Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
denis
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 34
Płeć : Male

PORTUGALIA:  Loredana Bertè - Tequila e San Miguel  Empty PORTUGALIA: Loredana Bertè - Tequila e San Miguel

Wto 18 Sie - 11:08
[You must be registered and logged in to see this image.]



:portugal: :italy: Loredana Bertè - Tequila e San [You must be registered and logged in to see this link.] :italy: :portugal:


DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

PORTUGALIA:  Loredana Bertè - Tequila e San Miguel  Empty Re: PORTUGALIA: Loredana Bertè - Tequila e San Miguel

Wto 18 Sie - 17:12
Dość podobna stylistyka do ostatniego utworu Loredany w PdF, a więc i moja opinia się częściowo pokrywa - mam lekki zgrzyt, bo niezbyt pasuje mi głos Loredany do tego typu piosenek, chociaż utwór sam w sobie nie jest zły. Nie jestem zachwycony od razu, ale będę się osłuchiwał Uśmiech Powodzenia!
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 594
Płeć : Male
Wiek : 28

PORTUGALIA:  Loredana Bertè - Tequila e San Miguel  Empty Re: PORTUGALIA: Loredana Bertè - Tequila e San Miguel

Nie 23 Sie - 22:08
Z chęcią odpocząłbym już od tych Twoich włoskich hitów i usłyszał coś fajnego na miarę:





Zawstydzony

Dawid lubi ten post

vv. nie lubi tego postu

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

PORTUGALIA:  Loredana Bertè - Tequila e San Miguel  Empty Re: PORTUGALIA: Loredana Bertè - Tequila e San Miguel

Pon 24 Sie - 20:16
Poprzednia Loredana również nie przypadła mi do gustu, tym razem jest nieco lepiej ale mimo, że to pierwszy song który słyszę w tej edycji, to raczej szalał za nim nie będę, mimo to życzę powo.
Sponsored content

PORTUGALIA:  Loredana Bertè - Tequila e San Miguel  Empty Re: PORTUGALIA: Loredana Bertè - Tequila e San Miguel

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach