Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

BIAŁORUŚ: Vera Brezhneva - Ty moy chelovek Empty BIAŁORUŚ: Vera Brezhneva - Ty moy chelovek

Wto 28 Lip - 18:11
:belarus: :belarus: :belarus:

Nie mam w sumie większego pomysłu na tę edycję a o wystawieniu tej piosenki też chwilę myślałem, bo od okolic PdF-u a że ma taki słoneczny klimat i wchodzi lepiej niż ukraińska podróbka coli, sprawa jest prosta.



:belarus: :ukraine: [You must be registered and logged in to see this link.] :ukraine: :belarus:

denis lubi ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

BIAŁORUŚ: Vera Brezhneva - Ty moy chelovek Empty Re: BIAŁORUŚ: Vera Brezhneva - Ty moy chelovek

Wto 28 Lip - 18:19
wyglada jak in america przed przejsciem na frutarianizm. Generalnie jak nie lubię języków z tego rejonu to w tej piosence sprawdza się ona bardzo spoko i piosenka podoba mi się chyba nawet bardziej niż Twój win, który był póki co na pierwszym miejscu u mnie od Ciebie. Bałdzo pozytywnie
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

BIAŁORUŚ: Vera Brezhneva - Ty moy chelovek Empty Re: BIAŁORUŚ: Vera Brezhneva - Ty moy chelovek

Czw 6 Sie - 23:19
"Blizkije Ljudy" są dwie galaktyki wyżej w hierarchii, ale to chyba znajomość tamtego utworu popsuła mi pierwsze wrażenie. Przy kolejnych dawałem się już porwać przez naszą divę BEPĘ. Śpiewana część refrenu jest najmocniejszym punktem.
Sponsored content

BIAŁORUŚ: Vera Brezhneva - Ty moy chelovek Empty Re: BIAŁORUŚ: Vera Brezhneva - Ty moy chelovek

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach