Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

ESTONIA: Austra - Anywayz Empty ESTONIA: Austra - Anywayz

Nie 12 Kwi - 11:03
W 22 odsłonie PDF w edycji "amerykańskiej" w barwach :estonia: wystąpi :canada: kanadyjski elektroniczny projekt Austra w utworze "Anywayz" zapowiadającym czwarty studyjny album pt. "HiRUDiN", który trafi do sprzedaży 1 maja.

ESTONIA: Austra - Anywayz 61fIOqY0BxL._SS500_

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ESTONIA: Austra - Anywayz Empty Re: ESTONIA: Austra - Anywayz

Nie 12 Kwi - 20:47
Hmmm, mam mieszane uczucia. Utwór oczywiście nie jest zły (podobnie jak praktycznie wszystkie twoje propozycje), jednak nie zachwycam się aż tak, jak powinienem. Prawdopodobnie przez sposób śpiewania - nie jestem fanem takich wysokich, wręcz operowych dźwięków. Do tego gryzą mi się one z instrumentalem, który swoją drogą jest dość interesujący. Cóż, do głosowania jeszcze czasu zostało, jest szansa, że się przekonam i mam nadzieję, że następne estońskie wybory wbiją mnie w fotel bez cienia wątpliwości.
avatar
Gość
Gość

ESTONIA: Austra - Anywayz Empty Re: ESTONIA: Austra - Anywayz

Pon 13 Kwi - 16:39
Austra Szeroki uśmiech od dłuższego czasu zupełnie zapomniałem o tym zespole, dzięki Tobie mogę sobie odświeżyć ich twórczość, która była w pewnym stopniu intrygująca i taka w moim stylu.
Wystawiona przez Ciebie propozycja może aż taka odważna nie jest ale słuchało się z przyjemnością, elektroniczne dźwięki oczywiście supcio, głos bardzo mi odpowiada bo akurat on sprawia, że piosenka się wyróżnia i również jestem ciekawy ostatecznego rezultatu.
Powodzenia :P
Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

ESTONIA: Austra - Anywayz Empty Re: ESTONIA: Austra - Anywayz

Wto 14 Kwi - 11:33
Życzę powodzenia Szymku, słucham od dłuższego czasu też tego nagrania :!:
Sponsored content

ESTONIA: Austra - Anywayz Empty Re: ESTONIA: Austra - Anywayz

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach