Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
Gość
Gość

KOSOWO: Ingrid Michaelson - Missing You Empty KOSOWO: Ingrid Michaelson - Missing You

Nie 12 Kwi - 13:04
KOSOWO: Ingrid Michaelson - Missing You Front


Skrót: 1:57
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

KOSOWO: Ingrid Michaelson - Missing You Empty Re: KOSOWO: Ingrid Michaelson - Missing You

Pon 13 Kwi - 16:36
Fajnie brzmiący popik. Piosenka przez całą długość trwania się rozwija i regularnie są dodawane nowe elementy, co oczywiście działa na plus. Dodatkowo te syntezatorowe dźwięki po refrenach dodają smaczku i robią robotę. Dobry wybór, który ma wielką szansę spodobać się wielu osobom i przynieść porządny rezultat.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

KOSOWO: Ingrid Michaelson - Missing You Empty Re: KOSOWO: Ingrid Michaelson - Missing You

Sro 15 Kwi - 3:20
Dobra muza. Może to nie jest jakoś max odkrywcze, ale jest to fajny utwór. Całość się rozwija do końca, dzięki temu, że dodawane są nowe elementy (szczególnie te z syntezatora) utwór nie nuży, całkiem się wkręca. Max przyzwoity powrót, myślę że powinno się spodobać. Mi się w każdym razie spodobało. Życzę powodzenia kisses.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

KOSOWO: Ingrid Michaelson - Missing You Empty Re: KOSOWO: Ingrid Michaelson - Missing You

Sob 30 Maj - 5:59
bosz max mam w glowie refrenn przez ostatnie dni
max u mnie wskoczylo i trafia do wara naj songow serii
Sponsored content

KOSOWO: Ingrid Michaelson - Missing You Empty Re: KOSOWO: Ingrid Michaelson - Missing You

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach