Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1244
Wiek : 23

IRLANDIA: Portugal.The Man - Modern Jesus Empty IRLANDIA: Portugal.The Man - Modern Jesus

Pon 17 Sie - 0:17
[You must be registered and logged in to see this image.]



skrót 1:26

[You must be registered and logged in to see this link.]

Jezus (łac. Iesus, gr. Ἰησοῦς) – imię męskie pochodzenia hebrajskiego. Polska forma imienia wywodzi się z formy łacińskiej i greckiej. Forma grecka jest przekształceniem imienia hebrajskiego, ישוע ,ישו Jehoszua, w formie skróconej Jeszua. Imię to znaczy – „Jahwe jest zbawieniem”. Forma aramejska ma postać ܝܫܘܥ ,ܝܫܘ Jeszua. W niektórych kulturach używane jako imię własne, głównie w kręgu kulturowym języka hiszpańskiego. W Kościołach chrześcijańskich imię Jezus otoczone jest szczególną czcią jako imię własne wcielonego Syna Bożego.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

IRLANDIA: Portugal.The Man - Modern Jesus Empty Re: IRLANDIA: Portugal.The Man - Modern Jesus

Wto 18 Sie - 17:23
Mimo że nie jest to typ utworu, których słucham na co dzień, już przy pierwszym przesłuchaniu coś przykuło moją uwagę, co już było dobrym znakiem. Jak na razie piosenka wciąż podoba mi się tak samo. Na pierwszy plan wysuwa się charakterystyczny refren i co prawda przez to reszta trochę mi się zaciera, ale może z czasem się to zmieni. Powodzenia!

marjuz lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

IRLANDIA: Portugal.The Man - Modern Jesus Empty Re: IRLANDIA: Portugal.The Man - Modern Jesus

Sro 19 Sie - 13:47
Well, od nich znam tak naprawdę Fell it Still, więc nie wiedziałem czego się spodziewać. Piosenka na pewno jest bardziej spokojna, ale refren jest bardzo nośny i przyjemny, co na wielki plus. I czuć też twój styl, do którego nas przyzwyczaiłeś. Bardzo przyjemnie sie słuchało, na pewno wrócę do tej piosenki.

marjuz lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

IRLANDIA: Portugal.The Man - Modern Jesus Empty Re: IRLANDIA: Portugal.The Man - Modern Jesus

Pon 24 Sie - 20:23
Jednym z niewielu negatywów obecnej obfitej w zgłoszenia serii jest to, że taki marjuz (m. in.) ma coraz mniejsze szanse zgarnąć jakiś win, a przy tylu jakościowych zgłoszeniach to aż smutno. Może tym razem? Szeroki uśmiech

marjuz lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2110
Wiek : 24

IRLANDIA: Portugal.The Man - Modern Jesus Empty Re: IRLANDIA: Portugal.The Man - Modern Jesus

Wto 25 Sie - 23:43
Bardzo mi przykro, że nie będę mógł wspomóc punktowo w półfinale. Mam nadzieję, że udział tego utworu w finale będzie tylko formalnością. Band gdzieś mi się przewijał wśród playlist, ale nigdy nie zwracałem większej uwagi na ich istnienie. "Modern Jesus" natomiast jest dobrym ku temu powodem. Zwrotki to świetna podbudowa do mocniejszego, przyjemnie popowego refrenu. Super kompozycja.

marjuz lubi ten post

Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

IRLANDIA: Portugal.The Man - Modern Jesus Empty Re: IRLANDIA: Portugal.The Man - Modern Jesus

Sro 26 Sie - 0:01
Jeśli męski wokal z :ireland: Irlandii to zazwyczaj jest fajna muza i nie inaczej jest tym razem. Powodzonka.

marjuz lubi ten post

Sponsored content

IRLANDIA: Portugal.The Man - Modern Jesus Empty Re: IRLANDIA: Portugal.The Man - Modern Jesus

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach