Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 341
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

KAZACHSTAN: Las Bistecs - Universio Empty KAZACHSTAN: Las Bistecs - Universio

Pon Sty 04, 2021 1:26 pm
W 34. edycji barw :kazakhstan: Kazachstanu będzie bronił hiszpański duet Las Bistecs (w tłumaczeniu na polski "Steki"). Jeszcze w KP planowałem je wystawić w którejś standardowej edycji, ale jednak się nie udało. Tym razem nadarza się w sumie tematyczna edycja więc czemu nie.
Duet w 2017 chciał reprezentować Hiszpanię na Eurowizji - ich celem było zajęcie ostatniego miejsca w konkursie. Niestety RTVE nie zrealizowała ich marzen, natomiast dziewczyny otrzymają swoją szansę w równie prestiżowym i kontrowersyjnym festiwalu PdF. Zaprezentują utwór o kosmosie i Łajce.

:kazakhstan: :spain: Las Bistecs - Universio :spain: :kazakhstan:


RECAP: od 0:35 do 1:25
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

KAZACHSTAN: Las Bistecs - Universio Empty Re: KAZACHSTAN: Las Bistecs - Universio

Sob Sty 09, 2021 11:45 pm
No ciekawe... Naprawdę fajny utwór, dość dobrze potrafi mnie chwycić. Daje mi też potężne flashbacki z eurowizyjnego "Baila el Chiki-chiki", może po części dzięki fragmentowi "perrea como Laika". Szeroki uśmiech  No i język hiszpański to dla mnie oczywisty plus.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach