Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

ARMENIA: Steps - Scared Of The Dark Empty ARMENIA: Steps - Scared Of The Dark

Nie 24 Maj - 1:21
Witajcie w :sarmenia: ormiańskim temacie!

ARMENIA: Steps - Scared Of The Dark Steps-glitter-1148-final-wd-lst235603_thumb

Na ambitniejsze utwory przyjdzie może jeszcze kiedyś pora, a tym razem chciałem Was zanurzyć w zupełnie nowe rejony. Jeśli po KP miałem utwory, na których wystawienie kiedyś nie wystarczyło mi odwagi i bardzo ciekawiło mnie jak sobie by poradziły, to ten utwór meldowałby się na czołowych miejscach takiego zestawienia! Przedstawiam Wam :unitedkingdom: brytyjską grupę Steps oraz szlagier osadzony w klimatach lat 80, a zarazem singiel, którym grupa powróciła po kilkunastu latach na arenę muzyczną - Scared Of The Dark. Super się do niego tańczy, odkurza, smaży jajecznicę, kroi kurczaka na obiad i pewnie milion innych rzeczy też także polecam. Może przedostatnie tym razem!

:sarmenia: STEPS - SCARED OF THE DARK :sarmenia:



(skrót poproszę od 2:50)
avatar
Gość
Gość

ARMENIA: Steps - Scared Of The Dark Empty Re: ARMENIA: Steps - Scared Of The Dark

Nie 24 Maj - 12:17
O kurcze znam to, natknąłem się kiedyś na ten zespół i dokładnie na tą piosenkę ale nie wystawiłem bo region mi nie pozwalał i też nie wiem, jak reszta by odebrała takie rytmy, mi aczkolwiek się podobają ale nie wypowiem się za wszystkich..może w Twoich rękach piosenka nie zginie w półfinale (przedostatniego nie będzie Uśmiech)
Wracając jeszcze do piosenki rzeczywiście czuć klimat starych lat, choć tutaj nie brzmi to tak masakrycznie, jak przy niektórych propozycjach San Marino na Eurowizji w dodatku są tutaj też pewne momenty chwytliwe, a to również kolejny plus, reasumując będę kibicował.
Powodzenia :P
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ARMENIA: Steps - Scared Of The Dark Empty Re: ARMENIA: Steps - Scared Of The Dark

Sob 30 Maj - 15:26
Wow, szlagier rodem z czołówki Eurowizji przełomów wieków Serce Kocham. Oczywiście nie słucham raczej takiej muzyki na co dzień, ale czasami dobrze jest wyjść ze swojej strefy komfortu i dostać w ryj zupełnie innymi rytmami. Ta piosenka w tej roli sprawdza się doskonale, gulity plearuse pełną gębą. Coś czuję, że tym razem na ostatnim miejsce w semi na pewno się nie skończy.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ARMENIA: Steps - Scared Of The Dark Empty Re: ARMENIA: Steps - Scared Of The Dark

Pon 1 Cze - 12:01
Słyszałem już wcześniej tę piosenkę, bardzo lubię, nośna jest. Aż się nie chce wierzyć, że nie było jej nigdy na Eurowizji, bo to są tak skrajnie eurowizyjne klimaty. Uśmiech
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

ARMENIA: Steps - Scared Of The Dark Empty Re: ARMENIA: Steps - Scared Of The Dark

Pon 1 Cze - 12:59
Wow Wow Wow! Ale bop muza. Jest w tym pozytywna dawka kiczu i w niczym ona nie przeszkadza w ogólnym rozrachunku. Disco 2006 vibe. Mega jestem ciekawy jak sobie poradzi. Zdecydowanie bliżej mi trzymania kciuków niż nie. Szeroki uśmiech
Sponsored content

ARMENIA: Steps - Scared Of The Dark Empty Re: ARMENIA: Steps - Scared Of The Dark

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach