Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 104
Skąd : Manjolowo (gmina)

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Empty ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ

Pią 12 Cze 2020, 23:15
:netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands:

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Pdf25

Za sprawą wygranej :netherlands: Holandii w poprzedniej edycji, dwudziesta piąta odsłona konkursu odbędzie się w Eindhoven.

► REGUŁY 25. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM:
- Wybieracie jedną piosenkę.
- Jest to edycja Anonimowa - odpowiednik edycji Ogólnoświatowej, w której zgłoszenia nie będą publikowane przez Was, ale wysyłane do mnie w wiadomości prywatnej, a ja będę publikował je w osobnych tematach.
- W zgłoszeniu proszę o podanie linku do piosenki oraz fragmentu do recapu.
- Czas publikacji zgłoszenia jest uzależniony od mojego czasu wolnego i mojego widzimisię (patrz podpis). To, że ktoś wyśle mi zgłoszenie w niedzielę 0:01, to nie znaczy, że od razu stworzę temat dla tej pieśni. Ma to na celu zapobiec typowaniu na podstawie tego, że ktoś zazwyczaj zgłasza się w niedzielę, a ktoś w piątek. Natomiast będę starał się jak najszybciej napisać wiadomość z potwierdzeniem, że dany song został zaakceptowany lub nie, na wypadek, gdyby dwie osoby zgłosiły to samo.
- Możliwe są preselekcje, ale z racji przebiegu tej edycji, musiałyby się też odbywać w formie anonimowej, to znaczy ja zakładam temat, zbieram głosy i przedstawiam wyniki.
- Utwór musi być zgodny z regulaminem Konkursu.
- Uprasza się o niezgłaszanie kotletów.

► TERMINARZ:
(Może ulegać zmianom)

14.06 - 19.06 godz. 23:59 [ZGŁOSZENIA]
20.06 - 26.06 godz. 19:00 [GŁOSOWANIE W PÓŁFINAŁACH]
26.06 godz. 20:30 [WYNIKI PÓŁFINAŁÓW]
27.06 - 04.07 godz. 19:00 [GŁOSOWANIE W FINALE]
04.07 godz. 20:30 [WIELKI FINAŁ]

• W związku ze zwycięstwem w poprzedniej edycji, automatyczny awans do finału uzyskuje Aleks!
Ponieważ edycja ma inny niż zwykle charakter, to utwór Aleksa zostanie normalnie rozpisany do któregoś z półfinałów, ale awansuje z niego niezależnie od ilości zdobytych punktów.


• W tej edycji udział mogą wziąć wszyscy!

• Jeśli nie jesteście pewni, czy wszystko rozumiecie, to zapraszam do kontaktu ze mną na PW.

Miłej zabawy! Uśmiech


:netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands: :netherlands:
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach