Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WIELKA BRYTANIA: Labrinth - No Ordinary Empty WIELKA BRYTANIA: Labrinth - No Ordinary

Nie 1 Lis - 2:00
Siemanko, witam wszystkich cieplutko po raz pierwszy w barwach :suk: Wielkiej Brytanii. Uśmiech

Na dobry początek, postarałem się o coś niebanalnego, niezwyczajnego i coś co szczególnie uderzyło w kanony mojego muzycznego poczucia piękna. Jako że tak się złożyło, że z reguły do tej pory w konkursie wystawiałem głównie solistki płci żeńskiej z nieznaczną ilością wyjątków, w tej edycji postanowiłem stanąć w całkowitym odwrocie do tej statystyki, wobec czego w 31. Edycji PdF, :suk: Wielką Brytanię reprezentować będzie Labrinth w utworze "No Ordinary".

[You must be registered and logged in to see this link.]



:suk: Labrinth to londyński wokalista, który dotychczas wspierał – wokalnie i producencko – zaprzyjaźnionych artystów (m.in. Tinie Tempah, Professor Green, Tinchy Stryder, Ms. Dynamite). Jego pierwszy longplay nosił tytuł „Electronic Earth” i ukazał się 19 marca 2012 roku. Głównym singlem promującym była piosenka „Last Time”. Na debiutanckim krążku gościnnie wystąpiła Emeli Sandé (w „Beneath Your Beautiful”) oraz Tinie Tempah (w ostatnim singlu „Last Time”).

Fragment do skrótu: 2:21 - 3:11

Życzę miłego odsłuchu! Szeroki uśmiech
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

WIELKA BRYTANIA: Labrinth - No Ordinary Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Labrinth - No Ordinary

Nie 1 Lis - 8:39
Ja w shocku. Labirynt to mój ulubiony artysta ostatnich tygodni, słucham nałogowo. Myślałem w poprzedniej serii o wystawieniu, którejś jego piosenki z "Euforii". Utwór, który wybrałeś słuchałem chyba tylko raz, ale na pewno jeszcze się w niego mocno wkręcę. Powodzonka max!!!

Aleks lubi ten post

Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

WIELKA BRYTANIA: Labrinth - No Ordinary Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Labrinth - No Ordinary

Nie 1 Lis - 11:30
Aleks napisał:Głównym singlem promującym była piosenka „Last Time”. Na debiutanckim krążku gościnnie wystąpiła Emeli Sandé (w „Beneath Your Beautiful”) oraz Tinie Tempah (w ostatnim singlu „Last Time”).
Głównym singlem z płyty było "Earthquake" a nie "Last Time", które popularnością zostało przebite dopiero przez szósty singiel "Beneath Your Beautiful”, które swoją popularność po części zawdzięczało występowi w X Factorze. Wink

A "No Ordinary" bardzo fajny utwór od jakiegoś czasu goszczący na mojej prywatnej playliście. Uśmiech

Aleks lubi ten post

avatar
Gość
Gość

WIELKA BRYTANIA: Labrinth - No Ordinary Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Labrinth - No Ordinary

Nie 1 Lis - 17:47
Kojarzę propozycję bo pojawiła mi się na głównej na yt, aczkolwiek potem mi się przewinęło, że to ten pan od hiciora Beneath Your Beautiful.
Swoją drogą chyba wolę jego nowsze dzieło, jest takie bardziej..wyraziste, wszystko się tutaj zgadza i zdecydowanie pozostawia po sobie ślad w uchu Język 2
Powodzenia Szeroki uśmiech
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WIELKA BRYTANIA: Labrinth - No Ordinary Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Labrinth - No Ordinary

Nie 1 Lis - 18:05
W dzień zaklepywania państw takie miałem przeczucie że to Ty może przejmiesz po mnie Wielką Bryte no i w sumie tak się stało, spoko jak dla mnie Język 1  Tak jak Xytros też kojarzę ten kawałek bo też pojawił mi się niedawno na głównej w YT, tylko wtedy jeszcze nie miał teledysku a oficjalne audio.. heh, widocznie ma dobre promo ale nie przesłuchiwałem tego wtedy w całości ani też jakoś nie skupiłem się zbytnio przy tym, słuchając teraz dokładniej nie spodziewałem się w 1:14 czegoś takiego, lubię ten moment, jest dość zaskakujący, całość przyzwoita ale myślę że wyciśniesz o wiele więcej z :suk: w przyszłych edycjach, będę bacznie obserwował, powodzonka.

Aleks lubi ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1250
Wiek : 23

WIELKA BRYTANIA: Labrinth - No Ordinary Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Labrinth - No Ordinary

Pon 2 Lis - 17:55
Utwór który mógłby być łącznikiem między fanami typowo murzyńskiej muzy i elektronicznego popu. Żałuję że raczej nie szukałeś dużo w tej czarnej głębokiej studni, tylko wyciągnąłeś pierwsze co wlało się do wiadra, ale cieszy mnie krok w kierunku rozwijania horyzontów innych części muzycznego świata Wink

btw. bardzo przypomina mega muzę Mitch Tambo - Together, aż myślę że mogło tu dojść do plagiatu tego arcydzieła!

Aleks lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1871
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WIELKA BRYTANIA: Labrinth - No Ordinary Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Labrinth - No Ordinary

Czw 5 Lis - 10:35
Bardzo to ciekawe, trudne do określenia. Szczególnie zaskoczył mnie i jednocześnie ujął muzyczny motyw z 1:14 oraz jego późniejsza powtórka.

Aleks lubi ten post

Sponsored content

WIELKA BRYTANIA: Labrinth - No Ordinary Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Labrinth - No Ordinary

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach