Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 104
Skąd : Manjolowo (gmina)

ISLANDIA: Hurts - Voices Empty ISLANDIA: Hurts - Voices

Wto 16 Cze 2020, 21:30

recap od 1:25

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Wonder dnia Sob 04 Lip 2020, 22:57, w całości zmieniany 1 raz

KarolStark and Wilk lubią ten post

Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

ISLANDIA: Hurts - Voices Empty Re: ISLANDIA: Hurts - Voices

Wto 16 Cze 2020, 21:48
Znam to, nawet lubię jak sobie leci w tle. Do wcześniejszej twórczości Panów utwór się nie umywa, ale i tak jest dość przyjemnie. Zatypuję @Daniell żeby nie mówił, że nikt go nie kocha i nie typuje, bo brzmi jak bezpieczny utwór z :unitedkingdom: na 5 miejsce w finale, ktorych wystawił tyle że nie jest mi to dane spamiętać... Ale to w dawnych czasach jak jeszcze prowadziłem KP, a jak będzie teraz to się przekonamy. Serce
Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

ISLANDIA: Hurts - Voices Empty Re: ISLANDIA: Hurts - Voices

Wto 16 Cze 2020, 21:49
Myśląc o KP/Pdf i widząc jakikolwiek utwór Hurts, mam skojarzenia z jedną osobą - @Daniell. Tylko, wydaje mi się, że to byłoby za proste, więc może tym razem ktoś inny na nich postawił. Nie mam jednak za bardzo pomysłu kto xD
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 598
Płeć : Male
Wiek : 28

ISLANDIA: Hurts - Voices Empty Re: ISLANDIA: Hurts - Voices

Wto 16 Cze 2020, 22:01
Puuudło
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ISLANDIA: Hurts - Voices Empty Re: ISLANDIA: Hurts - Voices

Wto 16 Cze 2020, 22:18
OMG, jakie z nas siski. Dosłownie jak zobaczyłem temat to moja pierwsza myśl to była @Daniell xd Głównie przez wzgląd na poprzednie starty Hurtsów w KaPe pod jego szyldem. Do tego brzmi jak jego klimaty, których jeszcze nie miał do końca jak w PdF pokazać, a teraz trafiła się idealna okazja.
Na szczęście samą piosenkę bardzo lubię, Brytyjczycy powrócili po latach przerwy w bardzo dobrym stylu.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ISLANDIA: Hurts - Voices Empty Re: ISLANDIA: Hurts - Voices

Sro 17 Cze 2020, 00:23
@Daniell się nasuwa, mam też jakieś skojarzenie z @Jasiek albo @Yngwie.
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1257
Wiek : 23

ISLANDIA: Hurts - Voices Empty Re: ISLANDIA: Hurts - Voices

Sro 17 Cze 2020, 16:42
Jasiek napisał:brzmi jak bezpieczny utwór z :unitedkingdom: na 5 miejsce w finale (...) Ale to w dawnych czasach jak jeszcze prowadziłem KP

Dlatego to powinna być osoba która zna ten smród szatni w starej kapie. Ja jako że mój debiut przypadał na czas gdy przygotowywałem się do egzaminu gimnazjalnego, to tych czasów nie pamiętam. Stawiam na @Naar albo @ballack20
avatar
Gość
Gość

ISLANDIA: Hurts - Voices Empty Re: ISLANDIA: Hurts - Voices

Sro 17 Cze 2020, 16:56
marjuz napisał:
Jasiek napisał:brzmi jak bezpieczny utwór z :unitedkingdom: na 5 miejsce w finale (...) Ale to w dawnych czasach jak jeszcze prowadziłem KP

Dlatego to powinna być osoba która zna ten smród szatni w starej kapie. Ja jako że mój debiut przypadał na czas gdy przygotowywałem się do egzaminu gimnazjalnego, to tych czasów nie pamiętam. Stawiam na @Naar albo @ballack20

a wyzej wspomniane laleczki wogle zyja na tym forum? (ps tesknie za nimi)
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 598
Płeć : Male
Wiek : 28

ISLANDIA: Hurts - Voices Empty Re: ISLANDIA: Hurts - Voices

Sob 04 Lip 2020, 23:29
Aro napisał:OMG, jakie z nas siski. Dosłownie jak zobaczyłem temat to moja pierwsza myśl to była @Daniell xd Głównie przez wzgląd na poprzednie starty Hurtsów w KaPe pod jego szyldem. Do tego brzmi jak jego klimaty, których jeszcze nie miał do końca jak w PdF pokazać, a teraz trafiła się idealna okazja.
Na szczęście samą piosenkę bardzo lubię, Brytyjczycy powrócili po latach przerwy w bardzo dobrym stylu.

Ładnie to sb wymyśliłaś sis xdddd
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ISLANDIA: Hurts - Voices Empty Re: ISLANDIA: Hurts - Voices

Sob 04 Lip 2020, 23:31
Daniell napisał:
Aro napisał:OMG, jakie z nas siski. Dosłownie jak zobaczyłem temat to moja pierwsza myśl to była @Daniell xd Głównie przez wzgląd na poprzednie starty Hurtsów w KaPe pod jego szyldem. Do tego brzmi jak jego klimaty, których jeszcze nie miał do końca jak w PdF pokazać, a teraz trafiła się idealna okazja.
Na szczęście samą piosenkę bardzo lubię, Brytyjczycy powrócili po latach przerwy w bardzo dobrym stylu.

Ładnie to sb wymyśliłaś sis xdddd

Kc hihihi :*
Sponsored content

ISLANDIA: Hurts - Voices Empty Re: ISLANDIA: Hurts - Voices

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach