Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1249
Wiek : 23

IRLANDIA: Tom Grennan - Barbed Wire Empty IRLANDIA: Tom Grennan - Barbed Wire

Pią 11 Wrz - 20:16
IRLANDIA: Tom Grennan - Barbed Wire DVgOeb0


:ireland: :unitedkingdom: Gdybym miał wskazać jednego artystę, którego poznałem poprzez KPDF samemu go nie wystawiwszy, to byłby to z pewnością Tom Grennan. "Lighting Matches" z którego wywodzą się niemal wszystkie jego hitowe propozycje, to do dziś moja ścisła czołówka płyt, w której w zasadzie nie ma słabych punktów. Myślę że zwycięzca kape 100 zasługuje na swoje zagwarantowane miejsce w finale, które zostało tak brutalnie odebrane (pozdrawiam :slovakia: :hungary: Darka)

https://genius.com/Tom-grennan-barbed-wire-lyrics - tekst + geneza (może się przydać, wszak momentami wokalistę trudno zrozumieć :})

 skrót 2:05

IRLANDIA: Tom Grennan - Barbed Wire DVgOeb0


Ostatnio zmieniony przez marjuz dnia Nie 13 Wrz - 1:55, w całości zmieniany 1 raz

Dawid lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

IRLANDIA: Tom Grennan - Barbed Wire Empty Re: IRLANDIA: Tom Grennan - Barbed Wire

Sob 12 Wrz - 10:49
Somsiadko powiem Ci że Toma też brałem pod uwagę ale z innym singlem i nie w tej edycji, nawet chwilkę myślałem czy nie walnąć go na wakacyjną ale miałem taki natłok pomysłów na tę serię że i tak większości z nich nie zrealizowałem i zabrakło miejsca, może kiedyś... Ten song w sumie jest podobny brzmieniowo do tego co ja planowałem wystawić, przyjemny w odsłuchu, lekki, naprawdę wporząsiu wybór i godny finalista. Powodzonka!

marjuz lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1867
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

IRLANDIA: Tom Grennan - Barbed Wire Empty Re: IRLANDIA: Tom Grennan - Barbed Wire

Sob 12 Wrz - 12:00
Bardzo się cieszyłem z tamtego zwycięstwa Toma w 100. KP, to było takie satysfakcjonujące ukoronowanie całego konkursu godnym zwycięzcą na sam koniec. Twoja propozycja na tę edycję również brzmi bardzo dobrze, czuć mniej więcej ten sam styl co w "Sober". Tom dysponuje świetnym głosem i charyzmą, dobrze się tego słucha.

marjuz lubi ten post

DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

IRLANDIA: Tom Grennan - Barbed Wire Empty Re: IRLANDIA: Tom Grennan - Barbed Wire

Sob 12 Wrz - 18:23
Dobry kawałek, czuć od niego przede wszystkim jakość. Trochę odrzuca mnie wokal, nie do końca przepadam akurat za takimi głosami, ale pomijając ten aspekt jest naprawdę dobrze. Nie wiem czemu, ale spodziewałem się czegoś "cięższego", nie tak żywego, a miło się zaskoczyłem, bo serio fajnie się tego słucha. Być może z czasem nawet ten wokal przestanie mi przeszkadzać, na razie - powodzenia!
avatar
Gość
Gość

IRLANDIA: Tom Grennan - Barbed Wire Empty Re: IRLANDIA: Tom Grennan - Barbed Wire

Wto 22 Wrz - 10:49
Na początku głos mnie nieco zniechęcił, ale w trakcie trwania piosenki przestał być uciążliwy i stał się nawet atutem utworu, który sprawia, że piosenka ma swój własny urok, dosyć chwytliwy refren również potwierdza całokształt utworu, gatunkowo nie jest to mój świat ale przyznam, że było całkiem przyjemnie.
Powodzonka w finale by przełamać "klątwę finalisty" :P
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2119
Wiek : 24

IRLANDIA: Tom Grennan - Barbed Wire Empty Re: IRLANDIA: Tom Grennan - Barbed Wire

Nie 27 Wrz - 16:13
Porównań nie da się uniknąć, a "Sober" rzecz jasna to nie jest. Niemniej słucha się tego mega przyjemnie. Pozytywny vibe, dużo żywych instrumentów, no i ten głos... Ciekawy jestem wyniku.
Sponsored content

IRLANDIA: Tom Grennan - Barbed Wire Empty Re: IRLANDIA: Tom Grennan - Barbed Wire

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach