Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
Contratiempo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 54

 BUŁGARIA: INNA - Gimme Gimme Empty BUŁGARIA: INNA - Gimme Gimme

Sro 4 Lis - 20:07
Przedstawiam piosenkę

Fenistil lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

 BUŁGARIA: INNA - Gimme Gimme Empty Re: BUŁGARIA: INNA - Gimme Gimme

Sro 4 Lis - 21:14
Przyznam że czekałem na Twoje zgłoszenie z ciekawości gdyż...
Wilk napisał:[You must be registered and logged in to see this link.] bo ta krejzolka to przypadek specjalny, wyjechała u mnie ze średnią 12.00 za zgarnięcie 36 pkt na 36 możliwych i ani razu nie weszła do finału, no brawo kochana.
xD

No i w pewnym stopniu się nie zawiodłem też i tym razem bo ta piosenka jest typowa dla wszystkich Twoich wyborów z poprzedniej serii ale czy podoba mi się na równi z nimi? raczej na pewno nie więc Twoja boska passa 12 może zostać tym razem przerwana o ile wgl trafimy na siebie w semi. Uważam że w poprzedniej serii należał Ci się awans chociaż raz... bo nie wystawiałaś aż tak złych piosenek. Co do teraźniejszej propozycji ogólnie jestem zaskoczony bo kiedyś INNA waliła jednym bitem wszystkie piosenki, brzmiały tak samo albo podobnie a ten kawałek mimo że w jej stylu to jednak brzmi inaczej niż bym się spodziewał, sam zresztą ją kiedyś wystawiłem w KP z [You must be registered and logged in to see this link.] na jakąś wakacyjną edycję, fajnie sobie przypomnieć stare czasy. Ogólnie podziwiam Twoją konsekwencje w brzmieniu, życzę szczęścia bo znowu może być to ciężka przeprawa :p ale też wierzę że w końcu za którymś podejściem się przeciśniesz do finału.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach