Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

test

1 - 25%
3 - 75%
 
Wszystkich Głosów: 4
 
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1256
Wiek : 23

IRLANDIA: Celtic Woman - Níl Sé'n Lá Empty IRLANDIA: Celtic Woman - Níl Sé'n Lá

Czw 7 Maj - 6:25
IRLANDIA: Celtic Woman - Níl Sé'n Lá 000d90fd-500

:ireland: Irlandię w 23 edycji pdf reprezentować będzie grupa Celtic Woman i nie wiem czy to kotlet czy wręcz przeciwnie, ale to na pewno tereny na które ostatnio nie wchodziłem ;P

Chyba jedyny raz w moim debiucie, w 80 edycji KP. I w tym miejscu, po 4 latach chcę powiedzieć: pozostawienie Curly Strings - Kättemaks w ćwierćfinale było hańbą.

:ireland: Ciekawe fakty z polskiej wikipedii:

- Zespół został stworzony przez Davida Downes'a, który w 2004 roku z w e r b o w a ł pięć kobiet z Irlandii; wcześniej nie występowały one razem.
- Albumy zespołu Celtic Woman sprzedały się w nakładzie 6 milionów płyt na całym świecie
- W 2019 roku grupa wystąpiła po raz pierwszy w Polsce. Odbyły się dwa koncerty: 4 listopada w Poznaniu i 6 listopada w Domie Muzyki i Tańca w Z a b r z u.
- Celtic Woman reprezentują m.in. gatunek muzyczny "Adult contemporary", którego grupą docelową formatu są głównie kobiety i mężczyźni w wieku 30–54 lat (tzw. stare rozklapciochy).
- Wszystkie panie, które występowały w zespole w czasie wydawania tej piosenki, już w nim nie występują.



skrót 0:50


Ostatnio zmieniony przez marjuz dnia Nie 10 Maj - 23:37, w całości zmieniany 1 raz
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 306
Płeć : Male
Wiek : 23

IRLANDIA: Celtic Woman - Níl Sé'n Lá Empty Re: IRLANDIA: Celtic Woman - Níl Sé'n Lá

Czw 7 Maj - 13:24
znam, mega song, przypomina mi o moim pobycie w irlandii kiedy zajalbym 1 miejsce w semi ale zapomnialem zaglosowac
powodzenia Język 4
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

IRLANDIA: Celtic Woman - Níl Sé'n Lá Empty Re: IRLANDIA: Celtic Woman - Níl Sé'n Lá

Sob 16 Maj - 14:58
Ale się napaliłeś na wygraną w tej serii Szeroki uśmiech +20 pkt za ethnic vibes i jeszcze +10 za solo partie na skrzypcach, trochę się zmartwiłem po 1. usłyszeniu tego songa, bo było wiadomo, że liczba wolnych miejsc do awansu z II semi automatycznie zmalała o 1. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś pojawią się w Domu Pieśni i Tańca w Zabrzu.
Sponsored content

IRLANDIA: Celtic Woman - Níl Sé'n Lá Empty Re: IRLANDIA: Celtic Woman - Níl Sé'n Lá

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach