Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 305
Płeć : Male
Wiek : 23

ALBANIA: Fokke Simons - Oh My Empty ALBANIA: Fokke Simons - Oh My

Sro 30 Wrz - 14:52
:albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands:

Fokke Simons to :netherlands: holenderski zespół tworzący muzykę z pogranicza hip-hopu/popu oraz house'a. Grupa nosi nazwę od holenderskiego artysty Simona Fokke żyjącego w latach 1712–1784.
Język niderlandzki jest na 52. miejscu światowej listy najczęściej używanych języków i posługuje się nim ok. 23mln. ludzi.

ALBANIA: Fokke Simons - Oh My Xr4V4Wf



:albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands: :albania: :netherlands:




Fenistil lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1871
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ALBANIA: Fokke Simons - Oh My Empty Re: ALBANIA: Fokke Simons - Oh My

Czw 1 Paź - 13:58
Genialne jest to brzdękanie! Szeroki uśmiech Dopiero po jakimś czasie zdałem sobie sprawę jak ja się strasznie kiwam do rytmu gdy to sobie puściłem. :P No i panowie z kijkami są świetni, bardzo mi to podchodzi jako całość.

Batiooo lubi ten post

DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

ALBANIA: Fokke Simons - Oh My Empty Re: ALBANIA: Fokke Simons - Oh My

Czw 1 Paź - 22:27
Nie mam pojęcia czemu, ale pierwsza, randomowa myśl, która mnie naszła po przesłuchaniu tego utworu to to, że idealnie by pasował do soundtracku SKAMu xd Sama piosenka niestety niezbyt w moim guście, nie odpowiadają mi raczej tego typu piosenki, chociaż jakieś pozytywy mogę znaleźć, jak chociażby wspomniany przez Fenistila bicik, taki dosyć hipnotyzujący Szeroki uśmiech Ogólnie swoich faworytów będę mieć raczej gdzie indziej, ale oczywiście trzymam kciuki za zadowalający Cię rezultat Wink Powodzenia!

Batiooo lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

ALBANIA: Fokke Simons - Oh My Empty Re: ALBANIA: Fokke Simons - Oh My

Wto 6 Paź - 22:23
Po odpaleniu songa byłem pewien, że to ci sami ludzie co Drank and drugs, które wystawiałeś kilka edycji temu, wtedy dałem sporo punktów, tym razem też podoba mi się ta niecodzienna kompozycja Szeroki uśmiech
Sponsored content

ALBANIA: Fokke Simons - Oh My Empty Re: ALBANIA: Fokke Simons - Oh My

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach