Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
syguu
syguu
Użytkownik
Użytkownik
Klan : San Remiarz

Liczba postów : 216
Płeć : Female
Wiek : 24

FRANCJA: Levante - Antonio  Empty FRANCJA: Levante - Antonio

Czw 20 Sie - 18:33

[You must be registered and logged in to see this image.]



"Antonio" to piosenka poświęcona byłemu partnerowi Levante - [You must be registered and logged in to see this link.]
Napisałam go, kiedy byliśmy jeszcze razem, a kiedy zamknęłam płytę, nasza historia się skończyła. Ale zdecydowałam się ją zostawić, ponieważ mieliśmy piękną historię miłosną, która zasługiwała na piękną piosenkę o miłości. Doświadczonemu szczęściu nie odmawia się. Wręcz przeciwnie: każdy album to kawałek mojego pamiętnika, chciałam zostawić ślad po pięknych rzeczach, które tam były.

continua su: [You must be registered and logged in to see this link.]


Tekst:
Antonio, lo sai benissimo
Antonio, lo sai benissimo, mi piaci tu
Non ti chiedo giurami per sempre
L'amore non esiste nel futuro prossimo
Sorge al mattino e muore in questo ciclo cosmico
Niente di più

Col cuore ho raggiunto il massimo
In una notte di un settembre tragico
Sei stato tu a salvarmi da un tombino cieco
Ora ci vede bene da così vicino
Lo so non siamo uno, ma due di due è sicuro
Vai avanti tu?
Vai avanti tu?

Tu, nell'alba che non si dimentica
L'eco infinito che fa un bacio quando esplode in una vita vuota
Sembra meravigliosa
Tu, il battito che non rallenta mai
Quanto rumore fa un sospiro dentro a un corpo solo
Se apro le braccia volo

Antonio, mi fai benissimo
Antonio, mi fai benissimo, bene così
Ma non chiedermi perché è successo
L'amore ti succede senza spiegazioni
Esci di casa dispari e ritorni pari
Minore di tre

Tu, nell'alba che non si dimentica
L'eco infinito che fa un bacio quando esplode in una vita vuota
Sembra meravigliosa
Tu, il battito che non rallenta mai
Quanto rumore fa un sospiro dentro a un corpo solo
Se apro le braccia volo

Se apro le braccia volo
Se apro le braccia volo

Tu, il tempo è tutto un istante
Non è mai ora di lasciarsi
Solitudini violente, fingere che non fa niente
Tu, la mia preghiera costante
Lo sai che ce la faccio sempre
E corro il rischio di cadere e farmi male
E farmi male e farmi amare

Antonio lo sai benissimo
Antonio lo sai benissimo mi piaci tu


RECAP OD: 1:19

Od razu chciałabym podziękować trzem siskom: [You must be registered and logged in to see this link.] za zagłosowanie w moich preselekcjach.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Morison and Wilk lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

FRANCJA: Levante - Antonio  Empty Re: FRANCJA: Levante - Antonio

Czw 20 Sie - 21:16
syguu napisał:"Antonio" to piosenka poświęcona byłemu partnerowi Levante - [You must be registered and logged in to see this link.]
Napisałam go, kiedy byliśmy jeszcze razem, a kiedy zamknęłam płytę, nasza historia się skończyła. Ale zdecydowałam się ją zostawić, ponieważ mieliśmy piękną historię miłosną, która zasługiwała na piękną piosenkę o miłości. Doświadczonemu szczęściu nie odmawia się. Wręcz przeciwnie: każdy album to kawałek mojego pamiętnika, chciałam zostawić ślad po pięknych rzeczach, które tam były.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taką ciekawostką jest że nie wystawiali nigdy swojego związku do mediów, w internecie można znaleźć chyba tylko jedno ich wspólne zdjęcie, także mocno oboje chronią swoją prywatność a do tego ja nie wierzę totalnie w jego 100% heteroseksualność Szeroki uśmiech w chyba jedynym jego wywiadzie na ten temat powiedział że nie przyznałby się opinii publicznej że jest gejem i że to nie czyni go nieszczerą osobą tylko osobą która szanuje swoją prywatność i nie miałby takiej potrzeby dzielić się tym z całym światem. Także to bardzo ciekawy, tajemniczy wątek z nim Zalotny

Schodząc już jednak na temat najważniejszy... oczywiście piosenkę znam i sam się poważnie zastanawiałem nad jej wystawieniem tutaj ale totalnie też się nie spodziewałem że ktoś inny wpadnie na pomysł takiego wyboru. W preselekcjach nie miała sobie równych, te wszystkie piosenki Taylorki słuchałem dawno temu ale nigdy bym do nich nie wrócił, nic w nich nie ma interesującego dla mnie poza "Ronan" która ma smutną i wzruszającą historię za sobą. W piosence Levante natomiast dzieje się o wiele więcej, refren ma moc i piosenka powinna się obronić sama, mam taką nadzieję. Powodzonka!
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

FRANCJA: Levante - Antonio  Empty Re: FRANCJA: Levante - Antonio

Pon 24 Sie - 20:26
Meega, że Levante pobiła te wszystkie Taylory Swifty (cieszę się, że w tym pomogłem), mega emocjonalna muza z historią. Trzymam kciuki

Wilk lubi ten post

Sponsored content

FRANCJA: Levante - Antonio  Empty Re: FRANCJA: Levante - Antonio

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach