Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

BIAŁORUŚ: Cream Soda - Nikakih Bol'she Vecherinok Empty BIAŁORUŚ: Cream Soda - Nikakih Bol'she Vecherinok

Pią 11 Wrz 2020, 12:03

marjuz lubi ten post

avatar
Gość
Gość

BIAŁORUŚ: Cream Soda - Nikakih Bol'she Vecherinok Empty Re: BIAŁORUŚ: Cream Soda - Nikakih Bol'she Vecherinok

Pią 11 Wrz 2020, 17:52
znam i mega lubiw
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

BIAŁORUŚ: Cream Soda - Nikakih Bol'she Vecherinok Empty Re: BIAŁORUŚ: Cream Soda - Nikakih Bol'she Vecherinok

Pią 11 Wrz 2020, 19:39
Trochę mam dylemat, bo w sumie nie znalazłem w tej piosence żadnego punktu zaczepienia, elementu, który byłby jakoś bardzo charakterystyczny, ale jednocześnie przyjemnie się jej słuchało. Ciekawe więc czy zostanie mi w pamięci na dłużej. Z plusów utworu mogę wymienić na pewno fajny kobiecy wokal, w warstwie melodycznej mogłoby się trochę więcej podziać, ale też nie jest źle tak jak jest. Podsumowując, wybór bardziej na plus niż na minus, będę się jeszcze osłuchiwał Wink Powodzenia!

Liver lubi ten post

avatar
Gość
Gość

BIAŁORUŚ: Cream Soda - Nikakih Bol'she Vecherinok Empty Re: BIAŁORUŚ: Cream Soda - Nikakih Bol'she Vecherinok

Wto 22 Wrz 2020, 11:12
Spodziewałem się czegoś nie wiem, może mocniejszego i z przytupem, troszkę się przeliczyłem, ogólnie nie jest źle, jednak tak samo, jak DanielW uważam, że nie ma tutaj konkretnego punktu zaczepienia i piosenka sobie po prostu dalej płynie. Aczkolwiek cieszę się, że nieanglojęzyczna propozycja zdołała przebić się do finału.
Powodzonka, żeby było w nim, jak najlepiej Szeroki uśmiech
Sponsored content

BIAŁORUŚ: Cream Soda - Nikakih Bol'she Vecherinok Empty Re: BIAŁORUŚ: Cream Soda - Nikakih Bol'she Vecherinok

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach