Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

AUSTRIA: IV of Spades - Where Have You Been, My Disco? Empty AUSTRIA: IV of Spades - Where Have You Been, My Disco?

Pią 27 Lis - 18:05

:austria: Prezentuję wam zespół z Filipin: IV of Spades - bardzo spodobał mi się tamtejszy rynek muzyczny, bardzo różnorodny (nawet mapox country jest). Ostatnio mam fazę na synth-pop i lata 80' poprzez "Hypnotized" Sophie And The Giants, które wystawiłem w Antykotletowej niegdyś, toteż taki klimat na tę edycję z Azji. Miłego odsłuchu Wink :austria: 

skrót 1:48
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1865
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

AUSTRIA: IV of Spades - Where Have You Been, My Disco? Empty Re: AUSTRIA: IV of Spades - Where Have You Been, My Disco?

Pon 7 Gru - 1:00
Dobrze, że mamy propozycje z różnych krajów w tej edycji. Bardzo podoba mi się Twój wybór, także pod kątem muzycznym. Wyróżniasz się tutaj zdecydowanie na tle innych jeśli chodzi o styl. Utwór sam w sobie też jest fajny, taki soczysty i zostawiający w niektórych nutach ciekawy posmak. Szeroki uśmiech

marjuz lubi ten post

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach