Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1840
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WŁOCHY: Il Volo (Grande amore) Empty WŁOCHY: Il Volo (Grande amore)

Sro Lut 17, 2021 12:14 am



Fenistilowa Topka Wszechczasów
Miejsce 89


Pamiętam, że w środowisku fanów konkursu ta piosenka miała naprawdę mocny fanbase, co zresztą skończyło się wygranym televotingiem. Mnie może nigdy w 100% nie zachwyciła, ale zarówno przed, jak i po konkursie miałem ją w czołówce. Taka pop opera jest czymś, co mocno się wyróżnia wśród eurowizyjnych utworów, choć to w sumie także taka dość banalna włoska power ballada o miłości.

Występ na żywo był prosty i poza opadającym kurzem w tle w kluczowych momentach zbyt wiele się nie dzieje. Jest za to bardzo gustownie ukazany i jestem fanem tych ujęć kamery w trakcie drugiej zwrotki, kiedy to w ciekawy sposób przechodzimy pomiędzy mającymi solowe partie wykonawcami. Prostota występu bardzo dobrze wpływa za to na całościowy odbiór, bo można się skupić na głosach, których słucha się z bardzo dużą przyjemnością, szczególnie gdy współgrają ze sobą w kulminacyjnych momentach - wtedy naprawdę nietrudno o ciarki.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach