Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WŁOCHY: Diodato - Non ti amo più Empty WŁOCHY: Diodato - Non ti amo più

Nie Gru 13, 2020 8:44 pm
[You must be registered and logged in to see this image.]

No więc zacznijmy od tego że właśnie za to kocham Eurowizję Serce 4 miewałem dzięki niej różne dziwne fazy, z większości wszystkich? już wyrosłem i etap fascynacji mijał ale w 2020r zaczął się kolejny, zupełnie inny niż poprzednie, na pewno bardziej dojrzalszy ^^ nigdy nie interesowała mnie włoska muzyka a Włosi zazwyczaj kojarzyli mi się z mega narcystycznymi bufonami, nie wiem czemu ale zawsze tak jakoś było - do momentu gdy poznałem tego Pana, ujął mnie on przede wszystkim swoją wrażliwością, uwielbiam jego ciepłą barwę głosu i skromność a także cały repertuar (jako wielka fanka posiadam trzy albumy studyjne w wersji fizycznej). Być może zbyt pochopnie wystawiłem go już na wakacyjną bo "Un'altra estate" mimo że lubię to nie tak bardzo jak inne jego piosenki np. "Non ti amo più" z którą obecnie się max utożsamiam, mam nadzieję że przyjmiecie go tym razem odrobinę cieplej w konkursie niż za pierwszym razem Modlitwa



skrót od 2:05

Darka and Morison lubią ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1240
Wiek : 23

WŁOCHY: Diodato - Non ti amo più Empty Re: WŁOCHY: Diodato - Non ti amo più

Nie Gru 13, 2020 8:55 pm
Oh, to chyba mój ulubiony utwór Diodato poza jego eurowizyjną entry, miałem z tego teledysku afek na w2g - jesteś w tej serii bardziej mapoxowy ode mnie P

Wilk lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WŁOCHY: Diodato - Non ti amo più Empty Re: WŁOCHY: Diodato - Non ti amo più

Pią Gru 18, 2020 1:31 pm
Szokujące wieści, wyciekło jedno ze zdjęć z pierwszej próby do festiwalu San Remo 2021, widnieją na nim [You must be registered and logged in to see this link.] oraz reprezentant :italy: w konkursie Piosenka dla Forum 33 @Antonio Diodato. Zapowiada się piękna sztuka.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dawid, Jasiek, Darka, Fenistil and syguu lubią ten post

Sponsored content

WŁOCHY: Diodato - Non ti amo più Empty Re: WŁOCHY: Diodato - Non ti amo più

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach