Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

HOLANDIA: RAYE - Natalie Don't Empty HOLANDIA: RAYE - Natalie Don't

Nie 16 Sie - 0:00
W 28. Edycji PdF, :snetherlands: Holandię reprezentować będzie :sunitedkingdom RAYE w utworze "Natalie Don't" . Uśmiech

[You must be registered and logged in to see this image.]



Muszę przyznać, że dawno nie wystawiałem tak chwytliwego utworu (w ogóle nie często mi się zdarza wystawiać takie songi) - poznałem go zaledwie dwa dni temu i wkręcił mi się do tego stopnia, że od razu został on przeze mnie uznany za idealny wybór na edycję imienną. Wink

Pieśń pochodzi dosłownie sprzed miesiąca - zapowiada ona nowy projekt wokalistki, który ukaże się latem tego roku. Podobnie jak dawno temu Dolly błagała Jolene, artystka prosi inną kobietę (Natalie), by ta zostawiła jej faceta w spokoju. W klipie zaś oglądamy poradnik RAYE, jak w pięciu prostych krokach przeżyć kradzież mężczyzny przez inną kobietę. (zdania zacytowane mniej lub bardziej z jazzsoul.pl). Uśmiech

Fragment do skrótu: 2:11 - 3:01

Życzę miłego odsłuchu! Szeroki uśmiech
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

HOLANDIA: RAYE - Natalie Don't Empty Re: HOLANDIA: RAYE - Natalie Don't

Nie 16 Sie - 21:42
Z tego co mi wiadomo z czatu to ze dwie inne osoby się łasiły też trochę na ten song, w tym ja  Chochlik (ale tylko przez chwilę) wyskoczył mi on na youtube ze 3 dni temu, wysłuchiwałem go i porównywałem co najmniej kilka razy z moją country propozycją ale stwierdziłem że skoro moja Alice zebrała bodaj ostatnio 14 jaj w finale to z tym lepiej nie będzie i odpuściłem sobie mimo że mi się całkiem podoba i w sumie cieszę się że ktoś to wystawił bo jestem ciekawy jak sobie poradzi. Powodzonka Uśmiech

Aleks lubi ten post

DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

HOLANDIA: RAYE - Natalie Don't Empty Re: HOLANDIA: RAYE - Natalie Don't

Wto 18 Sie - 17:26
Chwytliwy kawałek, jak dla mnie o wiele łatwiejszy w odbiorze i przyjemniejszy w słuchaniu od Twojego poprzedniego wyboru Wink Z czymś kojarzy mi się początek refrenu, ale nie mogę na tę chwilę skojarzyć. W każdym razie odczucia jak najbardziej pozytywne, powodzenia!

Aleks lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

HOLANDIA: RAYE - Natalie Don't Empty Re: HOLANDIA: RAYE - Natalie Don't

Wto 18 Sie - 19:40
O, bardzo lubię praktycznie od premiery. Bop Serce Taki rodzaj popu jak najbardziej do mnie przemawia. No i progres od zeszłej edycji zauważalny Wink

Aleks lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

HOLANDIA: RAYE - Natalie Don't Empty Re: HOLANDIA: RAYE - Natalie Don't

Pon 24 Sie - 20:22
Song podbija listy przebojów w kilku krajach, z tego co widziałem to pół forum miało to na swoich shortlistach, gratuluję najszybszych palców na dzikim zachodzie i zanosi się, że będzie udana dla Ciebie edycja, powodzenia

Aleks lubi ten post

Sponsored content

HOLANDIA: RAYE - Natalie Don't Empty Re: HOLANDIA: RAYE - Natalie Don't

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach