Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

POLSKA: Ivan Komarenko - Kity i mity OFFICIAL 2020 Empty POLSKA: Ivan Komarenko - Kity i mity OFFICIAL 2020

Nie 6 Wrz - 1:09

Yngwie / admin, Dawid, KarolStark, marjuz, Przemek, Liver, Darka and lubią ten post

Skrzeczek nie lubi tego postu

avatar
Gość
Gość

POLSKA: Ivan Komarenko - Kity i mity OFFICIAL 2020 Empty Re: POLSKA: Ivan Komarenko - Kity i mity OFFICIAL 2020

Nie 6 Wrz - 12:34
Pod względem muzycznym jest całkiem przyjemnie, chociaż to nie moje kubki smakowe, natomiast pod względem przesłania bije na głowę wszystko xD w tym przypadku dobrze, że ktoś taki wątek poruszył, żeby wiedzieć, że nie tylko minister ale i cały rząd to kit totalny. Podsumowując wyróżnia się ta piosenka.
Powodzenia :p
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

POLSKA: Ivan Komarenko - Kity i mity OFFICIAL 2020 Empty Re: POLSKA: Ivan Komarenko - Kity i mity OFFICIAL 2020

Nie 6 Wrz - 18:33
Ten temat ma więcej lajków niż Cher punktów w edycji 24 :v ale będzie inba w piąteczek na wieczorku  Nie widzę

Z tej okazji wrzucam okładanie Ivana krzaczorem w rosyjskiej saunie.

Yngwie / admin, Dawid, Jasiek, Fenistil, Aleks and Dastame lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2118
Wiek : 24

POLSKA: Ivan Komarenko - Kity i mity OFFICIAL 2020 Empty Re: POLSKA: Ivan Komarenko - Kity i mity OFFICIAL 2020

Wto 8 Wrz - 20:41
Po #hot16challange naszego Mistrza Ivana Komarenki byłem pewny, że przyniesie nam jeszcze więcej uśmiechu i radości w życiu. Nie sądziłem jednak, że nagra nowy HYMN POLSKI .:poland: Serce 1 Genialny utwór, wzruszający przekaz, ja płaczu, wstańmy siostry, NIE DAJMY SIĘ PONIEWIERAĆ! winner ofc.........

POLSKA: Ivan Komarenko - Kity i mity OFFICIAL 2020 KHj49kW

Sebek, Aleks, Dastame and Wilk lubią ten post

Skrzeczek nie lubi tego postu

DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

POLSKA: Ivan Komarenko - Kity i mity OFFICIAL 2020 Empty Re: POLSKA: Ivan Komarenko - Kity i mity OFFICIAL 2020

Czw 10 Wrz - 23:25
No i co ja mogę o tym wyborze napisać xd Chyba nie pozostaje nic innego jak czekać na wyniki i spektakularny sukces. W tym przypadku raczej nie muszę tego pisać, ale mimo wszystko - powodzenia!

Aleks lubi ten post

Skrzeczek nie lubi tego postu

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1865
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

POLSKA: Ivan Komarenko - Kity i mity OFFICIAL 2020 Empty Re: POLSKA: Ivan Komarenko - Kity i mity OFFICIAL 2020

Sob 12 Wrz - 13:13
Słuchając tej piosenki od razu wracam myślami do edycji "z przesłaniem" w KP... Idealnie by się tam wpasowała, bo łączy ważne tematy społeczne z tanecznym rytmem, do którego nóżka sama skacze. Szeroki uśmiech No i Ivan jest jedyny w swoim rodzaju.

Dawid and Aleks lubią ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

POLSKA: Ivan Komarenko - Kity i mity OFFICIAL 2020 Empty Re: POLSKA: Ivan Komarenko - Kity i mity OFFICIAL 2020

Wto 22 Wrz - 0:17
Jedna z najlepszych mniej poważnych propozycji w tej serii, gratki
Sponsored content

POLSKA: Ivan Komarenko - Kity i mity OFFICIAL 2020 Empty Re: POLSKA: Ivan Komarenko - Kity i mity OFFICIAL 2020

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach