: Mihai Trăistariu - Tornerò
33. :malta: Fabrizio Faniello - I Do
34. :latvia: Vocal Group Cosmos - I Hear Your Heart
35. :unitedkingdom: Daz Sampson - Teenage Life
36. :lithuania: LT United - We Are the Winners
37. :belarus: Polina Smolova - Mum
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ESC 2006 - nasze rankingi Empty Re: ESC 2006 - nasze rankingi

Wto 14 Lip - 23:04
Epickie:
1. :bosnia: Hari Mata Hari - Lejla
2. :germany: Texas Lightning - No No Never
3. :unitedkingdom: Daz Sampson - Teenage Life
4. :denmark: Sidsel Ben Semmane - Twist of Love
Świetne:
5. :ukraine: Tina Karol - Show Me Your Love
6. :finland: Lordi - Hard Rock Hallelujah
7. :estonia: Sandra Oxenryd - Through My Window
8. :poland: Ich Troje feat. Real McCoy - Follow My Heart
9. :belgium: Kate Ryan - Je t'adore
Fajne:
10. :lithuania: LT United - We Are the Winners
11. :armenia: André - Without Your Love
12. :croatia: Severina - Moja štikla
13. :albania: Luiz Ejlli - Zjarr e ftohtë
14. :slovenia: Anžej Dežan - Mr Nobody
15. :macedonia: Elena Risteska - Ninanajna
16. :malta: Fabrizio Faniello - I Do
Przyzwoite:
17. :france: Virginie Pouchain - Il était temps
18. :iceland: Silvia Night - Congratulations
19. :russia: Dima Bilan - Never Let You Go
20. :andorra: Jenny - Sense tu
21. :moldova: Arsenium feat. Natalia Gordienko - Loca
22. :ireland: Brian Kennedy - Every Song Is a Cry for Love
23. :norway: Christine Guldbrandsen - Alvedansen
24. :spain: Las Ketchup - Un Blodymary
25. :greece: Anna Vissi - Everything
26. :sweden: Carola - Invincible
27. :portugal: Nonstop - Coisas de nada
28. :israel: Eddie Butler - Together We Are One
29. :switzerland: six4one - If We All Give a Little
Nie dla mnie:
30. :bulgaria: Mariana Popova - Let Me Cry
31. :belarus: Polina Smolova - Mum
32. :romania: Mihai Trăistariu - Tornerò
33. :turkey: Sibel Tüzün - Süper Star
34. :netherlands: Treble - Amambanda
35. :cyprus: Annet Artani - Why Angels Cry
36. :monaco: Séverine Ferrer - La Coco-Dance
37. :latvia: Vocal Group Cosmos - I Hear Your Heart
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 789
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

ESC 2006 - nasze rankingi Empty Re: ESC 2006 - nasze rankingi

Nie 27 Gru - 17:47
Epickie:
1. Słowenia
2. Polska
3. Finlandia
4. Serbia i Czarnogóra (Flamingosów też zaliczę a co Uśmiech )
5. Białoruś
6. Turcja
7. Szwecja
8. Estonia
9. Islandia
10. Północna Macedonia
11. Belgia
12. Ukraina
Świetne
13. Dania
14. Andora
15. Monako
16. Rosja
17. Malta
18. Litwa
19. Chorwacja
20. Szwajcaria
21. Norwegia
Fajne:
22. Bułgaria
23. Bośnia i Hercegowina
24. Rumunia
25. Wielka Brytania
26. Niemcy
27. Holandia
28. Cypr
Przyzwoite:
29. Grecja
30. Francja
31. Hiszpania
32. Mołdawia
Nie dla mnie:
33.  Irlandia
34.  Izrael
35.  Albania
36. Portugalia
37. Armenia
38.  Łotwa
avatar
lepik
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 168
Płeć : Male
Wiek : 29

ESC 2006 - nasze rankingi Empty Re: ESC 2006 - nasze rankingi

Czw 1 Kwi - 7:24
Przejrzałem po przespaniu się moje poprzednie rankingi. Dostrzegam nadreprezentację słowa "trochę", postaram się trochę (hehe) z tym ograniczyć. Do 2006 podchodziłem z przekonaniem, zobaczmy czy pogląd ten się jakoś specjalnie zrewidował. Jak zwykle dużo pozycji nadanych pod wpływem impulsu, ten post i tak służy jako mój swoisty notes, w którym napiszę czasem głupkowaty żart.

1. 🇷🇺 Dima Bilan - Never Let You Go
Nazywam to syndromem Blue Cafe - odniósł swój największy sukces nie w tym roku, w którym powinien. Niestety, w Atenach Dima miał nieszczęście zmierzyć z bandą potworów i musiał ulec. W sumie każdy z mojego top 4 mógłby znaleźć się na szczycie, do wyboru Rosji przyczyniła się energia Bilana, staging (tak, upiór z fortepianu też). Jestem również pod wrażeniem, że Rosjanie byli w stanie na każdy występ znaleźć w sklepie podkoszulek z odpowiednim numerem.
2. 🇷🇴 Mihai Traistariu - Tornero
A propos stagingu - tu bym mógł w sumie zrobić odcinek "Najbardziej frapujących występów", bo nie ukrywam - to całkiem zabawny staging. Śmieszy mnie to jak specyficzną scenę próbowali odegrać Rumuni (no hej, jedna z tancerek się obraża i przestaje brać udział w choreografii!), śmieszy mnie to jak realizator zasadniczo nie pomaga zrozumieć tej sceny (daje raz zbliżenie na oburzoną tancerkę, co dla mnie przynajmniej było dopiero pierwszym sygnałem, że cokolwiek takiego jest grane, potem z kolei totalnie ignoruje ją siedzącą z boku), na koniec śmieszy mnie to jak Mihai jest w ogóle nieprzejęty otoczeniem i po prostu baunsuje w rytm muzyki. Mimo całego tego ambarasu - to jest bardzo zgrabna nuta. Lawiruje to niebezpiecznie na granicy "prostego umcy-umcy", ale Mihai swoim głosem sprawia, że trudno nie traktować jej jako poważnego pretendenta do wysokiego miejsca, które zajął.
3. 🇵🇱 Ich Troje feat. Real McCoy - Follow My Heart
Raczej nie będzie drugiej okazji, żeby umieścić Polskę na podium (chyba, że dojadę do lat 90., ale to raczej długa droga). W 2006 miałem 12 lat i raczej słabo ugruntowany gust muzyczny, co nie zmienia faktu, że FMH było moim faworytem preselekcji i byłem zachwycony, że wygrało. Ehhh, gdyby nie ten barokowy zmysł dobrego smaku Wiśni... Michał przedobrzył z językami, oczywiście też nie mógł się powstrzymać od obwieszczenia światu ciąży ówczesnej małżonki... ale wiecie co? Wybaczam. Nadal to moja ulubiona polska piosenka eurowizyjna w XXI wieku. Za bardzo kocham ten eurodance'owy klimat, za bardzo sympatyzuję z Olafem wysłanym na trybuny, za bardzo jestem w stanie wygładzić sobie ten występ w głowie.
4. 🇫🇮 Lordi - Hard Rock Hallelujah
Tak jak wspominałem - miałem w 2006 12 lat, w tym wieku często nie docenia się ukrytego piękna tkwiącego w muzyce, ale bardzo się lgnie to takich gimmicków jak Lordi. Oczywiście, że temu kibicowałem w finale i byłem dumny z Maćka Orłosia, gdy obwieszczał 12tkę dla Finlandii. Z wiekiem trochę mój entuzjazm przygasł, no i nadal mam dylemat, gdy ktoś mówi, że jego ulubionym przebojem w historii Konkursu jest Hard Rock Halleujah. Cholera go wie czy to fan Eurowizji o takim właśnie guście, czy hejter, który myśli, że Lordi strollowało "festiwal kiczu"...
5. 🇧🇦 Hari Mata Hari - Lejla
O tym pisałem w rankingu za 2004 - znacznie bardziej lubię rzeczy Joksimovicia, których on sam nie wykonuje. Tak już jest po prostu. Cudny, klimatyczny występ, szczerze mówiąc myślałem, że będzie niżej, ale nic tak ze mną nie rezonowało jak Lejla.
6. 🇧🇪 Kate Ryan - Je t'adore
Szok po odpadnięciu w półfinale uzasadniony. To po prostu zbyt dobry utwór, żeby pojechać w czwartek do domu.
7. 🇮🇪 Brian Kennedy - Every Song Is a Cry for Love
W ostatecznym rozrachunku wyszło, że cenię wyżej Chrisa Dorana (odwrotnie względem Europy), ale tę balladę stawiam również wysoko. Świetny utwór na 1000 wykonanie w historii.
8. 🇱🇹 LT United - We Are the Winners
Litwini wzięli Europę podstępem i nie mam problemu z tym, że to ich najlepszy wynik w historii (ale nie obrażę się, jeśli zdetronizuje ich The Roop). W dodatku każdy z panów miał co do roboty na scenie, plan wykonany perfekcyjnie.
9. 🇩🇰 Sidsel Ben Semmane - Twist of Love
Moje osobiste zaskoczenie. Klasyczny przykład propozycji, która Ci wpada w ucho, ale wydaje Ci się, że znajdziesz paręnaście lepszych. Znalazłem takich tylko 8. Imponująca prezencja sceniczna jak na osiemnastolatkę.
10. 🇲🇰 Elena Risteska - Ninanajna
Przynajmniej Ich Troje przegrało z dobrą muzą, co nie? Wydaje mi się, że mam z tym na przestrzeni lat mieszane relacje, teraz akurat są dosyć dobre. Jestem w stanie wyobrazić sobie Ninanajnę lecącą na Vivie w 2006.

11. :unitedkingdom: Daz Sampson - Teenage Life
Wydaje mi się, że znałem już wtedy Daza z jakichś jego kawałków na Vivie (o ile nie wiedziałem o jego udziale w Uniting Nations, to na pewno miał jakiś solowy numer z samplami z "Tarzan Boya"). Propozycja z pewnością przystępna dla dwunastolatka, staging raczej słabo się zestarzał, ale mam w sobie jeszcze te resztki sympatii do rapsów Daza sprzed 15 lat.
12. 🇸🇪 Carola - Invincible
Carola miała trochę większą konkurencję niż Lena, więc zabrakło jej odrobinkę do top 10, nadal to jednak kawał dobrego szlagieru. Chociaż nie ukrywam - czasami jako wielkiemu sympatykowi BWO przemyka myśl przez głowę - jak oni by sobie poradzili w Atenach?
13. 🇩🇪 Texas Lightning - No No Never
Raczej stronię od country, ale to jest piekielnie sympatyczny numer.
14. 🇺🇦 Tina Karol - Show Me Your Love
Nigdy nie byłem regularnym użytkownikiem escforum, wchodziłem raz na ruski rok, ale zdarzyło mi się chyba bindżnąć wszystkie komentarze na temat starszych Eurowizji. Ten utwór mi się od tamtej pory kojarzy z użytkownikiem "Barthez", który zachwycał się, że taka drobna osóbka zostawiła taki ogromny kawał głosu na scenie. U mnie to wystarczyło na 14 miejsce.
15. 🇦🇱 Luiz Ejili - Zjarr e ftohte
Zgodnie z regułami Konkursu wyłożonymi nam w 2016 - jest starszy pan grający na ludowym instrumencie. Sympatyczne wykonanie, no, może były delikatne znamiona tego, że panowie nie wiedzą co ze sobą zrobić na scenie.
16. 🇳🇴 Christine Guldbrandsen - Alvedansen
Fajny klimat, piękna pani wokalistka, nie mam nic więcej do dodania.
17. 🇱🇻 Vocal Group Cosmos - I Hear Your Heart
Wydaje mi się, że to bardzo polaryzujący występ - jedni sobie cenią, drudzy nie widzą dla nich miejsca na Eurowizji i każą wypier****ć do Mam Talent. Jak się przebrnie przez te pierwsze wokalne wprawki to potem jest z górki i występ (przynajmniej mnie osobiście) wprawia w dobry nastrój.
18. 🇪🇪 Sandra Oxenryd - Through My Window
Bardzo szwedzkie, co w sumie nie powinno dziwić biorąc pod uwagę narodowość artystki. Na tyle nieskomplikowane, by nie mogło znaleźć się wyżej, na tyle przyjemne, by nie spaść do trzeciej dziesiątki. Tak przy okazji - za dzieciaka oglądałem na RTL7 kreskówkę o Herkulesie. Dlaczego o tym wspominam? Heros miał tam na sobie niebieską tunikę przepasaną jebitnym białem pasem Szeroki uśmiech
19. 🇮🇸 Silvia Night - Congratulations
Jako fan wrestlingu od 13 lat muszę pogratulować umiejętności wytworzenia cudownego heel heatu. Gdyby mniej piszczała poza śpiewaniem to byłoby de besta.
20. 🇲🇹 Fabrizio Faniello - I Do
Na ESCRadio czasami lecą remixy eurowizyjnych przebojów na modłę "umcy umcy". I Do samo w sobie brzmi jako taki właśnie remix :P Raczej nie powinienem tego dawać tak wysoko, ale niech już będzie za ten perfidny bit.

21. 🇦🇩 Jenny - Sense tu
Co by Joe tutaj przeżywał? Ostatnie miejsce w semi niezasłużone i to nie tylko z powodu tancerek.
22. 🇮🇱 Eddie Butler - Together We Are One
Przyjemne, ale tworzące w mózgu niezbyt trwały ślad pamięciowy.
23. 🇨🇭 six4one - If We All Give a Little
O hej, Lunstedt w końcu dostał się na Eurowizję! Jak na późnego Siegela to całkiem morowa kompozycja, ale ślad pamięciowy w mózgu rownie nietrwały.
24. 🇫🇷 Virginie Pouchain - Il etait temps
Wyższe stany przeciętności.
25. 🇦🇲 Andre - Without Your Love
Raczej mam ambiwalentne podejście do debiutu Armenii, z etnicznymi numerami mam tak, że czasem siądzie, czasem nie siądzie. Ten nie siadł.
26. 🇬🇷 Anna Vissi - Everything
Bardzo trudny orzech do zgryzienia mam z propozycją gospodarzy. 26 to raczej niskie miejsce, a nie odważyłbym się powiedzieć, że to zła piosenka. Najbezpieczniej będzie napisać, że nie trafia w struny, w które powinna trafić.
27. 🇭🇷 Severina - Moja stikla
Zbyt specyficzna, bym ją rozważał jako coś do takiego casualowego przesłuchania.
28. 🇲🇩 Arsenium and Natalia Gordienko - Loca
Niezręczna i to bardzo niezręczna. "I'll give you my choco"? Hej Natalia, to tutaj zapałałaś miłością do słodyczy? Swoją drogą przez fakt, że Gordienko była już 15 lat temu w Konkursie to mi się wydaje, że już dobiła czterdziestki, a potem sobie uświadamiam, że miała tutaj 19 lat.
29. 🇨🇾 Annet Artani - Why Angels Cry
Czasami zdarza mi się zapomnieć co reprezentowało Cypr w 2006. Ładny głos, nie można Annet tego odmówić, ale struktura piosenki jest zbyt pogmatwana, tak jakby zadbano wyłącznie o to, żeby wokalistka miała się jak wykazać wokalnie
30. 🇲🇨 Severine Ferrer - La Coco-Dance
Lata temu były chyba na Eurowizji jakieś wyspiarskie rytmy, co nie? Takie właśnie mam odczucie, w sumie niczym niepodparte, że Coco Dance by się odnalazł w Konkursie ze 20 lat wcześniej. Pamiętajmy, że Monako miało długą przerwę, miało prawo być nie na czasie.

31. 🇹🇷 Sibel Tuzun - Super Star
Jeżeli miałbym jakiegoś kwalifikanta złożyć w ofierze w zamian za awans Follow My Heart to nie ma innego kandydata niż to.
32. 🇸🇮 Anzej Dezan - Mr Nobody 
Instrumental nie sprawia mi przyjemności przy słuchaniu, trochę to trąca myszką.
33. 🇧🇾 Polina Smolova - Mum
To nie jest tak złe, jakbym się tego spodziewał, aczkolwiek... ma jakiś dziwny swąd dziecięcej Eurowizji. Dać Polinie dłuższe spodnie, zamienić cielisty przód stroju na jakiś czerwony, wyeliminować jakieś namiętności w choreografii i jest już staging. Nie wgłębiałem się co prawda w słowa, ale przynajmniej tytuł jest idealny pod młodszą widownię. No byłbym zapomniał, tancerze też są ubrani młodzieżowo, jeden nawet głupek wygląda, jakby miał na dresy założone slipy! Jak się weźmie jeszcze pod uwagę, że Białoruś była wówczas wciąż obrońcą tytułu JESC, to już w ogóle wszystko nabiera sensu. Kto wie, może Mum został im po preselekcjach do Juniora?
34. 🇧🇬 Mariana Popova - Let Me Cry
Nawet Azis nie był w stanie tego wykerować, trochę smęty, Mariana miewała dziwne tiki na scenie.
35. 🇵🇹 Nonstop - Coisas de nada
Oszczędzę wzmianki o strojach.
36. 🇳🇱 Treble - Amambanda
Rumunia ostatecznie uniknęła kącika frapujących występów, ale na Holandii muszę się zatrzymać. Parę tygodni temu dorwałem na eurowizyjnym subreddicie temat "Którego występu swojego kraju najbardziej się wstydzicie?". Pewien user z Holandii wskazał właśnie na Treble i podrzucił parę fantastycznych anegdot. Zanim je jednak przedstawię, to pochylę się nad samą genezą powstania grupy, bo jest ona niezwykle ciekawa.

Trzy dziewczyny spotkały się na imprezie, na której najstarsza z nich, Caroline (w Atenach występowała z gitarą) dawała koncert. Aha, byłbym zapomniał, to był 1995, Caroline miała wtedy 20 lat, a pozostałe dziewczyny odpowiednio 10 i 8. No jeszcze ważny fakt - te dwie to zasadniczo spotkały się wcześniej, bo były siostrami. No i dalej: rodzice dziewczyn, zachwyceni muzyką Caroline, poprosili, aby została nauczycielką ich córek. Tak powstało Treble. Między nauczycielką a uczennicami pojawiła się specjalna więź, z czasem okazało się, że są w stanie porozumiewać się wyłącznie z pomocą muzyki... no i wymyślonego przez siebie języka, nazwanego przewrotnie "treble".

Mamy 11 lat później, Amambanda wygrywa holenderskie preselekcje. I tu wjeżdżają anegdoty. Czas najwyższy wylecieć do Aten. Jest problem - dziewczyny nie mają strojów. Upierają się, że uszyje je pani van Dijk, prywatnie matka sióstr. "No ale musimy już lecieć" - grzmi niderlandzka delegacja. "Dokończę szycie na miejscu" - uspokaja pani van Dijk. Tym samym pierwszym zadaniem delegacji po wylądowaniu w Atenach było zakupienie maszyny do szycia.

Drugi problem - Treble nie ma przygotowanej choreografii, nie widzi zresztą specjalnej potrzeby - staging planują wymyśleć na bieżąco. "Zeusie, Panie Olimpu!" - grzmi grecki realizator. Jak się przyjrzy ostatecznemu występowi to można zauważyć serie szybkich ujęć na każdą z wykonawczyń. Lubię sobie wyobrażać, że realizator próbuje wykorzystać moment, w którym dziewczyny stoją przez chwilę w miejscu, gdyż nie ma on pojęcia gdzie znajdą się za chwilę.

Szczerze mówiąc to specjalnie tak zmanipulowałem rankingiem, żeby zakończyć najdłuższym wpisem, ponowne obejrzenie finału niestety zrewidowało moje plany, muszę więc oddać sprawiedliwość Holenderkom, nie były najgorsze...
37. 🇪🇸 Las Ketchup - Un Blodymary
Muzyka jak do windy. Windy w biurze, z którego zabrano te krzesła. Siostry Munoz były chyba tak samo znudzone jak ja, bo jedna wolała się nawalić i ciągle domagała się drinka. Nawet nie chce mi się dociekać skąd w tym biurze tancerze...

vestmann and Fenistil lubią ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1241
Wiek : 23

ESC 2006 - nasze rankingi Empty Re: ESC 2006 - nasze rankingi

Czw 14 Paź - 21:45
01 :bosnia: Hari Mata Hari - Lejla
02 :ukraine: Tina Karol - Show Me Your Love
03 :finland: Lordi - Hard Rock Hallelujah
04 :ireland: Brian Kennedy - Every Song Is a Cry For Love
05 :norway: Christine Guldbrandsen - Alvedansen
06 :unitedkingdom: Daz Sampson - Teenage Life
07 :greece: Anna Vissi - Everything
08 :croatia: Severina - Moja štikla
09 :latvia: Vocal Group Cosmos - I Hear Your Heart
10 :israel: Eddie Butler - Together We Are One

11 :albania: Luiz Ejlli - Zjarr e ftohtë
12 :denmark: Sidsel Ben Semmane - Twist of Love
13 :germany: Texas Lightning - No No Never
14 :france: Virginie Pouchain - Il était temps
15 :switzerland: six4one - If We All Give a Little
16 :russia: Dima Bilan - Never Let You Go
17 :belgium: Kate Ryan - Je t'adore
18 :spain: Las Ketchup - Un Blodymary
19 :cyprus: Annet Artani - Why Angels Cry
20 :macedonia: Elena Risteska - Ninanajna

21 :lithuania: LT United - We Are the Winners
22 :armenia: André - Without Your Love
23 :andorra: Jenny - Sense tu
24 :sweden: Carola - Invincible
25 :malta: Fabrizio Faniello - I Do
26 :portugal: Nonstop - Coisas de nada
27 :netherlands: Treble - Amambanda
28 :moldova: Arsenium feat. Natalia Gordienko - Loca
29 :poland: Ich Troje feat. Real McCoy - Follow My Heart
30 :monaco: Séverine Ferrer - La Coco-Dance

31 :slovenia: Anžej Dežan - Mr Nobody
32 :bulgaria: Mariana Popova - Let Me Cry
33 :estonia: Sandra Oxenryd - Through My Window
34 :iceland: Silvia Night - Congratulations
35 :turkey: Sibel Tüzün - Süper Star
36 :belarus: Polina Smolova - Mum
37 :romania: Mihai Trăistariu - Tornerò


Ostatnio zmieniony przez marjuz dnia Sob 19 Lis - 0:56, w całości zmieniany 1 raz
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

ESC 2006 - nasze rankingi Empty Re: ESC 2006 - nasze rankingi

Sro 15 Cze - 22:25
01. :finland: Lordi - Hard Rock Hallelujah
02. :germany: Texas Lightning - No No Never
03. :albania: Luiz Ejlli - Zjarr e ftohtë
04. :lithuania: LT United - We Are the Winners
05. :bosnia: Hari Mata Hari - Lejla
06. :croatia: Severina - Moja štikla
07. :belgium: Kate Ryan - Je t'adore
08. :norway: Christine Guldbrandsen - Alvedansen
09. :andorra: Jenny - Sense tu
10. :iceland: Silvia Night - Congratulations

11. :greece: Anna Vissi - Everything
12. :denmark: Sidsel Ben Semmane - Twist of Love
13. :israel: Eddie Butler - Together We Are One
14. :armenia: André - Without Your Love
15. :france: Virginie Pouchain - Il était temps
16. :monaco: Séverine Ferrer - La Coco-Dance
17. :moldova: Arsenium feat. Natalia Gordienko - Loca
18. :ukraine: Tina Karol - Show Me Your Love
19. :romania: Mihai Trăistariu - Tornerò
20. :macedonia: Elena Risteska - Ninanajna
21. :ireland: Brian Kennedy - Every Song Is a Cry For Love
22. :latvia: Vocal Group Cosmos - I Hear Your Heart
23. :estonia: Sandra Oxenryd - Through My Window
24. :malta: Fabrizio Faniello - I Do
25. :slovenia: Anžej Dežan - Mr Nobody
26. :sweden: Carola - Invincible
27. :netherlands: Treble - Amambanda
28. :bulgaria: Mariana Popova - Let Me Cry
29. :russia: Dima Bilan - Never Let You Go
30. :cyprus: Annet Artani - Why Angels Cry
31. :portugal: Nonstop - Coisas de nada
32. :turkey: Sibel Tüzün - Süper Star
33. :poland: Ich Troje feat. Real McCoy - Follow My Heart
34. :switzerland: six4one - If We All Give a Little
35. :spain: Las Ketchup - Un Blodymary
36. :unitedkingdom: Daz Sampson - Teenage Life
37. :belarus: Polina Smolova - Mum
Sponsored content

ESC 2006 - nasze rankingi Empty Re: ESC 2006 - nasze rankingi

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach