Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

FINLANDIA: Marisa Maino - Ever Young Empty FINLANDIA: Marisa Maino - Ever Young

Wto 28 Lip - 23:33
Hei! :finland: Finlandię w edycji wakacyjnej będzie reprezentować artystka z USA, Marisa Maino oraz utwór Ever Young. Piosenka dość lekka w brzmieniu, a i w tekście jakieś nawiązania do lata się pojawiają, więc mam nadzieję, że się nadaje oraz że przypadnie Wam do gustu Język 1

[You must be registered and logged in to see this image.]

recap: od 2:46
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

FINLANDIA: Marisa Maino - Ever Young Empty Re: FINLANDIA: Marisa Maino - Ever Young

Czw 6 Sie - 23:25
Mieszane mam tu uczucia. Utwór jest raczej mało odkrywczy, ale z dobrym teledyskiem słucha się odrobinę przyjemniej. Raczej :finland: Finlandia nie znajdzie się w mojej czołówce.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

FINLANDIA: Marisa Maino - Ever Young Empty Re: FINLANDIA: Marisa Maino - Ever Young

Pią 7 Sie - 15:02
Bardzo dobry wybór. Już na początku wrócił moją uwagę, a im dalej w przesłuchania tym bardziej mnie do siebie przekonywał. Fajnie, lekko, bezpretensjonalnie - bardzo miła odmiana w tej edycji. Finlandia trzyma określony poziom Serce
avatar
Gość
Gość

FINLANDIA: Marisa Maino - Ever Young Empty Re: FINLANDIA: Marisa Maino - Ever Young

Pią 7 Sie - 18:05
Bardzo przyjemna piosenka, prosta w odbiorze bez żadnych skomplikowanych przekazów, w sam raz do puszczenia na różne przejażdżki, więc pod względem brzmienia spisuje się świetnie, jeśli chodzi o wakacje to troszkę nie na temat jednak, ale akurat edycja ta wydaje się mocno pseudo-wakacyjna, niby prosty temat a jednak trudno zadowolić. Podsumowując solidny wybór.
Powodzenia :P
Sponsored content

FINLANDIA: Marisa Maino - Ever Young Empty Re: FINLANDIA: Marisa Maino - Ever Young

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach