Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WIELKA BRYTANIA: Cam - Diane Empty WIELKA BRYTANIA: Cam - Diane

Nie 16 Sie - 0:16


skrót: od 2:02

"Diane is a hard-charging, empowering country pop track in which Cam sings about an affair to an unsuspecting wife (Diane) once she realizes the man she was seeing is married. Cam noted to Rolling Stone Country that the song is her "response to Dolly Parton's 'Jolene. ' It's the apology so many spouses deserve, but never get"

Nie będę tłumaczył tego ^ ^ bo zarówno tekst utworu jak i teledysk są bardzo oczywiste a i chyba każdy rozumie po angielsku Uśmiech Miłego odbioru
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

WIELKA BRYTANIA: Cam - Diane Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Cam - Diane

Wto 18 Sie - 18:25
Bardzo przyjemna w słuchaniu propozycja, od razu wpada w ucho (przynajmniej w moim przypadku). Dość ciekawe połączenie raczej smutnego tekstu ze skoczną melodią, ale całość ładnie się zgrywa. Bardzo dobry wybór, powodzenia!

Wilk lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WIELKA BRYTANIA: Cam - Diane Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Cam - Diane

Sro 19 Sie - 21:41
Jakoś czułem, że postawisz na Alice od Gagity (na szczęście tak się nie stało, bo piosenka jak i cała Chromatica taka se). Tym bardziej, że wybrałeś naprawdę przyjemny utwór. Te naleciałości z country dodają interesującego smaczku. Podobnie jak głos wokalistki - z jednej strony delikatny, ale z pazurem. Bardzo miło spędziłem cztery minuty z tą piosenką.

Wilk lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

WIELKA BRYTANIA: Cam - Diane Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Cam - Diane

Pon 24 Sie - 20:24
Wspaniale, że znalazło się coś żywszego, pisałem już chyba, że przypomina to występy Viktorii na Melo (najbardziej chyba Save Me), wpadło mi to w ucho od 1 odsłuchania i mam nadzieję, że spotkamy się w finale Uśmiech

Wilk lubi ten post

Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

WIELKA BRYTANIA: Cam - Diane Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Cam - Diane

Wto 25 Sie - 18:17
Mam wrażenie, że wszystkie przyjemne i szybsze kawałki poleciały do pierwszego półfinału, a u nas zostały same smuty i jest lekka zamuła xD No i myślę, że te okoliczności świetnie tutaj zadziałają i :unitedkingdom: się wyróżni na tle reszty. Kawałek może nie jest z gatunku takich, które lubię najbardziej, ale nóżka tupie i bardzo dobrze się tego słucha. Daję okejkę i życzę powodzonka. Wink

Wilk lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WIELKA BRYTANIA: Cam - Diane Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Cam - Diane

Sro 26 Sie - 14:45
Bardzo ciekawe są w tej piosence te elementy country. Tekst i przekaz też bardzo mi się podobają, pozostaje mi życzyć CI powodzenia. Uśmiech

Wilk lubi ten post

Sponsored content

WIELKA BRYTANIA: Cam - Diane Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Cam - Diane

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach