Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

POLSKA:  Renée Elise Goldsberry - Satisfied Empty POLSKA: Renée Elise Goldsberry - Satisfied

Nie 24 Maj - 0:48
Skoro jest okazja to wystawiam coś 100% mojego <3 Ulubiony song z jednego z lepszych musicali



POLSKA:  Renée Elise Goldsberry - Satisfied Ren10

skrot 4;28-5;18
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

POLSKA:  Renée Elise Goldsberry - Satisfied Empty Re: POLSKA: Renée Elise Goldsberry - Satisfied

Pon 25 Maj - 21:48
Ej, wait, kojarzę to chyba (albo piosenkę bardzo podobną) xd W sumie brzmi jak taka typowa, minimalnie przesłodzona piosenka z musicalu. Jednak zaskakująco dużo tutaj się dzieje w warstwie muzycznej... Nie wiem czy nie za dużo. Trochę za dużo bodźców tu wprowadzono i po czasie nie wiadomo na czym konkretnie się skupić. Mam mieszane uczucia - z jednej strony piosenka intryguje i aż chce się dowiedzieć co będzie dalej, z drugiej strony ten misz-masz nieco męczy pod koniec. Cóż, muszę się dokładnie osłuchać zarówno z tą propozycją, jak i resztą stawki.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

POLSKA:  Renée Elise Goldsberry - Satisfied Empty Re: POLSKA: Renée Elise Goldsberry - Satisfied

Pon 1 Cze - 10:34
O Hamiltonie słyszałem same dobre rzeczy i ta piosenka też się w to wpisuje. Uśmiech Świetnie się tego słucha, uwielbiam właśnie takie muzyczno-rapowane kawałki. W wolnym czasie na pewno zapoznam się jeszcze z tekstem, to pewnie spodoba mi się jeszcze bardziej.
Sponsored content

POLSKA:  Renée Elise Goldsberry - Satisfied Empty Re: POLSKA: Renée Elise Goldsberry - Satisfied

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach