Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

ESTONIA: Fisz Emade Tworzywo  - Kurz Empty ESTONIA: Fisz Emade Tworzywo - Kurz

Nie 6 Wrz - 0:31
W 29 odsłonie PDF w edycji "normalnej" w barwach :estonia: wystąpi :poland: polska formacja Fisz Emade Tworzywo w utworze "Kurz" zapowiadającym ich nowe wydawnictwo pt. "Ballady i Protesty“.

Dawid lubi ten post

avatar
Gość
Gość

ESTONIA: Fisz Emade Tworzywo  - Kurz Empty Re: ESTONIA: Fisz Emade Tworzywo - Kurz

Nie 6 Wrz - 12:46
Piosenka od pierwszych sekund zrobiła mocne wrażenie, warstwa muzyczna utworu jest naprawdę dobra, w moim odczuciu nie brzmi tak typowo Polsko, jakby teskt był po angielsku pewnie i bym się nie spodziewał, że to może być Polski dorobek, natomiast problem stanowi u mnie długość utworu i jego jednostajność, w zasadzie to słychać mówione słowa, w trakcie miałem oczekiwania, że może coś się bardziej rozbuduje, niestety potem wszystko wracało na pierwszy tor, szkoda bo w tej piosence naprawdę był potencjał. Podsumowując solidny wybór, choć potrzeba na niego sporo uwagi
Powodzenia :p
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

ESTONIA: Fisz Emade Tworzywo  - Kurz Empty Re: ESTONIA: Fisz Emade Tworzywo - Kurz

Czw 10 Wrz - 21:09
Powiem od razu, że nie zaliczam się do fanów tego typu utworów, zarówno jeśli chodzi o długość, jak i o taką recytowaną formę. Ta piosenka raczej tego nie zmieni, chociaż oczywiście ciężko nie docenić porządnego tekstu oraz ciekawej (choć trochę jednostajnej) warstwy instrumentalnej. Piosenka trudna w odbiorze, ale być może jeszcze się przekonam Uśmiech Powodzenia!
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ESTONIA: Fisz Emade Tworzywo  - Kurz Empty Re: ESTONIA: Fisz Emade Tworzywo - Kurz

Wto 15 Wrz - 16:38
Widząc tytuł tematu miałem małe zwarcie mózgu i pewność, że to już przecież kiedyś ktoś wystawił. Tymczasem to był "Pył", a teraz jest "Kurz". Szeroki uśmiech

Ale przechodząc do samej piosenki, to naprawdę gratuluję odwagi - zarówno Tobie za dokonanie takiego wyboru, jak i samym twórcom za wyprodukowanie tak niecodziennego utworu. Odważny jest tu nie tylko przekaz, ale przede wszystkim sama forma. Nie mam pojęcia jak to możliwe, że udało im się przedstawić w atrakcyjny sposób ponad 6 minut recytacji na tle zapętlonego motywu, ale zdecydowanie się to udało. Słucham tego jak zahipnotyzowany.
Sponsored content

ESTONIA: Fisz Emade Tworzywo  - Kurz Empty Re: ESTONIA: Fisz Emade Tworzywo - Kurz

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach