Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WIELKA BRYTANIA: Alice Chater - Two Of Us Empty WIELKA BRYTANIA: Alice Chater - Two Of Us

Czw 9 Lip - 18:32

skrót od: 1:38
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 305
Płeć : Male
Wiek : 23

WIELKA BRYTANIA: Alice Chater - Two Of Us Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Alice Chater - Two Of Us

Pon 13 Lip - 14:08
Wilk drugi raz z rzędu slay z wyborem
uwielbiam Alice i sam planowalem wystawic ja w tej serii ale na szczescie z innym utworem
powodzenia!

Wilk lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WIELKA BRYTANIA: Alice Chater - Two Of Us Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Alice Chater - Two Of Us

Sro 15 Lip - 20:03
Jasiek napisał:W edycjach krajowych zawsze na kraje, które mogą przebierać w artystach i nie przejmować się językiem patrzę bardziej krytycznym okiem
This^

I powiem szczerze, że dość dobrze wybrnąłeś z zadania. Przyjemnie się słucha, piosenka nie drażni, jednak nie da się ukryć, że brzmi dość typowo w swoim gatunku i na Spotify takich brzmień są tysiące. Jednak nadal jest to solidna propozycja, która sama się broni.

Wilk lubi ten post

DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

WIELKA BRYTANIA: Alice Chater - Two Of Us Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Alice Chater - Two Of Us

Czw 16 Lip - 23:00
Kolejny już raz w tej serii Wielka Brytania zdecydowanie przypada mi do gustu. Podobnie jak było z Grace Carter z 23. edycji, już od pierwszego przesłuchania tej propozycji poczułem to "coś". Niby nic specjalnego się nie nie dzieje w tej piosence, ale jednak jakiś element sprawia, że niesamowicie przyjemnie słucha mi się tego kawałka, no i cóż, pozostaje mi życzyć powodzenia (a może i powtórzenia wyniku wspomnianej Grace :>)

Wilk lubi ten post

avatar
Gość
Gość

WIELKA BRYTANIA: Alice Chater - Two Of Us Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Alice Chater - Two Of Us

Nie 19 Lip - 14:57
Jakbyś postawił na jej Wonderland to byś był w mojej czołówce, bardzo się wyróżnia dany utwór, a tak to jest dosyć typowo ale większości się spodobało i to jest najważniejsze.

Powodzonka w finale Uśmiech
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

WIELKA BRYTANIA: Alice Chater - Two Of Us Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Alice Chater - Two Of Us

Nie 19 Lip - 19:32
Mam podobne odczucia co Aro. Jest to jakościowa muza, która trzyma przyzwoity poziom, jednak mam to uczucie, że już gdzieś coś takiego słyszałem. Awans do finału oczywiście bardzo zasłużony, a w nim na pewno też będzie niezły wynik. Wolałem kilka twoich wejść w tej serii bardziej niż to, jednak to na pewno jest kolejny wybór, którym pokazujesz dobrą jakość. Gratulacje i powodzenia.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

WIELKA BRYTANIA: Alice Chater - Two Of Us Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Alice Chater - Two Of Us

Sro 22 Lip - 16:59
Ja nie paczam na to kto ma jaka trudnosc w krajowej kazdy ma jaka sobie wybral mega wybor uwazam

Wilk lubi ten post

Sponsored content

WIELKA BRYTANIA: Alice Chater - Two Of Us Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Alice Chater - Two Of Us

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach