Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

CZECHY: Fallgrapp - Ostrov Empty CZECHY: Fallgrapp - Ostrov

Nie 6 Wrz - 13:58
Po szwedzkich i chorwackich przygodach :czech: Czechy wracają do strefy. Ale nie do końca do Czech, tylko niecałe 15 kilometrów na wschód, do miejscowości Dubnica nad Vahom, skąd pochodzi grupa Fallgrapp. Zaprezentują utwór "Ostrov" (po polsku: "Wyspa") wydany w tym roku na płycie o tym samym tytule (polecam! Uśmiech )


RECAP: od 2:23

:czech: :slovakia: Fallgrapp - Ostrov :slovakia: :czech:
avatar
Gość
Gość

CZECHY: Fallgrapp - Ostrov Empty Re: CZECHY: Fallgrapp - Ostrov

Nie 6 Wrz - 15:12
znam i nawet lubie
avatar
Gość
Gość

CZECHY: Fallgrapp - Ostrov Empty Re: CZECHY: Fallgrapp - Ostrov

Pon 7 Wrz - 12:23
Znam zespół i cieszę się, że ktoś był skłonny go wystawić w konkursie, sam bym się nie odważył do tego, więc tutaj masz brawa z mojej strony. Ogólnie ich piosenki określam jako eksperyment, bo nigdy nie wiadomo, czego się można po nich spodziewać. Twój wybór na pewno ma w sobie pewien urok, jaki można usłyszeć w utworze, choć ja chyba wolę większe kontrasty, to tutaj pewne cechy gatunkowe są jak najbardziej zjawiskowe. Podsumowując podoba mi się wybór.
Powodzenia :P
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

CZECHY: Fallgrapp - Ostrov Empty Re: CZECHY: Fallgrapp - Ostrov

Czw 10 Wrz - 21:36
Ooo, ciekawy wybór. Dosyć wolno się rozkręca, ale przez to jest się zaintrygowanym do samego końca. Podoba mi się konstrukcja tego utworu, z dość niespodziewanymi wybuchami. Język też odgrywa sporą rolę w budowie klimatu, dodatkowo niejednostajna, bogata warstwa instrumentalna - odczucia pozytywne, mam nadzieję, że będzie niezły rezultat! Powodzenia Uśmiech
Sponsored content

CZECHY: Fallgrapp - Ostrov Empty Re: CZECHY: Fallgrapp - Ostrov

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach