Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

SZWAJCARIA: Dr Misio - Strach XXI Wieku Empty SZWAJCARIA: Dr Misio - Strach XXI Wieku

Pon 08 Mar 2021, 21:19


Recap: 0:36 - 1:26

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie 28 Mar 2021, 00:27, w całości zmieniany 1 raz

Liver lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

SZWAJCARIA: Dr Misio - Strach XXI Wieku Empty Re: SZWAJCARIA: Dr Misio - Strach XXI Wieku

Pon 08 Mar 2021, 21:53
No więc wyznaczyłem sobie że w każdym temacie tej serii będę obstawiał po max. trzy nicki by potem w jednym poście pod głosowaniem wybrać tylko jedną osobę z tej trójki a przynajmniej postaram się tak robić. (Chyba że później nagle mi się coś pozmienia i postanowię wytypować kogoś innego). A więc zaczynam od tego tematu bo tutaj mi się raczej na pewno nic nie zmieni, specyficzny tytuł utworu i brzmienie od razu mi wskazuje na [You must be registered and logged in to see this link.] xd chociaż równie dobrze mógłby to być [You must be registered and logged in to see this link.], do kompletu dorzucam [You must be registered and logged in to see this link.].

Liver and Fenistil lubią ten post

avatar
Gość
Gość

SZWAJCARIA: Dr Misio - Strach XXI Wieku Empty Re: SZWAJCARIA: Dr Misio - Strach XXI Wieku

Wto 09 Mar 2021, 22:00
Liver ewentualnie Fenistil
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

SZWAJCARIA: Dr Misio - Strach XXI Wieku Empty Re: SZWAJCARIA: Dr Misio - Strach XXI Wieku

Czw 11 Mar 2021, 10:29
Grono potencjalnych autorów tego zgłoszenia jest wąskie, może [You must be registered and logged in to see this link.] trafiła na to słuchając Łydki Grubasa, [You must be registered and logged in to see this link.] 20 lat temu wystawił Grabowskiego, a [You must be registered and logged in to see this link.] Mozila więc może któryś z nich, bo te songi umieściłbym w podobnej kategorii co Doktora.

Liver lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

SZWAJCARIA: Dr Misio - Strach XXI Wieku Empty Re: SZWAJCARIA: Dr Misio - Strach XXI Wieku

Pią 19 Mar 2021, 16:21
Specyficzny utwór, niby rock & roll a trochę słychać tu ska, co za mix pomieszania z poplątaniem na dodatek z zabawnym tekstem , pasuje mi tu [You must be registered and logged in to see this link.] i z tego co widzę nie jestem, w tej opinii odosobniony.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

SZWAJCARIA: Dr Misio - Strach XXI Wieku Empty Re: SZWAJCARIA: Dr Misio - Strach XXI Wieku

Sob 20 Mar 2021, 12:42
Bardzo wyróżniający się w skali edycji utwór. Wers "jarmuż i tofu natomiast wyzwolą cię z kokainy" to chyba mój ulubiony tekst edycji! Serce Totalnie chcę to w finale, a najlepiej od razu w Top 5. Trochę powtórzę powyższe typy, ale chyba nikt inny jak [You must be registered and logged in to see this link.] najbardziej pasuje do tej piosenki. Ważny społecznie temat, trąby, brudna szara rzeczywistość. Mam nadzieję, że trafię!

Liver lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

SZWAJCARIA: Dr Misio - Strach XXI Wieku Empty Re: SZWAJCARIA: Dr Misio - Strach XXI Wieku

Sob 20 Mar 2021, 18:33
Jako, że Fenistil i Rahei pasują bardziej do innych piosenek pójdę tu dość oczywistym tropem i powiem że to [You must be registered and logged in to see this link.]. Nieoczywisty wybór, bardzo w jego stylu, no i chyba nikt inny oprócz tej trójki nie pokusiłby się o takie zagranie (mocno ewentualnie [You must be registered and logged in to see this link.], ale to takie 5% szans). No chyba że powtórzy się historia z Bigotką i ukrył się totalnie gdzie indziej, tam, gdzie absolutnie nikt by o nim nie pomyślał.

Liver lubi ten post

Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

SZWAJCARIA: Dr Misio - Strach XXI Wieku Empty Re: SZWAJCARIA: Dr Misio - Strach XXI Wieku

Sob 20 Mar 2021, 19:38
Ten kawałek jest tak chwytliwy, że od tygodnia jadę na replayu Co? moje typy to [You must be registered and logged in to see this link.] bo całokształt pasuje mi do jego dotychczasowych, nie raz szalonych propozycji (azjatycką wspominam do dziś Serce 1 )
xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

SZWAJCARIA: Dr Misio - Strach XXI Wieku Empty Re: SZWAJCARIA: Dr Misio - Strach XXI Wieku

Sob 27 Mar 2021, 17:43
Thank you, next. Niestety mimo innowacyjnego pomysłu, to nie są kompletnie moje klimaty - nie chciałabym urazić osoby, która dała tą propozycję no ale... [You must be registered and logged in to see this image.]

Morison lubi ten post

Sponsored content

SZWAJCARIA: Dr Misio - Strach XXI Wieku Empty Re: SZWAJCARIA: Dr Misio - Strach XXI Wieku

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach