Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

SZWECJA: Janusz Radek - Czy już wszystkie masz? Empty SZWECJA: Janusz Radek - Czy już wszystkie masz?

Pią 8 Sty - 0:53
KTO OGLĄDAŁ
[You must be registered and logged in to see this image.]

To ja tu siedzę, wymyślam, szukam jakichś bezbeków, coby mieli chociaż trochę joke w swoich entry, a zapomniałem o takich dźwiękach dzieciństwa.
Oczywiście chodzi o główny motyw z chyba ulubionego anime w Polsce, starsi na pewno pamiętają, młodsi przeżyli boom na Pokemon Go, nasza wersja >> anglojęzyczna


:japan: :sweden: :poland:


Fenistil and Wilk lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

SZWECJA: Janusz Radek - Czy już wszystkie masz? Empty Re: SZWECJA: Janusz Radek - Czy już wszystkie masz?

Pią 8 Sty - 2:41
Pamiętał i oglądał to mało powiedziane, wychowywałem się na Pokémonach, jako dzieciak grywałem w kapsle z chipsów na osiedlowych chodnikach, do tej pory trzymam masę tych kapsli w Polsce, metalowe, plastikowe, 3D Szeroki uśmiech były też naklejki z chipicao do obklejania albumu. Samą kreskówkę - uwielbiam! i to nie tylko pierwszy czy drugi sezon, jestem zaznajomiony także z kilkoma późniejszymi które są równie zacne Wink a jeśli chodzi o PokemonGo to grałem systematycznie od początku, dopiero w tym roku zrobiłem dłuższą przerwę bo już mnie trochę znudziło.
PS. jakby tego było mało to w domu mam gadającego pluszowego Pikachu :d sentymenty robią swoje. Piosenkę przesłuchiwałem dosłownie kilka godzin przed Twoim wystawieniem buszując po youtubie w poszukiwaniu weny do tej edycji, nie spodziewałem się że ktoś ją wystawi. Miłe zaskoczenie.

[You must be registered and logged in to see this link.] ma ustawione hobby na forum "Gry planszowe, pokemony, animacje" więc niech się też wytłumaczy bo już kiedyś miałem go o to zapytać a teraz jest idealna okazja Szeroki uśmiech i przy okazji zapoda kodem do PokemonGo.

Morison lubi ten post

Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 789
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

SZWECJA: Janusz Radek - Czy już wszystkie masz? Empty Re: SZWECJA: Janusz Radek - Czy już wszystkie masz?

Pią 8 Sty - 9:50
Wersja angielska też jest niezła:

Morison and Wilk lubią ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

SZWECJA: Janusz Radek - Czy już wszystkie masz? Empty Re: SZWECJA: Janusz Radek - Czy już wszystkie masz?

Pią 8 Sty - 11:06
Wersja Fenistilowa też jest niezła Wink


Piosenka do dziś oczywiście przywołuje masę pozytywnych wspomnień. Pokemony były ogromną częścią mojego dzieciństwa i w pewnej mierze są w moim życiu obecne do dziś. Jako piosenka sama w sobie również ma moim zdaniem sporo wartości i obok tej z Johto Journeys należy do mojej ścisłej topki piosenek z czołówek pokemonów. Tworzy nastrój czegoś epickiego, wielkiej fascynującej przygody, która czeka przed tobą. Przy okazji: o ile się nie mylę, oficjalny tytuł tej piosenki to "Główny temat Pokemon" ("Pokemon Theme").

[You must be registered and logged in to see this link.] W sumie już nawet zapomniałem, że to tam wpisałem. Wink Powiedzmy, że zainteresowanie pokemonami odrodziło się we mnie już w wieku późno nastoletnim, jeszcze przed erą Pokemon Go. Staram się być w miarę na bieżąco z nowymi odcinkami anime, ogrywałem się w gierki Nintendo (szczególnie te starsze) i ogólnie czuję się częścią fandomu, staram się być na bieżąco ze wszelkimi nowinkami. A akurat w Pokemon Go wyjątkowo nie grałem. Wink Z internetu w telefonie korzystam tylko doraźnie, zresztą nie przepadam za zbyt częstym wychodzeniem z domu, ale sukces tej gry oczywiście bardzo mnie ucieszył. Klikam sobie za to regularnie w przeglądarkowym Pokelife Uśmiech ( [You must be registered and logged in to see this link.] ).

A na koniec podrzucę może jeszcze piosenkę, która przeszła mi przez głowę w kontekście tej edycji i dla mnie osobiście jest jeszcze trochę bardziej guilty niż piosenka z intro:

Morison and Wilk lubią ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

SZWECJA: Janusz Radek - Czy już wszystkie masz? Empty Re: SZWECJA: Janusz Radek - Czy już wszystkie masz?

Pią 8 Sty - 23:05
Fenistil napisał:Wersja Fenistilowa też jest niezła Wink

Serce  Serce  Serce


Fenistil napisał:Przy okazji: o ile się nie mylę, oficjalny tytuł tej piosenki to "Główny temat Pokemon" ("Pokemon Theme").

Trafiłem również na taką wersję, widziałem też tytuł "Złap je wszystkie" u Radka w dyskografii, chociaż nie wiem czy to akurat nie odnosi się do zupełnie innej piosenki (takie rapsy), chociaż na youtube jest przypisywany również do tej, którą wystawiłem, także koniec końców ciężko mi stwierdzić, który tytuł jest oryginalny, a które obiegowe.

Fenistil lubi ten post

Sponsored content

SZWECJA: Janusz Radek - Czy już wszystkie masz? Empty Re: SZWECJA: Janusz Radek - Czy już wszystkie masz?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach