Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

BIAŁORUŚ: Nek feat. J-Ax - Freud Empty BIAŁORUŚ: Nek feat. J-Ax - Freud

Sro 27 Maj - 11:53
:belarus: :belarus: :belarus:

Zarówno Nek (który był już kilka razy w KP/PdF-ie i pewnie się jeszcze kiedyś pojawi, zwłaszcza że denis wrócił), jak i J-Ax urodzili w 1972 a piosenka wydana została w 2016, więc sprawa jest jasna.

BIAŁORUŚ: Nek feat. J-Ax - Freud Nek-e-jax-kopia

:belarus: :italy: TELEDYSK :italy: :belarus:



Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

BIAŁORUŚ: Nek feat. J-Ax - Freud Empty Re: BIAŁORUŚ: Nek feat. J-Ax - Freud

Sob 30 Maj - 14:46
Widzę, że Białoruś także stawia na włoski, rapowo-popowy duet (ciekawe jak bardzo się na tym przejedziemy xddd). Zarówno Neka jak i J-AXA znam (nawet się kiedyś zastanawiałem, czy nie wystać jeden z jego piosenek), także co do tego duetu miałem wysokie oczekiwania. Na szczęście zostały one spełnione. Fajna energia bije z tego utworu, bardzo dobrze się tego słucha. Teledysk trochę jednak psuje te wrażenia, ale oczywiście nie będę brał go pod uwagę, zostańmy przy tym, że audio jak najbardziej daje radę.

Zauważyłem ciekawą tendencję, że w edycjach parzystych wybory z :belarus: znacznie bardziej mnie przekonują niż w nieparzystych Szeroki uśmiech
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

BIAŁORUŚ: Nek feat. J-Ax - Freud Empty Re: BIAŁORUŚ: Nek feat. J-Ax - Freud

Pon 1 Cze - 11:42
Moją opinię na temat tej piosenki już znasz. Uśmiech Dobra, energiczna muzyka i świetne rapowane fragmenty. I patrząc na ten teledysk w sumie się nie dziwię, że nie chcesz go wystawiać. Szeroki uśmiech
Sponsored content

BIAŁORUŚ: Nek feat. J-Ax - Freud Empty Re: BIAŁORUŚ: Nek feat. J-Ax - Freud

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach