Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś propozycji łotewskiej?

0 - 0%
0 - 0%
1 - 17%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
3 - 50%
0 - 0%
2 - 33%
 
Wszystkich Głosów: 6
 
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising) Empty ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising)

Sro Sie 05, 2020 5:28 pm
:latvia: :latvia: :latvia:

ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising) Hero

Samanta Tīna czyli Samanta Poļakova, urodzona w 1989 roku łotewska piosenkarka i kompozytorka. O Tinie można powiedzieć, że to prawdziwa eurowizyjna weteranka, zanim wywalczyła wymarzony bilet na Eurowizję próbowała swoich sił w preselekcjach aż cztery razy, dwa razy brała udział w litewskich preselekcjach  do Eurowizji (2013, 2017) oraz zaliczyła udział w litewskiej wersji The Voice. Do jednych z największych wyróżnień w jej karierze na pewno należny zdobycie drugiego miejsca podczas Słowiańskiego Bazaru 2012 w Witebsku.  Łotewski nadawca publiczny, telewizja LTV oficjalnie potwierdziła udział Tiny w Eurowizji 2021.

Podczas Konkursu Eurowizji w Rotterdamie Samanta Tīna wykona utwór pt. The Moon Is Rising

:slatvia: :slatvia: :slatvia: (AUDIO) :slatvia: :slatvia: :slatvia:

TEKST / Samanta Tīna / Moon Is Rising:


Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Sob Mar 13, 2021 10:28 pm, w całości zmieniany 3 razy
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising) Empty Re: ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising)

Pon Gru 21, 2020 8:32 pm
:latvia: Piosenka jaka wykona Łotyszka w Rotterdamie będzie nosiła tytuł "Moon Is Rising", a jej premiera jest przewidziana na styczeń 2021.
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising) Empty Re: ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising)

Pią Mar 12, 2021 8:22 pm
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising) Empty Re: ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising)

Pią Mar 12, 2021 9:04 pm
nic mi się w tej piosence nie podoba, totalna beznadzieja, szykuje się srogi NQ dla Łotwy :latvia:

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising) Empty Re: ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising)

Sob Mar 13, 2021 1:03 am
Okropieństwo w którym wszystko drażni, jest to też płaskie, a "feministyczny przekaz" bardzo na siłę. 2/12

Nawet lubiłem "Still Breathing".
avatar
lepik
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 199
Płeć : Male
Wiek : 29

ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising) Empty Re: ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising)

Sob Mar 13, 2021 1:49 am
O cholibka, nikt się nie spodziewał hiszpańskiej inkwizycji w łotewskiej propozycji.

Iker lubi ten post

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising) Empty Re: ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising)

Sob Mar 13, 2021 10:52 am
Tina, co żeś ty zrobiła najlepszego.. Still Breathing było mocnym guilty, te dźwięki remontu rok temu całkiem mnie kupiły. xd
A tutaj średnio wiem co się wydarzyło. Może zacznę od pozytywu, czyli od refrenu, który ma fajny vibe, całkiem podoba mi się w nim bit, jest mocno klubowy i nawet nieźle buja. No i refren spoko, natomiast doceniłbym go bardziej gdyby był po prostu swego rodzaju przełamaniem dla reszty utworu. Tymczasem dostaliśmy tutaj praktycznie ten sam bit w tle przez 3 minuty, a piosenka nieszczególnie się rozwija i pewnym momencie po prostu nudzi. Ma być bitchy i charakternie, a wychodzi biedne wannabe amerykańską raperką. Już nie wspominając o tym, że całość jest po prostu kompletnie niezapamiętywalna.

Olbrzymi zawód, 3/12.

Iker lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising) Empty Re: ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising)

Sob Mar 13, 2021 5:15 pm
Można lubić tegoroczną Łotwę, można jej nie znosić, jednak trzeba przyznać że jest to jeden z najbardziej wyrazistych numerów w tym roku. Na początku utwór ten to chaos, atakuje zbyt dużo bodźców i nie wiadomo na co zwrócić uwagę. Po ogarnięciu wrażeń słuchowych człowiek albo totalnie kupuje ten trapowy klimat, albo kompletnie się od niego odbije, typowa piosenka love-hate. Ja należę do tej pierwszej grupy, chociaż tych jękopierdów przewijających się w tle przez utwór totalnie bym się pozbył bowiem mocno rzutują na odbiór piosenki przy pierwszym odsłuchu. No i gratki dla Samanty, że po tysiącu podejść w końcu jedzie na Eurowizję, i to z czymś mocnym a nie potężną balladą o niczym. Będę kibicowac.

Iker lubi ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1256
Wiek : 23

ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising) Empty Re: ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising)

Nie Mar 14, 2021 2:05 am
Z tą piosenką mam tak, że jak puszczę dowolne 20 sekund, to brzmi nie najgorzej, dostrzegam poszczególne elementy w produkcji, która jest całkiem dobra i nawet jestem w stanie doceniac, zwłaszcza instrumental. W całości piosenka jest jednak tak ciężka, że mam ochotę każdorazowy odsłuch poprzedzić solidną dawką Espumisanu. Jest to chaotyczne, ale stosunkowo przemyślane w przeciwieństwie do np. xnta z :serbia:. To trzeba lubić, a słuchanie po prostu nie sprawia mi przyjemności. Niemniej jak na kobiecego bopa, które w tym roku są na żenującym poziomie, nie jest najgorzej; czuć tu lekki powiew kreatywności. Widać że to jest jej styl i Samanta znów wystawiła coś bardzo swojego. Zapłaci flopem w semi, ale psów nie będę tu wieszał. 3/12, bo nie będę udawał że mi się to podoba, lecz na więcej też nie liczyłem.

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Iker lubi ten post

Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising) Empty Re: ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising)

Nie Mar 14, 2021 8:06 am
Moim zdaniem ta piosenka jest tak okropna że nie ma nawet miejsca który by ją charakteryzował. Dla porównania rok temu były przyłbice i żelazka oraz słynne "Life is music. I'm composer" w tekście.

Drover and Iker lubią ten post

mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising) Empty Re: ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising)

Sro Mar 17, 2021 9:01 pm
Okropna piosenka i okropny teledysk, jedyne co mi się spodobały to te lasery. Ten utwór powinni puszczać więźniom podczas tortur. A byłem fanem zesłorocznego Still Breathing, to tym bardziej jestem zawiedziony tegorocznym utworem Samanty...

Iker lubi ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1256
Wiek : 23

ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising) Empty Re: ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising)

Pią Kwi 16, 2021 12:40 am
Zacząłem się zastanawiać, dlaczego fani typują ten utwór do awansu, w zasadzie wcale go nie lubiąc. Patrząc zdroworozsądkowo szanse są tu przecież minimalne. Wziąłem więc oto pierwszy z brzegu filmik z predykcjami na półfinał 2 i prezentuje się to tak:

Spoiler:

Tytuł filmu brzmi: "Eurovision 2021: Semi Final 2 | Qualifiers Prediction". Autor dodatkowo zaznacza, że: ✨ these aren’t my qualifiers, this is just a prediction ✨. Film ma bardzo pozytywne oceny.

A teraz zadanie maturalne: W półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji znajduje się 4 pewniaków, co do których nie ma wątpliwości że znajdą się w finale. Są to: :switzerland: :bulgaria: :finland: i :iceland:. Z pozostałych 13 utworów, 6 śpiewanych jest przez kobiety, a 7 przez mężczyzn. Pozostałych miejsc w finale jest 6. Wskaż jakie piosenki typowane są do finału przez fanów.

Ja nie wiem jakie mechanizmy rządzą mózgami faneq by poważnie sądzić, że z 7 żeńskich piosenek w tym półfinale do finału wejdą wszystkie, a z 10 piosenek męskich wejdzie 3. Jak ktoś się zlituje to czasem wywali :latvia: i wstawi :czech:, no ale wtedy jest troszkę więcej łapek w dół. I tak sami się kiszą w tym własnym sosie i później awans np. :portugal: będzie jak skok do lodowatej wody będąc rozgrzanym.

Dawid, iguś, Aro and Fenistil lubią ten post

Sponsored content

ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising) Empty Re: ŁOTWA: Samanta Tīna (Moon Is Rising)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach