Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

POLSKA w Eurowizji 2007: The Jet Set - Time To Party Empty POLSKA w Eurowizji 2007: The Jet Set - Time To Party

Sro 27 Cze - 19:34
W 2007 roku Piosenkę dla Europy wygrał zespół The Jet Set, którzy w Helsinkach wykonał utwór pod tytułem "Time to Party". Podczas selekcji 100% głosów należało do telewidzów, którzy głosowali za pomocą systemu audio-tele. Widzowie mogli głosować przez piętnaście minut po zakończeniu prezentacji ostatniego utworu konkursowego. Podczas finału podano jedynie zwycięzcę konkursu, bez uwzględnienia pozostałych miejsc ani liczby głosów oddanych na poszczególnego wykonawcę. The Jet Set pokonał tym samym Hanię Stach i jej „Regroup”oraz Nataszę Urbańską z „I Like It Loud”


The Jet Set - Time to party (tekst):
Wasil2
Wasil2
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 39
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : Warszawa

POLSKA w Eurowizji 2007: The Jet Set - Time To Party Empty Re: POLSKA w Eurowizji 2007: The Jet Set - Time To Party

Sob 15 Cze - 18:02
ale impra była wtedy Szeroki uśmiech
alekso33
alekso33
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 47
Wiek : 22

POLSKA w Eurowizji 2007: The Jet Set - Time To Party Empty Re: POLSKA w Eurowizji 2007: The Jet Set - Time To Party

Pią 21 Cze - 21:58
sama bym potańczyła w takiej klatce...
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 783
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

POLSKA w Eurowizji 2007: The Jet Set - Time To Party Empty Re: POLSKA w Eurowizji 2007: The Jet Set - Time To Party

Czw 5 Gru - 13:12
Najlepsze jest to że jak zobaczyłem tegoroczny występ Hatari z klatką i łańcuchami (na wizualizacjach) to automatycznie przypomniała mi się Polska 2007. Zespół The Jet Set (z Aleksandrą "Sashą" Strunin na czele) był dobry ale skrzywdzony złą piosenką i półfinałem śmierci bo mającym aż 28 krajów.
Sponsored content

POLSKA w Eurowizji 2007: The Jet Set - Time To Party Empty Re: POLSKA w Eurowizji 2007: The Jet Set - Time To Party

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach