Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male
Wiek : 37
Skąd : Berlin

FINLANDIA: NANOWAR OF STEEL ft. Angus McFife - Valhalleluja Empty FINLANDIA: NANOWAR OF STEEL ft. Angus McFife - Valhalleluja

Czw 7 Sty - 20:53
No siemka!

Wracam okazjonalnie na tą edycję, w nadziei że odbędzie się ona w miarę w spoko atmosferze bez większych dymów i afer. A że mam taką sobie jedną piosenkę i jestem ciekawy jej wyniku, to powrót na tą jedną jedyną edycję, mam nadzieję że nie będzie błędem.

A więc przed Wami Panie i Panowie ... zespół, który Wikipedia opisuje w ten sposób -  włoska grupa muzyczna wykonująca power metal. Nazwa to parodia innego zespołu - Manowar. Zespół żartuje ze sceny heavy/powermetalowej, np. z tekstów o prawdziwości metalu, inspirowanych także fantasy i z podniosłego klimatu muzyki.

Początkowo zespół miał nazwę Nanowar, ale zmienił ją zainspirowany zmianą nazwy innego włoskiego zespołu - Rhapsody of Fire, która to grupa dodała część „of Fire” po tym, jak się okazało, że nazwa „Rhapsody” jest zastrzeżona. Mimo iż muzycy kpią z tej muzyki, sami są jej fanami
.

A więc skoro zespół ten zajmuje się wykonywaniem wszelkiej rodzaju parodii, to zdecydowanie nadaje się do tej edycji.

Enjoy!


[You must be registered and logged in to see this image.]




recap proszę od 4:50

Liver and Rahei lubią ten post

avatar
Gość
Gość

FINLANDIA: NANOWAR OF STEEL ft. Angus McFife - Valhalleluja Empty Re: FINLANDIA: NANOWAR OF STEEL ft. Angus McFife - Valhalleluja

Czw 7 Sty - 21:08
Zobaczyłem wątek z metalem to od razu miałem skojarzenie z moim Deftones, które również wystawiłem w joke edycji...aleee gatunek to jedyne powiązanie i to nawet nie do końca, pierwszy raz słyszę gospel w takiej odsłonie :-) i jestem zdumionie zaskoczony ale raczej pozytywnie, całość również ładnie się ułożyła, dla mnie jest to miodzio kawałek, niestety winner już zaklepany ale może podium by się znalazło? Wink
PS Jakoś mam wrażenie, że jest tutaj ukryty przekaz powrotu dla naszej użytkowniczki Valhalli Anioł
Powodzenia :P
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

FINLANDIA: NANOWAR OF STEEL ft. Angus McFife - Valhalleluja Empty Re: FINLANDIA: NANOWAR OF STEEL ft. Angus McFife - Valhalleluja

Nie 10 Sty - 13:07
etniczne wstawki.... gospel 100 osobowy chur vibe..... murzity przemalowane na biało ale wciąż murzity........ przecież to materiał na zwyciestwo!!!!
Sponsored content

FINLANDIA: NANOWAR OF STEEL ft. Angus McFife - Valhalleluja Empty Re: FINLANDIA: NANOWAR OF STEEL ft. Angus McFife - Valhalleluja

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach